Üstteki Kişinin Bir Sıkıntısı İçin Dua Oku

biscolataamm için beş amenerrasulü beş ayetel kürsi okudum. Rabbim ne sıkıntısı varsa kalbinden geçen ne dileği varsa hayırlıya çevirip kabul etsin.
Çok zorlandığım bir sürecin içerisindeyim, olmasını istediğim bir iş var fakat önüme engel çıkıyor hep, hem sağlığım olumsuz etkileniyor hem de psikolojik olarak hiç iyi değilim artık çok çaresiz hissediyorum:KK43:. Alltaki üye dua eder misin bunun için lütfen
Allah razı olsun ve okunmuş olanları kabul etsin inşallah.
Olmasını istediğiniz iş için bol fetih suresi okuyun. Rabbim gönlünüzden geçenleri çözüp önünüze sersin inşallah🤲

100 Ya Şafi okudum sana. Rabbim şafi adının hürmetine şifa versin sana. Su bile içerken şifa niyetine diyerek iç. Mutlaka bi doktora sor ama :emir_bebek:hayırla sağlıkla gelsin bebüş
Size dua etmek istedim, Allah hanenize, bereket ihsan eylesin, bir sıkıntınız varsa kolaylıkla, keremiyle lütfuyla gidersin, feraha, selamete çıkarsın Allah sizi. Sizin için Fatiha, ihlas, İnşirah okudum.

Size dua etmek istedim, Allah hanenize, bereket ihsan eylesin, bir sıkıntınız varsa kolaylıkla, keremiyle lütfuyla gidersin, feraha, selamete çıkarsın Allah sizi. Sizin için Fatiha, ihlas, İnşirah okudum.
Çok çok teşekkür ederim okunan her duanın benim için anlamı bu dönemde çok büyük. Büyük bir imtihan verdiğini düşünüyorum. Çok çok inşiraha ihtiyacım var. Gece gündüz inşiraha sığınıyorum. HER ZORLUKLA BİR KOLAYLIK VARDIR. Allah razı olsun senden. Ve okuyan herkesden.

Çok çok teşekkür ederim okunan her duanın benim için anlamı bu dönemde çok büyük. Büyük bir imtihan verdiğini düşünüyorum. Çok çok inşiraha ihtiyacım var. Gece gündüz inşiraha sığınıyorum. HER ZORLUKLA BİR KOLAYLIK VARDIR. Allah razı olsun senden. Ve okuyan herkesden.
Sizin için 100 kelime-i tevhid aldım. Allah yardımcınız olsun

Şu an herkes ayrı ayrı kendi imtihanında, ruhsal olarak da daraldığımız bir süreç sanki. Allah herkesi selamete çıkarsın. Aklıma geldikçe size ve buradaki herkesi duama katacağım.

5 tane Fatiha, 100 tane Ya Şâfi çektim. Hastanız varsa şifa bulsun inşallah 🤗

sizin için 3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi okudum rabbim hayırlı muratlarınızı versin inşallah
ismim özlem benim niyetim beklediğim kişiden haber gelmesi ve afiyetle yuvamı kurduğum günlere kavuşmak🤲

sizin için 3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi okudum rabbim hayırlı muratlarınızı versin inşallah
ismim özlem benim niyetim beklediğim kişiden haber gelmesi ve afiyetle yuvamı kurduğum günlere kavuşmak🤲

Sizin için 1 Fatiha 3 Salavat okudum 🌸🍀
Benim niyetim en kısa zamanda bir hastanede meslegimi yapabilmek 🍀

Kolaylıkla, Allah'ın lütfuyla en hayırlı şekilde niyetiniz kabul olsun. 100 Salavat, 11 Fatiha, 21 de Rabbi Yessir okudum.

sizin için 3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi okudum
İsmim özlem ben gönlümdekine afiyetle kavuşmak istiyorum inşallah 🤲 bana bu niyetle okuma yapılırsa çok mutlu olurum😍

X