üstüne görmeyle ilgili yardım edin

merwisss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2010
264
4
arkadaşlar adet günümden 14 gün geçtikten sonra benden kahverengi lekeler geldi ertesi gün biraz daha çoğaldı ve bugünde biraz dahaçok akıntıyla birlikte kahverengi kanama geldi arada bir kasığıma bıçak saplanır gibi oluyor bide sol göğsüm arada bir sızlıyor sizce bu üstüne görmemidir

canım üstüne görme evet ama sen yinede hemen doktora git eğer artarsa ve hamileysen düşük tehlikeside olabilir hiç zaman kaybetme

az önce geldim doktordan ultrasonla baktı hiçbişey yok dedi kistte yokmuş gelişen yumurtada yokmuş 1 yıldır korunmuyoruz olmuyor of allahım yardım et....

az önce geldim doktordan ultrasonla baktı hiçbişey yok dedi kistte yokmuş gelişen yumurtada yokmuş 1 yıldır korunmuyoruz olmuyor of allahım yardım et....

sters yapma canım çok kafana takarsan olmaz oluruna bırak çok düşünme hiç sorunun olmasa bile çok düşündüğünden psikolojik olarak etkilendiğinden olmaz bi tanıdığımında öyleydi doktor demişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…