uyku

ocaliptus

Guru
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2007
68
0
38
Arkadaslar bebeginizi sizin odanizdami yoksa kendi odasindami uyuyor?ben odasini ayirdim ama olmuyo..bana da cok zor oluyo.sizler ne yapiyorsunuz?

ben hala ayırmadım ve şuanda kesinlikle düşünmmüyorum gece emmeye kalkıyor 2-3 saatte 1 işe gideceğim için hemen uyumak benim için önemli uykuları biraz daha düzene girince düşünüyorum açıkçası ama engeç ne zaman olmalı onu bilmiyorum.

ben dr umuza sordoğumda yeni doğmuştu oğlum istersen şimdi bile kendi odasına alabilirsin demişti ben kıyamadım bişey olursa diye korktum ve ilk 3 ay küçük beşiğinde yatak odamızda yattı. 3. ayını bitirince kendi odasına aldım önceleri çok teditgin oldum üç gün ben odasında uyudum sonra bizim odamızda yatmasıyla aynı şey olduğunu düşünüp bebek telsizi kullandım baktım ki telsizden önce ben duyuyorum sesini telsizide kullanmadık. odalarımız karşılıklı rahatça duyabiliyorum sesini.bence bir an önce ayırmak gerekiyor odaları artık 6 aylık oldular ve biraz daha geç kalınırsa zor olur gibi geliyor.

Bende kızımın odasını 6 aydan önce ayıramamıştım. Şuan 7 aylık ve 1 aydır odasında yatıyor. Bebek telsizi kullanıyoruz, odalarımız yanyana ve sesini duyabiliyorum.

ben 4 aylıkken ayırmıştım ve çok rahat etmiştim.bir kaç hafta önce hastalandığında beraber yattık ve bana alıştı birlikte yatınca uyanmıyor ama ben yanında yatmazsam bir kaç kez kalkıp ağlıyor.tekrar ayrı yatmasını sağlamaya çalışıyorum sadece sabahları yanıma alıyorum biraz böyle devam etsin sabahta almıycam.umarım eski düzenimize dönebiliriz.

benim kuzu 1 gibi yatar,ben de 5.40'ta kalkıyorum mecburen.O saate kadar da 2 kez kalkar.Yine de ayırdım odasını ,1 aydan fazla oluyor.Korktum alışır da gitmek istemez diye

kızlar benim üçüzlerin hepside ayrı odada yatıtor birisi benim yanımda (kendi yatağında)yatıyor nasıl alıştırısanız öyle gider ben doğduklarından beri kendi odalarında yatırdım şu andada birbirlerinin seslerinden etkilendikleri için odalarını ayırdım hemen ayırın bence biraz büyüyünce daha zor olur

sene sen bebişin için 6 aylık demişsin benimkiyle aynı 21 ağustos doğumlu bizim bebişler 7. ayın içinde değilmi hatta martın 21 de 7. ayı doldurmıycaklarmı

sene sen bebişin için 6 aylık demişsin benimkiyle aynı 21 ağustos doğumlu bizim bebişler 7. ayın içinde değilmi hatta martın 21 de 7. ayı doldurmıycaklarmı

tabi doğru söylüyorsun canım. henüz 7. aylarını bitirmedikleri için 6 aylıklar demiştima.s

X