uyku düzeni oluşturmalımı? yoksa boşuna uğşmamalımı

benimkide hiç öyle gece 6-7 saat deliksiz uyumuyor bi ara 4 saat kadar uyuyordu acıkınca uyanıyordu emzriyordum gene uyuyordu ama bikaçgündür çok sık uyanıyor gece 2 saate bir diyebilirim.neden böyle oluyor bilmiyorum. bende sizlere soracaktım internette de okudum artık gece deliksiz uyumaları gerekiyormuş diye.ama nasıl olcak bu bilmiyorum. ben en geç 9-10 gibi uyutuyorum gece siz genelde 12 gibi uyutuyormuşsunuz o saat çok geç değil mi? bide gündüzleri anakucağında uyutuyorum yatağında uyumuyor.

canım bende gece 11-12 gibi uyutuyorum ama o saate kadar sürekli uyanık olmuyor en son akşam 9 gibi uyanıyor sonra mama yeme, oynaşma, banyo vs 11-12 gibide uyuyor

canım bende gece 11-12 gibi uyutuyorum ama o saate kadar sürekli uyanık olmuyor en son akşam 9 gibi uyanıyor sonra mama yeme, oynaşma, banyo vs 11-12 gibide uyuyor

anladım canım nasıl dayanıyorsunuz o saate kadar? ama sabah geç uyandığı için olabilir.ben de banyosunu akşam 8:30 gibi en geç yaptırıyorum sonrada uyutuyorum. 10 gibi uyumuş olmasını istiyorum bende biraz dinlenmeye çalışıyorum. bakalım nasıl olcak bu uyku düzenleri.

valla şimdi bu düzende iyiyiz sabahta keyif yapıyoruz 11lere kadar,
16 şubatta çalışmaya başlayacam o zaman erkene çekmem gerekecek, çünkü şimdi o yattıktan sonra biraz kendime vakit ayııyorum falan yatmam 2 yi buluyor, çalışırken hayatta dayanamam

evet canım haklısın. herkes bi düzen oturtmuş.çok şükür öyle gece ağlamaları falan yok inşallah zamanla uyuma saatleri de artar.aman iyi olsunlarda.

aynen ben de şok içinde okudum güzelim. maşallah bebişlerinize kızlar. benimkinin değil sabaha kadar, 5 saat uyuduğu baki değil. mesela dün gece 2 saatte bir kalkıp emdi. sanki yeni doğan gibi, canımı çıkardı valla. normalde de gece 10 gibi yatıyo 1.5-2 de kalkıyo sonra 4te ve 6da. en son da 7.5ta kalkıyo ve bir daha uyuymuyo. 10a kadar lay lay lom yapıyoz. anlamadım ki nasıl uyuyo sizinkiler, benimkinde bi bozukluk var kesin :))))delikafadulden

maşallah bebişlerinize
benim oğlumun uykusu çok düzensiz
napsam yok başarılı olamıyorum
ağlıyo uyumamak için elinden geleni yapıyo
gündüz ona keza 1-2saat kestiriyo
hergece saat 3-4yapıyoruz
fıldır fıldır bakınıyo
uyutmaya kalkıncada ağlıyo
bidahada bi uyudumu öğleni yapıyo
bende uykukularımı oşekilde tamamlıyorum

ebuka canım sana özel mesaj atmak istiyorum ama kapalı sanırsam mesajını açarsan sevinirim..

konu dışı oldu kusura bakmayın hanımlar a.s.

valla kızlar oğlum 15 dk önce uyudu hergece busaatler oldumu zaten acayip huzursuz oluyor altını değiştirip güzelce emziriyorumki huzursuzlanıp uyanmasın diye şimdi 3 e kadar uyur sonra 6 8 10 ve sabah keyfi yapılmak üzere kalkılıyor agulaşma ve emzirme faslı derken 12 gibi tekrar uyuyor ama gündüzleri çok fazla uyumuyor büyüme hormonlarıgece 11 ve 3 arasında vücut salgılıyormuş mutlaka o saatlerde uyumak gerekliymiş yetişkinler içinde geçerliymiş

valla benım kı banyoymus, aksamları uyutmamaymıs falan dınlemıyor
1'den once uyumuyor hatta en cın oldugu saatler oluyor bızım pasanın gece yarısı
nasıl kurucaz duzenı bılmıyorum ama en kısa zamanda kurmamız gerektıgını bılıyorum

kalimerocum geçen yine bir rogramda dinlemiştim bebekler en geç 21 gibi uyutulmalı aksi taktirde o saat geçirildimi bebek kendini çok zinde hissediyormuş enerjisi daha çok artıyormuş buda uykuyu dahada zorlaştırıyormuş büyük bebeklerde ve çocuklarda oyun oynama isteği oluşuyormuş falan

benim oglusumda aksam 10-11 gibi uyur.gecede bi huysuzlugu falan yoksa genelde 3-4 gibi uyanir emer tekrar uyur ve 7 gibi kalkar tekrar emer altini degistiririz sonra birazda agulastiktan sonra sabah 9-10 gibi tekrar uyur ama gunduz uykulari derin olmayip cok kisa surer.bu arada ben geceleri asla altini acmiyorum kaka falan yapmadiysa tabi deliksiz uyumasi icin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…