Unutma Beni - Fox Tv

Ya kenana yakışmadı öğrendiği şeyleri saklamak.
Tabi o da emineyi kaybedeceğini düşünüyor ama yinede....

Kenan 50.000 lira saydı mehtap la konuşmak için yaw.
emine kenanı bırakırsa ayıp eder bence

Yani tam artık bir şeyler rayına oturuyor diyorum,tekrar sil baştan oluyo,Kenan bence de söyleseydi Emineye gerçeği o da artık Şerifimi seçer,Kenanı mı kararını verir

Ya kenana yakışmadı öğrendiği şeyleri saklamak.
Tabi o da emineyi kaybedeceğini düşünüyor ama yinede....

bence söylese iyi olurdu emine herşeyi öğrendiği için ona minnet borcunu öderdi:)
Bırakır bırakır.Emine daha o kafayla çok üzülür

bırakırmı bilmem ama kenana yakıştıramadım bende belki ilerleyen bölümlerde dayanamaz yada herşeyi açığa çıkarmadan bişey söylemez
bişeyler yapacaktır umarım...
Yani tam artık bir şeyler rayına oturuyor diyorum,tekrar sil baştan oluyo,Kenan bence de söyleseydi Emineye gerçeği o da artık Şerifimi seçer,Kenanı mı kararını verir

şerifi seçerse yuh artık derim ohaoldumsmile

evet çok yapmacıktı
dudaklarını yukarı doğru kaldırarak ağlamayı nasıl başarıyor acaba

o da bir oyunculuk yaw:))
kızın dudakları çok güzel bence hatta en güzel yeri bak dikkat edin:)

bu arada "annelerinin ismini bilmiyo muymuş bunlar" eleştirimizi dikkate alıp olayı açıkladılar laf arasında.
Hikmet ismini değiştirmiş zuhal yapmış demiş.bizim görmediğimiz konuşmalarındasırnaşık şey

Emine bu Önder denilen adamı onu kapattıkları pavyonda da görmemiş miydi?
hatırlarken onu göstermediler evlerine misafir geldiği günü gösterdiler.neyse yarın belli olur.
"nasıl bir oyunun içine düştüm ben" diyor ama bu üç zibidi birbirini yiyecek zaten galiba:)
mehtap zafer önder

oyunculuk gerçekten iyi
kız güzel zaten ama ağlarken bi tuhaf oluyor dudakları mafoldumben

evet annelerinin ismini yeni hatırladılar
şekerle hikmetde daha neyi saklıyacaklar anlamadım anlatın gitsin yani zaten size kızıyolar hiç olmassa tam kızsınlar

emine paşa paşa kenana gidecek yinesositososito
emine pavyonda kazımı görmedi heralde görseydi bişeyleri anlardı zaten
onuda araştırırlardıbilmiyorumkismile

zuhal söylemedikii taa çiğdem diziye girdiğinde şekerle hikmet konuşunca öğrenmiştik biz.

zuhal söylemedikii taa çiğdem diziye girdiğinde şekerle hikmet konuşunca öğrenmiştik biz.

diziyi nasıl uzatırız diye düşünüyorlar...emine de ne hikmetse mehtap ı görüyor.yine menekşe olmaya devam edecek.hep aynı döngü içerisinde devam ediyordu.ilkaya gıcıktım şimdi çiğdem çıktı yakında da anaları çıkar.......

off Kenan Bey şu emine'ye muzafferin gerçek yüzünü yani kadın satıcısı olduğunu söylesin.
aile babası sanıyo hala safım.ortalığı karıştırmasa bari.
ne güzel boş fabrikaya götürüp işini bitircekler muzafferin.işi bozmasın bu Emine:)

bencede emıne de bu saflık varken gıder muzafferı kurtarmaya bu kadar saflıkta fazla artık artık gözunu açsın bu arada kenan beyın evındekı mor koltuklara da bayıldım hangı marka bılen varmı hanımlar.......

koltukları bilmiyorum da,
ben de Nazlı'nın beyaz cep telefonuna bayılıyorum.ne marka acaba?
Bir de o kafa dinlemeye gittikleri şehir dışındaki göl kenarı gibi yerin neresi olduğunu merak ediyorum.
hani yolum düşerse diye:))

bende de var beyaz telefon ona benzer benımkı LG marka yeni çıkmış netten bak belkı bulursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…