Unutma Beni - Fox Tv

valla ilkay raufun kollarında pek mutluydu biran bıraktı kendini
bencede raufun yanında yoktu kolunda mrluk ben ilk anda hemen anladım zaten o morluklar nerden geldi diye düşündüm
acaba rauf birden tutuncamı morardı diye o arayıda anlamadım ama nazlı yaptı demişler şimdik öğrendim

bugün ben kaçırdım ya neler olmuş kısa kısa anlamaya çalışıyorum ama genede bi özetleyebilecek varmı emineyle şerif ne yaptılar bu mehtap nerden çıktı aralarında nevar

bu şerif kesin mehtaba dönecek zaten eminenin o cırtlak sesiyle yaptığı saçmalıklarda bini aştı,mehtap sürekli cilve yapıyo kadın şerifi kendine döndürmek için bide özgürü etkiliyo sürekli özgürün yaptığı resimede babanla ilk oturduğumuz ev falan dedi kadın işini biliyo valla,bu arada nazl çok kolay kaçırdı ipeği şimdi kabak ilkayın başına patlayacak kesin aliyle papaz olacaklar ilkayda ne arkasını dönüp konuşuyosa sanki bebek telf.konuşmasını dinleyecek ne saçma nazlı yerine başkasıda götürebilirdi

Ya şu Özgür denen velet sinir ediyor beni.Evde ne oluyosa dinliyo gidip anasına kelimesi kelimesine aktarıyo :mymeka:

canım en önemlisi alef hanım yok olaylar unutuldu hiç mevzusu bilem geçmiyor.

sonra emoşun annesi de kayıp bir geldi kendini gösterdi gitti :))

yaa saçmalamayı bırakıp ,şerif ile mehtap ın olaylarıını aydınlatsalar,
ilkayın annesini çıkartsalar,
yavızın babası raufcum ortaya çıksa,
vs....

anladık her gün bölüm çekmek konuyu uzatmak zor ama işin şeyini de çıkartmamak lazım..

Ya şu Özgür denen velet sinir ediyor beni.Evde ne oluyosa dinliyo gidip anasına kelimesi kelimesine aktarıyo :mymeka:

aynen bende dizi başladığından beri sinir oluyorum çocuğa....küçük emrah gibi kaşlarını çatıyor boynunu büküyor akannehir

dün annesiyle konuşurken birdenbire annne emine dün sarhoş oldu diyor....söylemesene herşeyi....bakın görün özgür emineyi istemiycek annesiyle babasının barışmasını istiycek....

kızlar bugun izleyemeyeceğim poff dersim varr mafoldumben aklım sizde kalcak, nermin yine ortaalrda görünmezse var yaa alllaaa basıcam ankarayııı

rauf iiiişaallaah bulamaz nazlıyıı iiişaallaah, babası kabuslarına girsin öküss raufunn per perişan olsunn bitsin tükensin şirketler iflas etsiiin alkisalkisalkis

şu yavuzdan umutluydm o da bıraktı gitti nazlı ablasını gitsene peşinden kız iyi deil ne biçim kuziisin (kuzensin) sen :mymeka:

nazan da tam salak görüoo parmaklıkları filan hala dio kii "ne yani rauf nazlıyı eve mi kapattın sen" salaakkk nazaaan görmuoooo musuuuuunn Çok üzgünüm çoook çarpıcam ağzına yamuluvercen naniknanik

melis hakkat bu eminenin anası nerdeee, hiç mi aramaz insan kızını (meltem baytok şuan deniz yıldızında tabi vakit bulamıodur unutma beniye) :sinifsinif:

ayy bak şey olsa meselaa bu nazlı alkollu ya kaza yapsa kızını kurtarsa (ipeğin burnu bilem kanamasa) ama kendi yoğunbakıma filan gitse, ali kendini suçlu hissetse raufun içinde az biraz kalmış olan insanlık damarı fırlasa "hep senin yüzünden diyipp ilkayı vursa öldürse gebertse cesedini toprağa gömse) amaaann kaydirigubbakcemile3

nese ben en iyisi dersime gidiim benden senarist olmass iyce saçmaladım hadi size iyi seyirler bitaneciklerim, meliss kızz izle tmm mıı öpüom çook muahh yerimseniben

ne kadar saçma nasıl gördü nazlıyı nazlı ozaman kadar uzaklaşması lazımdı

ay ben bu şerifle mehtp ı dövücem evli barklı adam liseliler gibi sevgilisiyle parkta ayyyyy boğasım geldi

bugün ben kaçırdım ya neler olmuş kısa kısa anlamaya çalışıyorum ama genede bi özetleyebilecek varmı emineyle şerif ne yaptılar bu mehtap nerden çıktı aralarında nevar

bildiğin şeyler meryemcim çok bişi olmadı. Özgür geçen gün emine sarhoş olmuştu ya işte onu anlattı mehtaba. Mehtap da şaşırdı filan. Sonra özgür bi ev resmi ç,izmişti ama bildiğin bahçeli ev yani herhangi bir artısı yok (her çocuk çizer öyle ev resmnii) naniknanik mehtap bu resmi gördü "çok güzel olmuş annecim, bilio musun bu biziim babanla evliyken oturduğumuz eve çok benziyo" filan falan dedi.

