Unutamıyorum

fuseteaseftali

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2024
15
-3
25
İçimi dökmek istiyorum 2 yıl önce birini sevdim ama ondan kaynaklı aramızda bir şey olmadı beni ghostladı ben baya çok seviyordum ve anksiyeteli bir sevgiydi mide bulantısı çarpıntı uykusuzluk hayatım boyunca kimseye karşı hissetmediğim türden hisler ve ben normalde kimseyi uzun süre sevebilen biri değildim (20li yaşlardayım) birkaç ay hoşlanır soğurdum aşırı da seçici bir insanım sanki hayatım boyunca istediğim aradığım her şey bir insanda toplanmıştı 1 buçuk yıldır onu hiç görmüyorum ilk zamanlar çok ağladım sonra ara ara en sonunda baya azaldı artık o sevgiyi hissetmiyorum ama bazen aklıma geliyor ve o zamanları özlüyorum belki özlediğim şey o dopamin etkisidir ama hayatıma kimse girmiyor olmuyor artık kimseyi sevip hoşlanamıyorum hiç böyle bir şey yaşadınız mı nasıl atlattınız ne kadar zaman sürer tamamen unutmam silinip gitmesi noktalamayı katlettiğimin farkındayım kusura baköayın lütfen

biraz takıntı olmuş sanırım :") aklınıza geldikçe unutmaya çalışmak yerine normalleştirmeye çalışın bir süre sonra kewndiliğinden yok olucak
takıntı olduğu konusunda okeyim ama unutmak için kendimi zorlamadım hiç çünkü bunun zamanla geçeceğini düşünüyodum geçti ama tam değil

hadi ya hiç düşünememiştim bunu.. hayatım bomboş olabilir mi sizce
Bilmiyorum nasil bir hayatiniz var bu soruya cevap veremem ama 2 yil once iliski bile yasamadiginiz insani dusundugunuze gore cok da bir aksiyon yok gibi geldi hayatinizda. Yeni hobiler, arkadasliklar, yeni bir flort ve tatmin edici bir is sahibi olmak belki yardimci olabilir.

İçimi dökmek istiyorum 2 yıl önce birini sevdim ama ondan kaynaklı aramızda bir şey olmadı beni ghostladı ben baya çok seviyordum ve anksiyeteli bir sevgiydi mide bulantısı çarpıntı uykusuzluk hayatım boyunca kimseye karşı hissetmediğim türden hisler ve ben normalde kimseyi uzun süre sevebilen biri değildim (20li yaşlardayım) birkaç ay hoşlanır soğurdum aşırı da seçici bir insanım sanki hayatım boyunca istediğim aradığım her şey bir insanda toplanmıştı 1 buçuk yıldır onu hiç görmüyorum ilk zamanlar çok ağladım sonra ara ara en sonunda baya azaldı artık o sevgiyi hissetmiyorum ama bazen aklıma geliyor ve o zamanları özlüyorum belki özlediğim şey o dopamin etkisidir ama hayatıma kimse girmiyor olmuyor artık kimseyi sevip hoşlanamıyorum hiç böyle bir şey yaşadınız mı nasıl atlattınız ne kadar zaman sürer tamamen unutmam silinip gitmesi noktalamayı katlettiğimin farkındayım kusura baköayın lütfen
Unutursun unutursun :) ohooo ömür bu ne saçma sapan problemler çıkacak:) beyaz atlı prens yerine koyarsan adamı tabi kafada özlersin de en nihayetinde yeşilçamdaki Al Yazmalım filmindeki sevgi neydi emekti moduna geçiyoruz, aşk meşk dopamin seratonin o bu ne dersen de lazım amaaa saygı emek özveri maalesef geçim için para ve kişinin olgunluğu , uyum vs olmayınca olmuyor. O da ilerleyen yaşlarda geliyor dank etme süreci

Bilmiyorum nasil bir hayatiniz var bu soruya cevap veremem ama 2 yil once iliski bile yasamadiginiz insani dusundugunuze gore cok da bir aksiyon yok gibi geldi hayatinizda. Yeni hobiler, arkadasliklar, yeni bir flort ve tatmin edici bir is sahibi olmak belki yardimci olabilir.
o kadar copy paste bir cevap ki yeni is yeni hobi yeni bir hayat kur kisisel gelisim kitabı oku falan. hayatımda flört harici hepsi var zaten duygusal seyler mantıkla cozulmuyor

o kadar copy paste bir cevap ki girdin yeni is yeni hobi yeni bir hayat kur kisisel gelisim kitabı oku falan. hayatımda flört harici hepsi var zaten duygusal seyler mantıkla cozulmuyor
Ahahha cevap begendiremiyoruz. Dert de copy paste olunca cevaplar da copy paste oluyor yapacak bi sey yok.

o kadar copy paste bir cevap ki yeni is yeni hobi yeni bir hayat kur kisisel gelisim kitabı oku falan. hayatımda flört harici hepsi var zaten duygusal seyler mantıkla cozulmuyor
Ne kadar saygısız bir cevap herkesin bu durumu atlatması farklı işler. Demek ki o üye de kafasını o şekilde boşaltmış. Copy paste dediginiz şeyler bazılarının hayatının gerçekleri olabilir.

Ne desin kadın aya uçmu desin yahu?Herkes bir öneri tavsiye veriyor kendince böyle karşılık vermen saygısızlık oluyor sonuçta zamanını ayırıp bir şeyler yazıyor belki yardımcı olur diye.

Başka biri girince biter

Psikiyatriye gidin o zaman veya bir hocaya okutun üfletin kendinizi çünkü gelen mantıklı hiçbir öneriyi kabul etmemişsiniz , yada Gökhan Özenin eski bir klip vardı orada kız gökhan özeni kaçırıp bağlıyordu sizde deneyin belki bir Stockholm Sendromu olur buda bir öneri bence:))

Aşık olmuşsun kısacası, anksiyeteli sevgi ne kız 😁😁😁😁
Her aşk çarpıntı, heyacan, uykusuzluk, kısacası biraz aptallık yapar, önüne bakman lazım 20lik çıtırsın bı tek o yok dünyada şöyle bir etrafına bak belkide çok kişi var sen en olmazı isteyip kendinden çalıyorsun 2 yıl geçmiş 2 yıl boyunca birini bulamamış olabilir misin? Bu yüzden unutmuyorsundur

Ne kadar saygısız bir cevap herkesin bu durumu atlatması farklı işler. Demek ki o üye de kafasını o şekilde boşaltmış. Copy paste dediginiz şeyler bazılarının hayatının gerçekleri olabilir.
Bu şekilde atlatılması bir problem değil zaten ben sadece sorunu olan her insana aynı tavsiyeyle yaklaşılmasına sinir oluyorum. Her insan bunları yapmayı düşünür zaten ama yapamaz veya yapsa da %100 sonuç alamayabilir.

Psikiyatriye gidin o zaman veya bir hocaya okutun üfletin kendinizi çünkü gelen mantıklı hiçbir öneriyi kabul etmemişsiniz , yada Gökhan Özenin eski bir klip vardı orada kız gökhan özeni kaçırıp bağlıyordu sizde deneyin belki bir Stockholm Sendromu olur buda bir öneri bence:))
ne anlatiyosunuz allah askina

X