Üst kat komşum ve özel hayatı

Benim de bi üst kat komşum vardı yeni evli.
Evde kovalamaca oynarlardı mütemadiyen.
Kız kaçardı oğlan kovalardı.
Kız da kaçarken sürekli "naapcan banaaa naapcan banaaa" diye bağırırdı.
Biz taşınana kadar yakalayamamıştı oğlan kızı daha, halen de kovalıyor olabilir. :roflol:

:roflol::roflol::roflol::teytey::teytey::teytey: kaydirigubbakcemile5

delikafaduldendelikafadulden:roflol:
güldürdün nan beni

kızlar dün gece olaysız gecti :teytey:

ama misafirleri vardı.sabah işe giderken apartmanda gördüm kadının annesi falan vardı..annesi varkende yapacak degiller yani :sm_cool: gece süper uyudum..kadının annesine diyimde hergün bunlarda kalsın sırnaşık şey

ayy yazık size ya hergünde çekilmez ki
en iyisi uygun bi dille uyarmak yoksa sizi daha çok uykusuz geceler bekliyo ve bu gidişle bi çokta çocuk sesi şimdiden 5 tane varsa
bu gidişle düzine düzine üst komşu çocukları sıralıcak :)))

ay iyi hadi oh uyumuşunnnnnnnnnnnnnnnnn cçanım inşallah hep böyle sessiz gider...kaç gündür okuyorum...burda bize sinir geldiiiiiiiiiiiii delikafadulden delikafadulden

ay iyi hadi oh uyumuşunnnnnnnnnnnnnnnnn cçanım inşallah hep böyle sessiz gider...kaç gündür okuyorum...burda bize sinir geldiiiiiiiiiiiii delikafadulden delikafadulden

ayy canım insallah ya hep böyle gider..bugun misafirleri giderse aksamda sessiz olurlarsa o zaman sevinecegim.simdi korkuyorum valla acaba misafir gidince yaparlarmı yine o igrenc sesleri diye:bbo:

yahu bunlar misafir filan olmasa hergünüm aynılar..bu ne anacım böyle makinalı gibi :))) motormu baglı biyerlerinde ikisinide :)

ben geldiimmmmm.... lülülülülülü bulutçum dün gece yanmıştır ayol bunlar..bu gece coşmasınlarda..yaz bakalım napıcaklarr

valla canım o kadar yüksek ihtimal ki..ama bu kez kılınızı kıpırdatmayın.dayayın polisi kapıya azcıkta onlar uğraşsın çözüm üretsinler yaneee

yuh:))üstelik 5 çocuk orta yaş üstü insanlar maşallah ya::)
şaka bi yana bence not yazın kapılarına asın görsünler belki düzelirler..

oyyyyyy ne güldümmmmmm alemsinnnnn

valla canım o kadar yüksek ihtimal ki..ama bu kez kılınızı kıpırdatmayın.dayayın polisi kapıya azcıkta onlar uğraşsın çözüm üretsinler yaneee

öyle yapacagız canım..polis dayansın kapıya,bisey yapamasalarda tüm semte rezil olurlar.gerci rezil olmak pek umurlarında degilki.evliligi cinsellikten ibaret sanıyorlar malesef klava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…