Özgür bi de hızı aleyhisselam durumunu anlattı anasına : "anne kafeyer hınzır bir hırsız girmiş para bırakıomuş" dedi. kaydirigubbakcemile3 Mehtap da annecim olur m u oel şey hırsız hiç para bırakır mı dedi. :roflol:

Ondan sonracıma bu akılsız özgür resimd efterini evde unuttu, mehtap da şerifi aradı özgür resimd efterini burda unutmuş gelip alabilir msin, ya da ben kafeye getiririim dedi. Şerif de istemedi. Dışarda bir yerde buluştular parkta. Orda mehtap resmi şerife gösterdi bak bizim evimiz filan falan. Sonra hadi gidelim dedi şerif. Mehtap hemen yorulmuş numarası yaparak çimlere çöktü şerifi de yanına çağırdı, şerife özügürün hınzır hırsız meselesini sordu. orda koptular iksii de sarmaş dolaş gülmeye başladılar, hınzır mehtap :jeyyar:

Ondan sonracıma başka ne olmuştu dün yaw .D heee hatırladım. Yavuzla nazan nazlıyı kontorle gitti tabi onların haberi yok. Raufun anzlıyı eve kitlediğinden. Nalzı "buırdayım imdat diye" bağırdı. Raufa dedi k aç şu kağıyı yoksa avazım çıktığı kadar bağırırım, yemin ederim bağırırım" rauf da açtı kapıyı. Nazlı anzanın boynuna atladı "iyki geldiniz teyzecim" dedi. Nazan da noluoo byurda triplerine girdi. Nazlı işte anlattı rauf da kıvırıoo tabii. Sonra nazlı gitti, arabayı aldı alilere gitti. Kapıda gordu onları ama aliler görmedi nazlıyı

aLİLER dediğim ali,ilkay, adoş. Adoşla ilkay bebeği parka goturuolardı nazlıo bunları takip etti. Aslında beebği hemen alacaktı anma aliyi gorunce korktu

Sonra ali işe gitti, ilkay ve adoş da parkta sonra adoş bebeğin mamasının unuttuklarını farketti. Ormanın orta yerinde mama aramaya çıktı :roflol: orda tüm izleyiciler olarak koptuk zaten :roflol:

Ormanda ne işi var mamanın işte ilkayın telefonu çaldı bebeğe bakıopdu o sırada. Araayan aliydi, ilkayın o sırada bebeğe sırtı ters. Yani bebeği görmeyecek biçimde telefonla konuşuoo (dizi işte). Nazlı geldi gizli gizli bebeği aldı gitti.

İlkay telfonu kapayınca ipeğin orda olmadığını anladı her tarafı aradı ama bebe yok :ecrin_bebek:

Bu bölüm adoiişş onun canını okurr diyiim sizee klava:

Başka bişi oldu mu olmadı galiba kötükedihüso hee bi de emine sarhıoştu ya hanii işte geçen geceyi hatırlamıoo gibi davrandı :jeyyar: şeker ona ole demişti çunku

o akdar canım inşşşllh açık olmuşumdur vereliniortak

kızzz kim gördü nazlıyıı başladı mı dizii offf poff yaaa nalet olsuun senağlama

nazlı kızını kaçırdıya parktan...adalet geldi parka ilkayla konuşuyordu ne yaptın ipek e diye bağırıyordu ki ilkay nazlıyı gördü koştu peşinden...nazlı tam arabasona biniyorduki ali geldi arabayla hemen nazlıyı takip etmeye başladılar...nazlıda şimdi kaza yaptı reklam girdi..............şerifle mehtap ta cilveleşip duruyorlar sinir oldum

ayyy içime doğmuşş desenee =) bebeğe bişi olmaz iiişaallah nazlı ömrü billah toparlanamaz, ayyy rauf bunu bi duysun o alinin ümüğünü sıkar. "Nazlıyı sen sıkıştırdın dimi kaza yapmasına sen sebep oldun nasıl hesap vereceksin kızına annen benim yüzümden öldü mü diyeceksin hee yaşar al şunuu" puhahaha Sıkmaz ümüğünü yaşara sıktırır alkisalkisalkis adamımmm karizmatik erkeğiim naniknanik

hala mı cilvelişolar yuhh edepsizler... Şerif şaşırttı benii yaa yuh ne biliim yanii sonuçta mehtap artık onun deil kii insan az biraz iğrenmez mi bu ne biçim midesizlik mafoldumben

yokk okadar büyük bi kaza yapmadı...bayıldı okadar daha göstermedi nazlıyı

sagol canım izlemiş kadar oldum bugün zaten şerefsiz şerefe sinirlendim one öyle mehtapla oynaşıyo parklarda zavallım eminede şerefe haksızlık yaptım deyip dövünüyo

rauf ipek öldü dedi aaa gerçek mi dedi acaba rauf bu herşey beklenir....eğer öyleyse ilkayın adalet çekeceği var

sagol canım izlemiş kadar oldum bugün zaten şerefsiz şerefe sinirlendim one öyle mehtapla oynaşıyo parklarda zavallım eminede şerefe haksızlık yaptım deyip dövünüyo

ne demek tatlm biz ne günler için varızz arada kaçırırsan ben sana yazarım no problem ); boşwer meryemcim allahndan bulsun o şerefsiz şerif değmezz :dilcikar:

emineme yazık amaa :gitme:

ıpek bence Ölmedı rÜya gÖrÜyolar bence gÖrÜrsÜnÜz araba ÖldÜrecek kadar Çarpmadıkı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…