Ünlüler makyajsız çıkarsa?

Ben çok çirkin bulmadım valla..
Hillary Duff falan gayet hoş.

Sadece KAte Moss kötü görünüyor.

bende oyle cirkin bulamadım gayet hoslar ....bence cogununda yuz hatlarıda gayet guzel ...

kate moss madonna bide şu ağlamışta gözlerini silen kadın çok kötü görünüyo ama hillary duff jessica biel jessica simpson fln gayet iyiler

bencede kötü değiller ama basitler öyle aman aman diğil yani uma thurman makyajlıda çirkin zaten madonnada kolları çok kötü bunlar zayıflayınca güzel olduklarını sanıyolar galiba

normal sıradan insanlar işte bizden farkları yokki. sadece makyaj hileleri ile çok güzel oluyolar..

Cirkin olanlar var, oyle aman aman guzel de degiller
makyaj hileleri sagolsun boya guzelleri:1closedeyes:

Kate moss iğrenç yaaa.. yuh yani bide erkekler tarafından en çok arzulanan kadın seçilmişti bir yerde,jennifer lopez hala hoş kadın:lepi:

bence 1-2 kişi hariç gayet güzeller, sadece makyajın verdiği ışıltı yok o kadar. ağzı burnu tuhaf çıkan fotoğrafları ayıklayıp makyajsız çirkin diye öne sürmeye gerek yok bence, hangimiz bütün fotolarda süperiz ki, vesikalık için bile kaç deneme yapılıyor. Ah kadınlarr, hemcinsinde bir açık görmeyiversin! :umursamaz:

bazıları makyajsız daha gzl ve doğal bazıları çok çrkn

Bu resimleride alip öyle cekmislerki, ünlülerin günesten gözünü yüzünü
kistigi anlarda filan.. tuhaf anlarinda cekmisler.. yoksa kötü cikmamislar..
gayet normaller..

Aman makyajsız bizlerle ışıltısız değilmiyizzzzzz. Sadece onların da bizden bir farkı olmamaları o kadar...

ben kate moss ilk bakısta tanıyamadım
o biraz makyajla değişiyor ama diğerleride öyle cok cirkin değiller

Jeniffer Lopez'in makyajlı halini dahi hiç beğenmem, onun dışında pek çoğu da gayet hoş bence...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…