Uykusu tutmayanlar?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

muallime00

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2023
468
213
27
Kızlaaar toplaşın, bir derdim var uyku tutmuyor azıcık konuşalım

Son düzenleme:
Ay benim de günlerdir uyku düzenim bozuk, sebepsiz. Örgü örüyorum bir yandan gezginlerin videolarını izliyorum yutuptan . Sen neler yapıyorsun uykun kaçınca?

Ay benim de günlerdir uyku düzenim bozuk, sebepsiz. Örgü örüyorum bir yandan gezginlerin videolarını izliyorum yutuptan . Sen neler yapıyorsun uykun kaçınca?
Ayy ne örüyorsun ? Fikir olsun bizlere de

Atama süreci bir yandan bebek için tedavi sürecim bir yandan iyice gece kuşu oldum
Allah hayırlısını kolaylıklarla en güzel şekilde nasip etsin inşallah. Elinden geleni yaptın şuan tadını çıkarma vakti işsizliğinin
sonra çocuklar sizi çok yoracaktır :) dinlenin hocam keyfini çıkarın şu anların

Çok teşekkür ederim siz de mi öğretmensiniz? Olsun da inşallah ona da hazırım hayırlısıyla

Allah dert vermesin bacımsu hava değişiminden mi nedir bi düzen kaydı sonbahar psikolojisi sardı beni her hüznü yaşıyorum gece
Ben de KPSS'ye girdim atama bekliyorum daha doğrusu artık beklemiyorum atamıyorlar zaten Kasım ayında da tüp bebek sürecim başlayacak bazen ara ara stres geliyor sonra geri gidiyor ama uyuyorum ben çok şükür uykumda problem yok siz de uyuyun boş ver

İlla bir derdimiz var ki uyumuyoruz şimdi dökülürüz bu kadar kasma
Derdinize yönelik bir konu başlığı bulup, içeriği de ona göre yapmalısınız. Naber, nasilsinlik bir yer değil burası. Sitenin, yapmak istediginiz sohbetlere göre kategorileri mevcut, doğru yere acin konunuzu ki yoneticilere is cikmasin:)
Anlamamakta israr edip bir de atarlaniyorsunuz.

Branşınız nedir? Aynen öyle var olan umudum da yıkılıyor tedavi süreci birkaç aya pozitif olmazsa sanırım bizim de gidişatımız o olacak inşallah size de bize de gerek kalmaz

Branşınız nedir? Aynen öyle var olan umudum da yıkılıyor tedavi süreci birkaç aya pozitif olmazsa sanırım bizim de gidişatımız o olacak inşallah size de bize de gerek kalmaz
Okul öncesi sizin? İnşallah gerek kalmaz ama ben 3 yıldır inşallah diyorum daha yeter aşılamalar boşuna oyaladı bizi tüp bebekle daha profesyonel çalışmak istiyorum artık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…