Unutma Beni - Fox Tv

Acaba Nermin'in tuttuğu dedektif Rauf'un evde yaptığı değişiklikleri farketmedi mi? Farkettiyse hemen rapor etmesi lazım, Nermin de bir şeyler döndüğünü anlar o zaman.

ayy anlar inşşşş ipekcim anlaşılmaycak gibi deil kii resmen evin pencerelerine demir yaptırdı dışardan bakan da anlar konu komşu da anlar lmaz:

ahh nermin bi gelse de kurtarsa yafrusunu :gitme:

raufun adamları o dedektife bin basar ama :jeyyar:

"abii nermin hanımı bulduk istanbulda bi arkadşının evinde kalıomuş"

"abii nazlı hanım eve gelioo"

"abii ali bey adalaet hanımla doktora gidioo"

"abiii nazan hanım geldi ne diyiim"

hayy allam yaa delikafadulden, hayır diziyi kaçırsak bile bu yaşarla raufun muhabbetleri diziyi özetliyoo kuran çarpsın delikafadulden

yaa hadi eve parmaklık yaptırdı falanda sokaktan hiç kimse geçmiyomu at bikaç çığlık
ya da evinde içinde bile avazı çıktığı kadar bağırsa komşular polisi arar noluyo diye

aynen canım opuyorumnanaktan
kesin bi güzellik merkezinden hediye geldi bunlara hepsi aynı model olmuş
şu mehtapta iyice çirkefleşti ha kızlar

yaa hadi eve parmaklık yaptırdı falanda sokaktan hiç kimse geçmiyomu at bikaç çığlık
ya da evinde içinde bile avazı çıktığı kadar bağırsa komşular polisi arar noluyo diye

aynen canım opuyorumnanaktan
kesin bi güzellik merkezinden hediye geldi bunlara hepsi aynı model olmuş
şu mehtapta iyice çirkefleşti ha kızlar

bence deee..mehtap gittikçe güzellleşiyor mu nee...
şerif ile kıkırdamalar ,oynaşmalar cilveler..
emoş da cart cart bağırsın..
ilkay da harbi saf ve uyus bu kız yaa..dibinden çoocuğu kaçırdı ..
nazlının da koşuşu çok şirin ve komikti..
rauf ta ilkaya nasıl sarıldı ilk başlarında..aman da aman..ağlayacaktım
nese bugün de aynı modda geçti ama yine de izledim :))
ayy akşama yarpaaaak tökümüyle devam ederim.o da bazı yerlerinde bayıyor ama..:

ıyica saçmaladılar artık yaaa...Bebeğin mamasını unuttuysan çek evine git, nerde görülmüş mamasını almamışız diye parkta gezerken eczaneden mama almak, atla bir taksiye git evine doyur torununu...Peki Ali madem telefon ettin, neden dikkatli ol, Nazlı bebeğini arıyormuş demiyorsun, ılkay neden bebeğe arkasını dönerek konuşuyor telefonda, bu kadar yakınından nasıl alıp gidebiliyor bebeği, çok zorlama olmuş çoook...

bencede iyice saçmaladılar geçen sezon dizi başlasın diye sabırsızlanıyodum şimdi aklıma bile gelmiyo hele o şerifin iğrenç gülüşü delirtti beni bugün yazık emineye saf iyice adamı uzaklaştırıyo

ayyy ayyy ben ömrümde bole saşmalık görmedim. Rauf nazanın lafına karşı bi erkekliğini gösteremedi ya ne diyiim. Evet eve kapattım var mı bi diyxeğiniz filan diyeceğini bekliodum ki, resmen istediğin zaman gidebilirsin dedi nazlıya ohhaaa

Rauf ilkaya neden beni sevmiyorsun diyince, ilkay dedi ya "gözlerine bak aynaya bak o gözler kimseyi sevemez, başkasının sevmesine de izin vermez" anaaam kopmuşşum ben zemuszemus

Sonracıma ilkay sennle olmaktansa ölürüm daha iyi dedi de bıraktı kendini sonsuzluğua ve raufcuğum heybetli kollarıyla tutuverdi ilkayıı ayh sarıldılar filan orası süperdi. Lakin kızlar aklıma bişi takıldı, bunlar baya baya sarıldı o sırada nerminn dedektifini göremedim ben CADIARZU nerde bu dedktiff çekseydi ya fotolarınıı fisfisfis

rauf nazlının şirketlerini ele mi geçirdi orayı anlayamadım, annem lafa tuttu şutarafagitti

bu raufu kot pantolonla görmek istiyorum artık yeter yaa hep takım elbise ıyy içime fenalık geldi

barbarosun sarı hatunu kopardı yine benii, mehtab şerife yanaştı yine yakınlaştılar pesss

bölümün kayıpları: levent yok, berna yok, nermin yok, dedektif yok, sedat yok, nazlının telefonu yok, hızır a.s. yok, tuğçe yok, deniz yok, şirkette çekilmiş bir sahne yok dizi ekonomk krizdee :roflol:

bende ilkayı rüya görüyor sandım..sarıldılar ilkay tepki vermedi:mymeka:

klasik türk flimleri işte

evet dimii ipekcim ya göz göre göre kaçırdı nazlı ipeği, gerçi bunda mantıksız bişi yok. Nazlının kızı zaten kaydirigubbakcemile3 raufla nazlı konuşurken rauf nazlıya dedi ki"nazlı oyuncağı elinden alınmış çocuk gibisin, kimsenin onunla oynamasını istemiyorsun" öküzz rauffff oyuncak mı bu, çocuk ne çoıcuğu bebek. Anasının sütüne sevgisine ihtiyacı var ne olursa olsun Çok üzgünüm çoook. NAZLI da ne güzel verdi apzının payını "çocuğumu ilkayın hayatını zehir etmek için kullanmana izin vermiyceğim" heyyytt beee alkisalkisalkis

kesin fotoğraflarıını çekmişlerdir...bi kaç bölüm sonra kokusu çıkar

kesin fotoğraflarıını çekmişlerdir...bi kaç bölüm sonra kokusu çıkar

ole mi diosun yafrum kızz inşşşaalllaahh.. İlkay ne salak ne uyuss bi kıss yaa ne diye gidiosun allahn dağına misal orda tecavüze yeltense ne halt yiycennn ayy salak yaa vala bu kızın salaklığı benim içime dert oldu ağlıycam sinirdenn :gitme:

Nermin diyelim bu fotoları gördü bence nazana diil aliye gitsin önce ahanda senin karın :jeyyar: raufla sarmaş dolaş

Ha bii de unutuodum bak iyki hatırladımdelikafadulden ilkayı rauf şehvetli kollarıyla tuttu ya düşmesin diye o sırada ilkayın kollarında morluklar oluşmuş. Ali bunalrı farketti ve nazlı mı yaptı ilkay bana doğruyu sole diyince ilkay da naapsın evet demek durumunda kaldı.

O morlukları aslında rauf yapmıştı heyyyt haşinn erkeğimm :roflol:

evet ya o morluklar raufun yanındayken yoktu sanki bi anda mor oldu kolu...hem nazlı da ne kadar kuvvetliymiş öyle :roflol:

evet ya o morluklar raufun yanındayken yoktu sanki bi anda mor oldu kolu...hem nazlı da ne kadar kuvvetliymiş öyle :roflol:

he vala o morlukları nazlı yapmış olsa dün görmez miydiniz eyy yücedağ ailesi. Sabah sabah farkettiniz bi anda alla alla. Hem bi kadın o kadr kuvvetli olabilir mii sorarım kız bunlar bizi salak sanıoo hee yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…