Unutma Beni - Fox Tv

günaydın şekerler hepinize.............sonunda beklen gün geliyooor....sezona girmeden önce çok saçma bişey olmuştu ama şimdide heycanla bekliyorum.....
nazlının zayıflamış gib hali yok aynı duruyoo:))))))))

hehehe hg..

yaa ilkayın 2 farklı gelinliği var..birisi raufcuukla evlenmek üzere olduğunda giydiği sanırsam..aman ikisinde de uyuss o kıs :))

hehehe hg..

yaa ilkayın 2 farklı gelinliği var..birisi raufcuukla evlenmek üzere olduğunda giydiği sanırsam..aman ikisinde de uyuss o kıs :))

hoşbulduk güzelim...... aman gelinlik işte giyse nolcak onuda batırır buuu uyusssssss:))))))) kız fragmanda gördüm ilkayı o ne öylee çok çirkinleşmiş bee:)))-tatlicadiarzu-

ana ben göremedim ..berivan bana msj atmış dizideki emine...face me..herkese atmıştır :))

24 ağustos saat 3 te başlıyor diye..hadi bakalım...bugüüüün izleyip göreceğizzzzz ilkayın uyusluklarınıı hehhe

kaçırmışsın sen tatlım...:))) bugün bakarız artık doyaaa doyaaa..

he izledim..
anam hepsinde bir imaj olayı yanee...ee ünlendiler para kazandılar .hememcecik kendilerine bakım yapmışlar hele ki nazan hanım :)) ilkaya on basar bee...şerif ,emoş ,mehtap vs ....heleki rauffffffffffffffff hehehe kurt adam hırrrrrrrrrrrrr :)) :lepi:

vala gene nazlı geri plana atmış kendini sankim...
ilkay da hala uyuss..bronzlaşmış acık gösel olmuş gibi...
:1ninca:

öyle canım valla hepsinde bi değişiklik bi imaj ama en güzelidee şerifle rauf olmuş adama dönmüş saçı başı...hele yaşar o ayrı bi karizma:))))))kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
nazan güsel olmuş ama çok kilo var be kadındaaa-tatlicadiarzu-........
ilkay hayal kırıklığına uğradı...hem otel hem hamile olmaması...
rauf yine iş başında!!!!!!!:lepi::lepi::lepi:

ayyy rauf gıcıktı imajını değiştirmiş daha da bi gıcık olmuş....ayy bana niyeyse bu bölüm çok yapmacık geldi...

Yeni imajlarını bende pek beğenmedim...İlkayın yüzü çillenmiş mi nolmuş çirkinleşmiş bence ...yanmış ama pek hoş olmamış....nazan hanım da iyice açılmış saçılmış..eski hanım hanımcıklığı kalmamış...şerif bişeye benzemiş azıcık...rauf da gııcık tı iyice gıcık olmuş....
Benim asıl merak ettiğim Şerifin eski karısı Mehtap mıydı neydi bugün şerifin babasına kapıda fısır fısır ne dedi orayı kaçırdım....Babanın yüzü allak bullak oldu ...adam cin çarpmışa döndü...çatladım valla...çocuk senden falan gibi bi laf etti sanki benmi öyle anladım noldu...izleyen yok mu...valla çok meraktayım...

anladığım kadarıyla mehtap ı özgür den ayırdı herkeste mehtap ı özgür ü terk etti diye biliyor

ben bugün izlerken hiç zevk almadım açıkcası son bölümlerde çok sıkmaya başlamıştı hadi dedim yeni sezon toparlamışlardır falan ama ıııh ıhhh..hec begenmedim valla herbikeslerin tipi kaymış ilkay uyuzdu daha da uyuz olmuş..konu zaman kopuktu öyle atlamış geçmişler ama şerifin olayı sanırsınız ilk anki tazeleğinde..ben dizilerdeki mantık hatalarına çok takarım bu da beni bu açıdan sarmadı bugün malesf bakalım yarın da bi izleyelim de sarmazsa izlemem gibi..eski tadı yok valla..

aynen beni de hiç sarmadı dünkü bölüm...böyle çok yapmacık geldi herkesin hareketleri...dizi de çalan müziklerde değişmiş bi garibime geldi hiç güzel olmamış...

cok takıldıgım bir dizi değil ama rastladıkca bakardım ama birsey dikkatimi cekti ilkayın teline mesaj geliyor kocasındanmıs otele davet falan gercek hayatta insan bir sms ile otele gidermi sanki pazara gider gibi cok sacmalamıslar fazla aksiyon dolu olmus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…