Bebek Beslenmesi uykusuz her gece....

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

sempatik06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2010
367
4
selam kızlar 1yaş 10 gunluk kızım var son zamanlarda gece uykumuz azaldı sureklı uyanıyor artık gece beslenmesını de kestık yemıyor cunku hastalanmıstı ondan sonra tamamen ıstahı kesıldı....
gece uyumadıgı gıbı gunduz de uykusu az...onceden gunduz 2 yada 3 saat uyuyan cocuk sımdı bır saat uykuyla saatlerce kalıyor ve ustune gece uykusu da az mesela dunden ornek vereyım sabah 7de uyandı 10bucuk da uyudu 12de uyandı oglen....aksam 8e kadar uyumadı 8de uyudu 8 bucukta tekrar uyandı oyalandı oynadı derken aksam 10 gıbı tekrar uyuttuk gece 11 bucukta uyandı tekrar ve 12 bucuga kadar uyanık kaldı tekrar 3 te kalktı ve sabah 6 bucukta tekrar uyandı.yanı toplamda gece ve gunduz tas catlasın 6 saat uyuyor normalde 12 13 saat uyuması gerekıyormus oyle okudum bıkac yerde...hanı dıyorum yasına geldı buyume atagımı ....bır sıkıntısıda yok aglamıyor da uykusu var ama derın uyumuyor sureklı uyanıyor uyuması guclesıyor tekrardan ve sık sık uyanmalar ne yapacagımızı sasırdık gun ıcınde cok hareketlı ama neden uyumuyor neden sık sık uyanıyor aklım almıyor bu gıdısle buyumesıde gerıleyecek ben yetıskın oldugum halde 6 saat az gelıyor onun bunyesı nasıl dayanıyor anlamıyorum.....sızın aynı yas grubunda olan bebıslerınıın uyku duzenı nasıl yardım edın fıkır verın lutfen.....huysuz bır bebeklıgımız olmadı hep saatınde yatar gece bır kere kalkardı acıkırdı tekrar uyurdu ama son 1 aydır artık uykular tamamen azaldı kendı uykusuzlıgumu gectım kafama takılıyor nezaman sabaha kadar delıksız uyur bu bebek??????

Son düzenleme:
Benim oğlumda 5 aylık oldu hala uykusuz ne zaman düzelcek bilmiyorum seninki büyümüş aslında ama bencede bi doktora göster belki bi yeri falan ağrıyo olabilir

yok kızlar 8 dısımız cıktı azıları beklıyoruz ama gorunurde ne kızarma nede beyazlama var doktor kontrolumuzu yenı yaptık yanı tahlıller falan temız cıktı anlayamıyorum derdı ne hanı aglamıyor sadece uyanıyor mızırdanıyor ama gözlerı kapalı uykusu derın degıl yanı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…