uyku için bay bay kullananlar

serpil2

Nirvana
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2007
56
2
arkadaşlar, bay bay kullananlar varsa arnızda bir sorum olacak, bu ilacın yan tesiri varmı , bu ilacı bırakınca uyku düzeni tekrar bozuluyomu, aldım ama henüz kullanmaya başlamadım, bebeğim 1 aylık ve uyumuyor, birde günün hangi saatlerinde kaç kere veriyosunuz bu bitkisel şurubu, cevaplarsanız sevinirim

aaa ilk defa duydum öyle bişey var mı?benim kızımda uyumuyor.nerden duydun nerden aldın içeriği ne?açık açık yazar mısın.bende dr gitcektim artık.merak ediyodun uyku yapan bişey varmı diye bi türlü düzel medi uykuları bu ara geceleride sapıttı iyice kızım 4 aylık.bende humananın iyi geceler çayını almıştım

canım bay bay uyku ilacı yaz internette araştır, çıkıyo ordan okuyabilirsin içeriğini , ben aldım eczaneden ama her eczanede bulunmuyo,ama henüz kullanmadım,cesaret edemedim daha kızım 1 aylık,,,humana işe yaradımı canım?

canım sen bunu sen internetten mi buldun.okudum şahsen bende vermeye cesaret edemem.humana biraz işe yaradı sende ver gece yatmadan 1 saat önce ver.bide bunu dene bakalım.benim bebeğimde oldu olası uyku problemi vr 40çıkınca düzelir dedik işe yaramadı bide şimdi 6 aylık olmasını bekliyecem bakalım

merhabalar benim kızım da 9 aylık ne gündüz ne gece doğru düzgün uyumuyor geceleri bile ayağımda sallarsam ancak uyuyor uykusuzluktan çıldırıcam.Bay bay ilacı kullananlar varsa yazsınlar lütfen ben de denemek istiyorum...

beım kızmd a1 aysında ben hıc ole ılac kulanmadım tavsıyede etmem acıkcası neden dıyeceksınız bunyesı alsıtınmı ole devam eder canlarım ben rezene cayı kulandım ve halada kullanıyorum onu deneyın oda rahatlatır ve uykusnu getırı 1 satte kaladan ben gcelerı oyle yapıyorum kızıma allahıma sukur ole huysuzlugumuz yokta ınsallah sıznkılerde duzne gırer ama ne demısler annelık oyle kolay degıl

teşekkürler bir aralar papatya denedim ama işe yaramamıştı rezeneyi denersem de bi şey kaybetmem tekrar teşekkürler...

1aylıkken erken pes etmişsiniz ben 7ay oldu hala uyumuyorum uyusun diye rezene ve anasondan başka bişey vermedim en çok da gazına kullandım bunları fakat hala uyumuyor hiç etki de etmedi hiçbişey boşuna uğraşmayın uyumayınca uyumuyorlar allah yardımcınız olsun buararda inanmayın kimseye yok 4 ay yopk 6 ay inanaınm aylarla alakası yok sadece bebeğe bağlı bana da önce 40çıksın düzelir dediler 3 ay sonra 5ay şimdi 7ay bitecek ama hala gaz var hala uykusuz kaldığımız çok gece var bebek bakmak zor ama bir gülüşleri herşeye bedel sabredin aylar geçtikçe düzeliyor ama bitmiyor malesef ilk ayla 7ay arasaında uçurum gibi farklar olsada yorgun ve uykusuzum sağlıkla büyütün allah yavrumuzdan ayırmasın bizleri

X