Unutamıyorum icim aciyor:(

Güçlü dur. Ortak tanıdıklarınız sevdikleriniz olabilir. Ama bence bu süreçte onlarla tüm iletişim kesilmeli, senin huzurun için.
O gününü gün etsin bakalım. Sen, O nerde aksam orda sabahlı günler yaşarken belki deli gibi acı çekiceksin.
Ama sonrasında nolucak biliyo musun? Hergün daha da güçleniceksin.
Sana yaptığı haksızlığı hiçbi zaman sindiremiceksin ama ayrılığı kabulleniceksin.
Kararlılığınla bi süre sonra farkında olmayarak onu bu ayrılığa pişman ediceksin, seni nasıl kaybettiğine yanacak ömrü boyunca.
Belki bu kez o ekleyecek seni siteden, sen onu sileceksin umursamayacaksın.
İçip içip msjlar yağdıracak ve için sızlayacak ama kendine, emeklerine. Umursamayarak silip atacaksın yazdığı msjları.
Fakat işte o zamanlar sen hem çok daha huzurlu bi hayatı yaşıyo olucaksın, hem de geleceğinle ilgili daha sağlam kişiler olacak yanında.

Yalnızca güçlü dur.
Tek başına da bu hayattaki tüm zorluklarla ve acılarla mücadele edebilirsin, buna inan.

Ben onu evet cok seviyorum iliskimiz boyunca onu basimin ustunde tasidim varsa o yoksa o geceleri onu ozledigim icin uykularimdan uyandigimi bilirim.ama en basindan beri hep kacti evlilikten ama bendende vazgecemedi bagimiz gercekten kuvvetliydi ama taa ki o gune kadar 4 sene boyunca yanimdan ayrilmayan adam bir anda en basindan ayrilmamiz lazimdi benim istedigim hayat bu degil dedi kalakaldim 4 senememi yaniyim hayallerimin yikikdiginami yaniyim evlilik planlari yapan ailememi yaniyim.geri donmesi kapima gelmesi beni gercekten cok mutlu etmisti ama bir baskasina tercih edilmek cok zoruma gitti cok.oyle biri var diyelim ya ayrilip bana gelse deseki ben seytana uydum ben bir hata yaptim pismanim dese kendimi onu affetmek icin zorlar elimden gelenide yapardim ama o onun yerine beni silmeyi tercih etti malesef.benim suan ki yikimim bu yuzden.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Elimden geldigince zaten acimi yasamaya calistim asla silmedim gozyaslarimi asla utanipta sokak ortasinda aklima o gelince aglamamak icin tutmadim kendimi yada atmak istedigim msj i attim aramak istedigimde aradim suan icimde ne bir keske ne bir acaba nede bir bastirilmis aci var.artik yukum dahada hafif belirsizlikten kurtuldum aslina bakarsaniz ama iste gece oluyor,akla geliyor neden benimle degilde onunla diye neden ben onu saramiyorum neden artik sevdigi ben degilim diye dusunmeye basliyorum.4 sene cunku ben onu gercekten cok deli sevdim yani inanamazsiniz onun icin yapamicagim sey silemicegim insan yoktu benim.

Aslina bakarsan beni disardan taniyan kim varsa aci cektigime hayret ediyorlar cunku ben bu zamana kadar insanlara hep akil verip duzgun iliskimle ornek olmus biriydim.dengeyi kuran huzur veren ve gercekten cok ozverili bir kadinim ben bu gercekten bir erkek icin cok ozel bir durum ve bu yuzden oda bana hep daha cok baglandi.saygi duydu.ama iste sartlar bir gun degisti ve biz iliskimizden olduk ben hala bir saskinim halbuki azda olmadi ayrilali simdi zaten tek cabam ayakta guclu durmak.o kapima bir kere dayandi ya eminim ikincisi ucuncusude olucak ama ben iste aslinda bundan korkuyorm onunla mutsuz olucagimdan cok eminim ya suan baskasiyla oldugunu bilmeme ragmen benim sevgimde gram azalma yok ya inanirsam ya ona gene karsi koyamazsam ben kendimi bile bile mutsuzluga aticam buna nasil engel olabilirim ne yapabilirim hic bilmiyorum...

Gecmesi tek dilegim cunku ilk gun neyse simdide o yaniyorum kul kul dokuluyorum tabiri caizse.

Öncelikle sabır acıdır lakin meyvesi tatlıdır demek istiyorum zamanla inşallah siz de hafifliceksiniz.. Bir de buna benzer bir olayı da çok yakın bir arkadaşım yaşamıştı çocuk yay burcu erkek arkadaşınız da mı yay acaba:))

Burcu karaktersiz canim bunlarin tek burclar :) dilerim oyle olur dilerim...

4 yıllık bir ilişki bitmiş üzülmeyin demek boş.. bu 4 yıl sizden birşey eksiltmemiş belki ama onun sevgisi körelmiş bu nedenle ne istediğini bilemez duruma gelmiş , başka birşeyler arıyor, bence şuan o aradığı şey her neyse bulamadığı için sizden kopamıyor ama bulduğu an arkasına bakmayacak ,

bir arkadasım evli öncekı sevgılısıyle 5 yıl cıkmıslar cocuk bunu aldatmıs ama kız cocugun aılesıyle ırtıbatı kesmemıs cok samımılermıs hatta bızım kız evlenırken dugunune gelıp ağlamış cocugun ablası ve hal görüşüyorlar ben olsam yapamazdım öle bısey... ılıskıne gelınce ınsanlar ölen sevdıklerını unutuyor sen onu mu unutmayacaksın yapmayın lutfen

Suan ki gibi mesela 5 gundur ne aradi ne sordu halbu ki donucekti oyle demisti burda 3 gun ne sozler ne vaatler vermisti bana ama beni sozum ona arkadaslari laf yapti diye sildi buna cocuk bile inanmaz.

Babasi dedi onu bana omrum yettigince iyindede kotundede yaninda olmak isterim dedi ama annesi yapma diyor sakin vazgecme benim oglum sana donucek biraz daha bekle diyor.gun gectikce artik onun yalanlarina inanmaktan vazgeciyorum.nefes almak icin degil yeni sevgilisi icin vazgecti bekle sadece biraz erkek erkege takilicam dedi sevgilisine daha rahat vakit ayirmak icin dedi bunuda.ben onu artik zaten istesemde affedemem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…