üstüne görme olabilirmi arkadaşlar

miracle29

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2008
17
0
selam kızlar
her ayın 15. günü adet oluyordum .bu ay ise dün yani 7. günü oldum ama çoık tuhaf
kahverengi bir halde
açıkcası bu ay çok ümitlenmiştim çünkü göğüslerim koyulaşmaya başlamış,kendimi çok halsiz hissediyordum,kokulara karşı da duyarlı bir hale gelmiştim ama dün ümitlerim yine yerle bir oldu.sizce yine hamile olunabilirmi :çok üzgünüm:bu durumda
benim gibi olan arkadaşlar varmı lütfen yardımlarınızı bekliyorum
LÜTFEN CEVAPLARINIZA İHTİYACIM VARRRRR
:çok üzgünüm:

canım benim kanaman hala devam ediyormu yoksa lekelenme mi oldu?yerleşme kanaması olabilir,tüm belirtileri taşıyorsan istersen bir bhcg baktır ,kaygıyla durmaktansa en kısa çözüm.yerimseniben

canım benim kanaman hala devam ediyormu yoksa lekelenme mi oldu?yerleşme kanaması olabilir,tüm belirtileri taşıyorsan istersen bir bhcg baktır ,kaygıyla durmaktansa en kısa çözüm.yerimseniben

canim kanamam ara ara devam ediyor ama damla damla
bu arada çok sik tuvalete gider oldum çok fenayim
doktoruma ulaşamiyorum
offfffffff
ne yapacağimi bilemez durumdayim

canim kanamam ara ara devam ediyor ama damla damla
bu arada çok sik tuvalete gider oldum çok fenayim
doktoruma ulaşamiyorum
offfffffff
ne yapacağimi bilemez durumdayim

canım oncelılıkle inşallah rabbim gönlüne gore verır bencede bı kan tahlılı yaptır ona hemen cıkra sende bır an once ogreırsın ve rahatlarsın hersey gonlunce olsun:1hug:

cnm evdeysen bence git bhcg baktır,için rahat etsin,çünkü emin olamayız böyle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…