Ürgüp'de balayı...

valla canım ne biliyim okadar çokki oteller.mesela hilton açıldı avanosta.ben kuzenlerde kaldığım bilmiyorum.ama hiltonu gezdim gayet güzeldi.çalışanları güleryüzlü falan.en iyisi tur şirketlerinden bak.hatta tur varsa onla git derim.gezilecek heryeri görebilirsin.

[peki temmuzda gitmek nasıl olur kızlar? çok sıcak ve bunaltıcı olur mu?:KK76::KK76:

3 gece için 2 kişi kahvaltı dahil 630tl ye kalmıştık canım :) internet fiyatında 210dolar yazıyodu,telefonda direk 210tl demişlerdi. Arayıp fiyat alabilirsin bence. Bizim kaldığımız oda bordo renklerdeydi,taş zemin üzerinde yuvarlak yatağı vardı.Geniş bi odaydı,balkonu da vardı.Odaları genelde çok şık zaten.Kahvaltı masaya hazırlanıyor,açık büfe değil ama çeşitleri güzel. Kahvaltı hariç başka öğün olmuyor otelde,dışarda yiyorsunuz.Ama zaten öylesi daha iyi oluyor.

canım hangi otelden bahsediyosun sen

Karlık evinde balayı yapmayı planlayan arkadaşlar,acaba kac gece ne kadar fiyata anlaştınız ve fiyata neler dahil yazarsanız çok sevinicem,bizde haziranda balayına gidicez inş, ben erkenden rezervasyon yaptıralım istiyorum.

X