Utanmak

disardayagmurvar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2016
608
313
Sevgilimle öpüşmeye başladığımızda onun beni okşaması çok hoşuma gidiyor ama ben bir türlü onun cinsel organına dokunamıyorum. Çok istiyorum ama aşırı derece utanıyorum o anda. O da istiyor dokunmamı ama ben o anda bitiriyorum hemen öpüşmeyi falan. Daha önceki sevgilimle benzer bir şey olmuştu ve dokunduğumda boşalmıştı. Boşalması beni aşırı derecede rahatsız etmişti. Üzerime geldi çünkü. Acaba bundan dolayı olabilir mi? Üzerime falan gelir diye mi korkuyorum acaba? Halbuki aşırı merak ediyorum nasıl diye dokunmak istiyorum çok. Ama bi türlü yapamıyorum.

Boşalsın, niye tiksiniyosun ki? Hayatının sonuna kadar meni görmeden nasıl cinsellik yaşayacaksın? Tam boşalırken çekilll görmiyimmm mi diyceksin?
Üzerime gelmesi tiksindirdi. Şimdi de kesin yine gelir diye düşünüyorum. bilmiyorum o an onun zevk aldığını görüyorum ya açık açık bundan utanıyorum kötü ya da ayıpmış gibi. Ama yükseltip erekte edip boşaltmadan bitirmek de kendimi biraz suçlamama sebep oluyor içten içe.

ben de cekiniyordum. sonra amaannn dedim. o kadar tepiniyoz birbirimizin üstünde utanmıyoz da bundan mı utancam dedim. kafada bitirin isi nfmdmd

28 yaşındayım ama daha önce bunlardan ileriye gitmedim cinsel olarak. Bu yüzden olabilir. Ama nasıl aşacağım?
Linclenicem belki ama bence bu zamana kadar bir şey yasamamissin devam etme derim pişman olabilirsin çünkü, evlenmek gibi bir dusuncen varsa esinle ogren her seyii ve o şekilde aşarşin da hem.
Ama öyle bir planim ya da istegim yok diyorsan o ayri tabiki

kendisiyle ciddi düşündüğüm için ve yaşımız gereği de ister istemez içimiz akıyor birbirimize daha fazla ileriye gitmem ama en azından dokunayım diyorum

Utanma içgüdüsel bişey iki yıllık evliyim ilişkimiz falan çok iyi hani bazen çok açık oluyoruz konuşmamız vs ilişki anında ama bazen normal zamanda yanında giyinip soyunurken bile utanma hissi oluyor. Çok takılma eğer istiyorsan istediğini rahatça yaşa. Sonradan pişman olmayacaksan içinde kalmasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…