Üstüne görme olabilir mi? Mucize istiyorum .....

deniz0509

Birgün geliceksin bebeğim
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2009
742
10
39
Merhaba Arkadaşlar,
benim eşim geçen sene varikoselden çift taraflı ameliyat oldu sayısı ve morfoloji çok kötuydu 100,000 lerde o kadar kötu. ameliyat olduktan sonra temmuzda mikroenjeksiyon denedik olmadı tabi. bu ay bende bi enterasanlık var. benim adetim normalde 7 gun sürer ve ilk 3 gun 4 gun yoğun olur 567 kahverengi gelir
bu ay ise ben iki gün normal oldum sonraki gunler hep pede leke leke geldi. sorum şu
muhtemel yumurtlama gunumden bir hafta o hafta içinde birkaç kez ilişkiye olmuştu
hatta regliden ikigun öncede ilişkiye girmiştik. reglimden önce başlayan inanılmaz gögüs agrılarım vardı kollarımı kaldıramıyordum. kasıkta batmalar öyle çoktuki adım atsam sanki bişiyler düşecek gibi
ve birde bel agrısından kopuyordu belim. sonra bu reglide böle kesik kesik gelmeye başladı regli bitti ama hala akıntım var ve kasık agrılarım devam ediyor.
akşamları yatmadan sabah uyanınca mide bulantısı ve çok yorgunluk var uzerimde
acaba diyorum kendimi mi üşüttüm yoksa üstüne mi gördüm
kocamın bu durumunda bir mucize olabilir mi
nedense bu ay hep hamile olcagımı düşündüm hep öle hissettim hatta ruyamda bile gördümbilmiyorumkismile

ben de bu ay 2 gün adet gördüm ömrümde ilk defa
2 gün normal renksiz akıntım geldi sonraki günler önce hafif bi kahverengi leke sonra pembe lekeler ggeldi
test yaptım tekçizgide kaldı
şuan ayaklarım romatizma gibi ağrıyor ama havalardan diye düşünüyorum
çok mu takıyorum acaba diye düşünmeye başlıyorum iyice

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…