unutmak niye bu kadar zor ki?

lady b

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2008
52
2
selam ben onunla aynı yerde çalışıyodum 2 yıldır iyi arkadaştık sonra birden aşk oldu aramızda ama ben onu tanıyamamışım çünkü sonradan hiç ummadığım bir karakter çıktı ortaya bendende 5 yaş küçüktü ve ben onun ilk sevgilisiyim benim daha önce olmuştu ama bu farklıydı ben kolay kolay birine sarılıp öpebilen birisi değilim ama onu öpmeye doyamıyodum daha öncedende arkadaş olduğumuz için zaten bir sevgi vardı aramızda. 10 ay sevgili olduk hergün beraberdik çok alışmıştım tabiki. ama sonra çok sinirli olmaya hergün ağlamaya başladı benim daha önce hayatımda olan ama benim sevmediğim dost olarak gördüğüm birisi vardı o onu biliyodu biz arkadaşkende ama onu çok kafaya takmış ben zaten ilişkimiz başladıktan sonra o kişiyle çok az görüştüm çünkü hastaydı ölmek üzere olan birisiydi ama benim sevgilim kesinlikle görüşmemi istemiyodu ve başka şeyleride kafaya takıyodu bir mağazaya gitsek orda biriyle konuşsam bunu sorun haline getiriyodu benim ona bilerek acılar yaşattığımı söylüyo aslında kesinlikle öyle bişey yok.
en son gün ben ayrılmak istedim o bana yalvardı saatlerce ayrılmayalım dedi ama sonra kabul etti ve şimdi çok doğru bir karar verdiğini söylüyo arada sırada görüşürüz kavga ediyoruz ben ağlıyorum o ağlıyo sonuç aynı yani. onu unutmak benim için en iyisi çünkü o 6 ay önce bile yaşanılanları unutmayıp bana söylüyo ve ben asla unutamam yaptıklarını sana bu yüzden şiddet uygularım diyo. doktora gittiğimizde ağır depresyon teşhisi koydular iyileşse bile tekrarlayabilir böyle bir insanla ömür geçmez biliyorum ama unutmak niye bu kadar zor ki?

canım bişi sorabilirmiyim yaşı kaçtı erkek arkadaşının ki
bu kadar problemli bir kişiliğe sahipti
bence görüşme ve uzak dur en sağlıklı olan bu a.s.

selam canım
25 yaşındaydı kendisi. unutmak istiyorum ama sanki başka birini sevemiycekmişim gibi hissediyorum acı çekiyorum sürekli düşünüyorum çünkü...

önceleri böyle olur unutmam sanırsın ....senağlama
ama sonra zaman devreye girer ve o sadece ince bir sızı bırakır ve alışırsın ilerde sen bile şaşırırsın unuttuklarına....:teselli:

sen bi bılsen ben kımleri veya nelerı unuttum.en azından unuttuğumu sanıyorum.sende nutursun canım.hele şu zaman bıraz gecsın

Merhaba canım.Seni iyi anlıyorum.Sevdiği birini untması zordur bir insanın.Ama sevmek yetmez ki...İçinde bulunduğun koşul,o kişinin davranışları,huyları,hoşlantıları,katlanamadığı şeyler...Bunlar böyle uzar gider.Ama senin açından böyle bir ilişkinin olmaması daha iyi olur diye düşünüyorum ben.Sevdiğin bir insandan ummadığın şeyleri görürsen daha çok canın yanar.Evet ilk başta acı çekersin ama zamanla küllenip gider.Belkide karşına seni daha çok seven,anlayışlı,seni kırmayan biri çıktığında şu yaşadıklarını hatırlamıcaksın bile.Zaman canım zaman lazım herşeyin yoluna girmesi için.Hatta bir şarkı var ya ''zaman herşeyi çözer şu beklemek olmasa'' diye...Herşeyi zamana bırak...yerimseniben

canım kurtulduguna sevin boşver kendini sosyal aktivitelere çalışmaya ver ilk zamanlar bu böle olur

ılk zamanlar unutulmaz onsuz yapamam denır ama gecen zaman zarfında bı bakmıssın mazide kalmıs
bu yuzden sakın unutamam dıe sartlama kendını gercı sartlasan bıle unutuyorsun
benım unutmam ıkı senemı aldı ama unuttum unutamasam bıle eskısı kadar acı vermıyo bu yuzden zamana bırak ve kendını yıpratma
ben gecmısım yuzunden ne acılar cektım psıkologa gittim ailemi perısan ettım okulumu ihmal ettım
ama ne oldu olan bana oldu hala o acıların etkısındeyım ve kımseyle bırlıkte olamıyorum
sakın sıkma canın erkekler gec olgunlasıyo sen su anda ondan cok farklı dusunuyorsun emın ol onun dusuncelerını anlayamazsın
zaman herseye care kafanı dagıtacak şeyler bul

çok teşekkür ederim inşallah söylediğin gibi olur. bugün konuştum onunla bir daha kesinlikle arkadaş olarakda görüşmek istemediğimi söyledim. çünkü her gördüğümde yine acı çekiyorum

X