Üsttekinin hayırlı dileği için bir Ayetel Kürsi ❤

Sizin için okudum, Allah dualarınızı kabul etsin inşallah. Maddi olarak zordayız bunun için dua istiyorum
Sizin için okudum, Allah dualarınızı kabul etsin inşallah. Maddi olarak zordayız bunun için dua istiyorum
Senin icin okudum canım Rabbim en kısa zamanda maddi zorluklarınızdan kurtarıp feraha ulaştırsın inşallah.

Benim için okuyacak olan arkadas ismim Büşra duam saglıklı hayırlı bir erkek evlat sahibi olmak şimdiden Allah razı olsun

Sizin için okudum inşallah ..
Annem yarın ameliyat olucak şifası niyetiyle hayırlısıyla girip çıkması için dua istiyorum

Sizin için okudum inşallah ..
Annem yarın ameliyat olucak şifası niyetiyle hayırlısıyla girip çıkması için dua istiyorum
Senin icin okudum canım Rabbim annene Şafi isminin hürmetine acil şifalar versin ameliyatı basarılı gecsin Saglıkla aranıza katılsın İnşallahh.

Benim için okuyacak olan arkadasım İsmim Büşra duam hayırlı sağlıklı bir erkek evlat sahibi olmak

Büşra arkadaşım okudum, Allahım kabul etsin ve hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde evladını kucağına al inşallah... Ben de şu an hamileyim inşallah duamda kabul olur.

Benim de gönlümdekilerin hayırlısı ile kabulu için okuyun inşallah.

Canım senin İcin okudum Rabbim en kısa zamanda hayırlı dilegini kabul etsin inşallah

Benim için okuyacak olan arkadasım İsmim Büşra saglıklı hayırlı bir erkek evlat niyetine okursan cok sevinirim

Canım senin İcin okudum Rabbim en kısa zamanda hayırlı dilegini kabul etsin inşallah ♥

Benim için okuyacak olan arkadasım İsmim Büşra saglıklı hayırlı bir erkek evlat niyetine okursan cok sevinirim

Okudum Büşra kardeşim Rabbim gönlüne göre hayırlı sağlıklı bir erkek evlatla müjdelendirsin seni amin

Benimde dileğim benimde sağlıklı hayırlı Saliha bir kız evladımın olması
İsmim filiz .Allah razı olsun okuyacak kişiden

Senin için okudum canım Rabbim sana saglıklı hayırlı bir kız evlat nasip etsin inşallah.

Benim niyetim saglıklı hayırlı bir erkek evlat sahibi olmak İsmim Büşra şimdiden Allah razı olsun

Senin için okudum.Rabbim ne muradın varsa versin canım
Senin icin okudum canım Rabbim hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin inşallah

Benim için okuyacak olan arkadasım İsmim Büşra duam ise öncelikle hayırlı ve sağlıklı olması dileğiyle Salih bir erkek evlat sahibi olmak şimdiden Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…