Ünlüler Bu Ramazan da Cumhurbaşkanının Geleneksel İftar Yemeğinde Buluştu

Yalnız herkes nasıl öyle aşkla bakmış arkedaş, eşim bana en son düğün fotoğrafı çekince öyle bakmıştı:63:

ayyy töbeee bu bülent ersoya iyice bi haller oluyor.

Sunlara hatcadiklariyla
Zaten siyasi görüşü giyimle sınırlandırmamalıyız, örtüsüz bir hanımda gayette sağ partili olabilir veya sağ görüşün bir davetine gidebilir.
Bizdeki en büyük yanılgı bu, giyimine bakıp parti ve görüş tahmini yapmak.

Bu davete icabet edenler belki sağ görüşte değiller, içlerini bilemeyiz fakat şahsen ben adını ısrarla Külliye diye andıkları Cumhurbaşkanlığı konutunda ünlülere iftar yemeği yerine binlerce fakir fukaranın ağırlandığı bir iftar yemeği görmeyi isterdim, Külliye'nin ruhuna uygun olanı budur çünkü.

Ben de tam olarak bunu düsündüm aslinda. Yoksa farkli görüste olanlarin beraber oturup yemek yiyebilmesi , sohbet edebilmesi tabiki cok güzel bir sey. Ama onca ac varken böyle bir yemege gerek yok bence. Ya da ünlüler yerine halktan insanlara yemek verilir.

Sunlara hatcadiklariyla

Ben de tam olarak bunu düsündüm aslinda. Yoksa farkli görüste olanlarin beraber oturup yemek yiyebilmesi , sohbet edebilmesi tabiki cok güzel bir sey. Ama onca ac varken böyle bir yemege gerek yok bence. Ya da ünlüler yerine halktan insanlara yemek verilir.
Ünlülere de davet veriliyorsa verilsin ama şahsen madem orası Külliye, bir aşevi olabilirdi, garibanlara hergün sıcak yemek verilebilirdi, güvenlik sorunu yüzünden halka açılmıyorsa o zaman adı külliye olmamalıydı, külliye bu değil çünkü.

X