Utanctan ölcemm

3çocukla insan nasıl sosyalleşsin kadınkn işi de zor hele ki çocukları küçükse..

Benim kuzenim de surekli esimle bilmemne keyfi, askimiz cok buyuk, esim bana cicek aldi, kofte yedik (?) kahve ictik , mucevher aldi , cok geziyoruz paylasimlari yapardi ( muhtemelen kendi kendine aliyormus) bir ay sonra tek celsede bosandilar. Zaten o paylasimlari yaparken bosanma gundemi varmis. Allah benzetmesin. Bazi gunler iyice abartip 1 gunde 3 de farkli kahveciden paylasim yaptigini bilirim, hepsi ayni mahallede tek paylasimdan rezil olunmaz, benim akrabalarimda daha neleri var Hepsi 35 yas ustu bir de

Demek ki o mutlu sürekli dip diye mıç mıç gözüken ler de yalanmış benim ilk ve son paylaşımım zaten tövbeler olsun

Kuzenim yazmış de.

Niye millete bu gösteriş merakınız?

Aman umursamayın Allah aşkına ya. Eşiniz sizi bozmazsa film izlerken çekmiştim o an paylaşmadım sonra paylaştım dersiniz. Ben bir etkinliğin fotoğrafını çekip anında paylaşmam mesela eve geldikten sonra ya da işte bittikten sonra paylaşırım. Bunda ne var ki

Kocanıza, "Bu ilk paylaşımımdı. İkincisinde yanımdaki koltuğa çalı süpürgesini koyup, işte bu da kocam yazacağım altına. Sen devam et beni böyle yalnız bırakmaya..! " deyin, geçin.

Başkasını, bence, zerre ilgilendirmez ama sizin ailede soruluyorsa, sorana da "muhatabı mesajı anladı, senlik bir şey yok" der geçersiniz.

Eşine şey de senin gelmeni bekliyordum sana supriz yapacaktım de

babalik konusunda ne ara iyi adam. resmen evden kaciyor, eve gelmemek icin is uyduruyor. neyim babaligini yapıyor o saatten sonra?
kayninizi bile haftada 4 görüyormussunuz. neredeyse kocanizi gördüğünüzden cok

Kimin ne paylaştığı kimseyi ilgilendirmez hoşuna gitmeyen takipten çıkar sessize alır o sizin kendinize ait platformunuz istediğinizi paylaşmakta özgürsünüz benim de bazı arkadaşlarım hep kahve fincanı paylaşır gına geldiği için sessize aldım ilgimi çekmiyor ama bu demek değildir aa ne varoşça paylaşım diyemem ilgimi çekmiyordur ve bakmam ama bir başkası için x kişi nerede ne içiyor merak ediyordur onlar için ilgi çekici paylaşımdır kocasıyla arası iyi mi diye merak eden için muazzam paylaşımdır kaynınıza gelince de ona ne yani takılmayın kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz.

Cringe nedir iliklerimize kadar hissettik sayenizde. Onlar paylaşımı görmeseler bile çok komik değil mi bu yaptığınız ya? Bunu yaparken kendi kendinize demediniz mi ben ne saçmalıyorum diye.
İlgisizlik yalnızlık insana her şeyi yaptırıyomuş gördük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…