Üstüne görme ile hamile kalanlardan yorum istiyorum...

Çok teşekkür ederim canım.Ben şuan hiç bişey hissedemiyorum biliyormusun.Vücudum buz gibi oldu.ağlayamıyorum.Canımdan bir can gitti ve ben ağlayamıyorum.Sadece başım çok dönüyor Ruh gibiyim.Hiç olmamış gibi düşünüyorum.Normal değilim ama inşallah bi ağlama krizine yakalanmam çünkü titremelerim başladı.Çok sakin karşıladım.dondum.Eşim de şaşırdı ben de şaşırdım.Ama biliyorum ki bu hallerim de normal değil.Rabbim bana kaldıramayacağım yük vermesin.Hakkımda ne hayırlıysa onu versin.

Aysima, canım çok çok geçmiş olsun bak üzülme bizi de üzme canım.Önce can sonra canan.Sen üzülüp kendini yıpratırsan eşin de yıpranır umutlarınız da yara alır.Buna da şükür de.Biliyorsun beterin beteri var.Ve ayrıca doğa kanununda böyle birşey varmış bilmem biliyor musun, genetik bakımdan kusurlu hatalı embriyolar fazla büyümeden vücuttan atılıyormuş ve çoğumuz hamile olduğumuzu bilmeden çocuk kaybediyormuşuz.Senin ki de böyle canım.Bıma kimyasal gebelik diyorlar ve canlı sayılmaz, sakın bebeğimi kaybettim diye düşünme tamam mı.Biran önce kendini toparlamaya bak canım.Tabi ki bu olayı yaşayan birebir sensin ve nehissettiğini senin kadar kimse bilemez.Yanında olup sana destek olabiliyorsak ne mutlu bize.Üzülme....Sevgiler...

canım ben de senin gibi bu konuda çok istekliyim. ama bazen pisikolojik olarak vücut kendini hamile sanabiliyo ve adet görmüyomuş. benim bir arkadasım normalde hep düzenli olurken bi seferinde dediğim sekilde 45.gün olmuş. hayırlısı olsun. allah yardımcımız olsun.

Hepinize çok teşekkür ederim kızlar.Acım biraz olsun hafifledi.Yerini korkular aldı.Kanım siyah renkte geliyor.Çok halsizim.Midem sürekli bulanıyor sürekli kusuyorum.Baş dönmelerim var.Jinekologtan randevu istedim bu gün doluymuş yarın gideceğim.Dua edin kötü şeyler söylemesin kızlar.Çok korkuyorum.

bende bu ay doğum kontrol hapına başlamıştım bulantılarım oldu hapa yorara bıraktm 10 gün içmiştim ara kanamam geldii...benmde aynen bulantı baş dönmesi yattığım yerden kalkamıyordum birde 3 gün kanım siyah geldi sonrada kahverengi gibi tam kırmızı gelmedi gerçi benm ara kanama ama adetim gelmezden öncede ilişkim olmuştu bide hapı içtiğim 1 gün falanda... acaba bendede öyle bişeymi oldu ???sanırım benm o şekilde deil amaa yaşanılanlar aynı gibi :uhm:

X