Ünlü bir erkekle beraber olunca...

NILBERA

SeVGi KeLeBeĞi
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
6.086
96
38
Ünlü bir erkekle beraber olunca...

Ünlülerle beraber olmanın zorluklarını, ünlülerle beraber olan kadınlar anlattı.

Hollywood erkeklerine göz attığınızda genellikle kendileri gibi, ünlü kadınlarla ya da top modellerle birlikte olduklarını görürsünüz. Son dönemde ise bu durumun biraz değiştiği gözlemleniyor, ünlü erkekler artık ünlü olmayan kadınlarla birlikteler... Ünlü erkeklerle beraber olan kadınlar, çoğu kadının böyle farklı bir deneyimi yaşamanın hayalini kurduğunu söylüyor ve ekliyorlar: "Ünlü erkeklerle beraber olmanın birçok avantajı var, lüks restoranlarda yemek yiyorsunuz, özel uçaklarla seyahat ediyorsunuz, birçok ünlünün davetli olduğu partilere katılabiliyorsunuz. Tüm bunları bir yana bırakacak olursak, en önemlisi de ünlü bir erkekle yan yana uykuya dalmanın mutluluğunu yaşıyorsunuz." Ünlülerle birlikte olan, ancak isimlerini açıklamayan kadınların Cosmo'ya anlattıklarına kulak verdiğimizde öğrendiğimiz şey şu oldu: Bir oyuncuya ya da müzisyene aşık olduğunuzda sadece egonuz kabarmıyor, kendinize olan güveniniz de artıyor. Bu yazıda, bir ünlü ile birlikte olmanın iyi, kötü yanlarını ve tüm gerçekleri okuyacaksınız.

Yasak yakınlaşmalar
KADIN: SPOR MÜDÜRÜ, ERKEK: OYUNCU

Onunla oyuncu bir arkadaşım aracılığıyla tanıştım. Çekimler sırasında arkadaşımı ziyarete gidiyordum. O, arkadaşımın film setine yakın bir başka sette çalışıyordu. Bir gün arkadaşıma merhaba demek için sete geldi. Çevresindeki herkes ona ilgi göstermeye başladı, ben onun yanından geçip gittim. Bir süre sonra neden ondan gözlerimi kaçırdığımı, onu neden görmezden geldiğimi sordu. Setten ayrılmak üzereyken birden asistanı yanıma geldi ve gideceğim yere beni bırakabileceklerini söyledi. Bu teklifi kabul ettim. Bütün günü onun setinde konuşarak geçirdik. Akşam katılacağı talk show'a birlikte gitmeyi önerdi. Beni davet ettiği için mutlu oldum ve gülümseyerek "Bunu nasıl karşılayacaklar?" dedim. Çünkü onun evli olduğunu biliyordum. Bunun için endişelenmemem gerektiğini söyledi. Kendimi o durumda çok rahatsız hissedeceğimi düşünerek onu reddettim. Onu son kez gördüğüm yer film seti olmadı. Arkadaşımı film setinde ziyaret ettiğim bir gün yine yanıma geldi ve benimle konuşmak için fırsat yaratmaya çalıştı. Sonra beni öptü. Ona karşı koyamadım. Bundan sonra bütün olaylar bir anda gelişti. Çoğu zaman bende kalmaya başladı. Bir film çekimi için Meksika'ya ben de onunla birlikte gittim. Onunla birlikte olduğumda çok mutlu oluyordum, çünkü o gerçekten muhteşem bir erkekti. O ünlü olduğu için her şey bana daha eğlenceli görünüyordu. Çekimler sırasında onu izleme fırsatı buluyordum, arada kamerayı durdurup bana ne düşündüğümü soruyordu. Onunla birlikte restorana ya da alışveriş merkezlerine gittiğimizde insanlar birbirlerini dürterek bizi gösteriyorlar, bana bir şeyler hediye ediyorlardı. Kendimi tuhaf hissetmeme neden olan tek şey, onun evli olduğunu düşünmemdi. O birlikte olduğumuz zamanlarda çoğu kez bu konuyu kapatmaya çalışıyordu. Karısının arkadaşlarından biri bizi görünceye kadar her şey güzel gitti. Sonra bir gün beni aradı ve şunları söyledi: "Bak, ilişkimizin hızını kesmek zorundayız." Bunu duyunca bittim, gerçekten harap oldum.

Gösterişli bağlantılar
KADIN: ÜNLÜ OLMAYAN BİR MODEL, ERKEK: OYUNCU

Her şey birkaç yıl önce oldu. Modellik yapıyordum ve her hafta birkaç partiye katılıyordum. Gittiğim her yerde onu görüyordum. Onun kadınlarla flört etmeyi çok sevdiğini ve çok fazla kadınla birlikte olduğunu biliyordum. Bir gece yanıma yaklaştı ve onun evine gitmek isteyip istemeyeceğimi sordu. Buna hiç şaşırmamıştım. Oradan ayrıldık ve evine gittik. O gece hayatım boyunca hiç yaşamadığım kadar zevkli bir cinsel beraberlik yaşadım. Bu bir süre devam etti. Beni telefonla aradığında şuna benzer şeyler söylüyordu: "Bu gece beraber olalım, kapının zili çaldığında çıplak olarak beni bekle." Her zaman dediği şeyleri yaptım.
Kendimi onun yanında iyi hissediyordum, farklı yerlerde sevişmek onu çok heyecanlandırıyordu. Farklı fantezilerden hoşlanıyordu. Beni baştan çıkarmak için her yolu deniyordu. Bana sık sık görünüşümü değiştirmemi söylüyordu. Bana renkli lensler almıştı, sevişirken bu lensleri takmamı istiyordu.

Aylarca ilişkimiz bu şekilde devam etti. Ama hiçbir zaman beni akşam yemeği için bir yerlere götürmedi ya da birlikte gezmek için bir yerlere gitmedik. Her zaman onun evinde sevişerek vakit geçiriyorduk. Ben ertesi gün kendi evime dönüyordum. En sonunda dayanamayarak bunu ona söyledim. "Neden benimle bir yerlere gitmek istemiyorsun, yoksa benden utanıyor musun?" dedim. O da bana "Sen benim için çok yaşlısın, bir yerlerde benimle fotoğrafın çıkacak kadar genç değilsin" dedi. Oysa ki ondan 10 yaş gençtim. Ne kadar kötü bir insan olduğunu anladım. Onu o gece terk ettim ve bir daha adını bile anmadım. Hâlâ partilerde karşılaşıyoruz ve birbirimize yabancı gibi davranıyoruz.

Kulis kadınları
KADIN: PAZARLAMA MÜDÜRÜ, ERKEK: ROCK YILDIZI

Bir yıl önce onun bir konserine gittim. Ondan çok fazla etkilendiğim için onunla konuşmaya karar verdim. Konser bittikten sonra albümünü imzalaması için onu beklemeye başladım. Beni gördü ve kendini tanıttı. Ben de onunla tanıştığıma memnun olduğumu söyledim. Bize gelecek hafta vereceği konser için 6 tane bilet ayarlamasını istedim. Neden böyle bir şey yapacağını sordu. Ben de "Açıkçası bütün kız arkadaşlarım ve ben sana aşığız" dedim. Odaya girip birkaç tane fotoğrafını imzalayarak bana getirdi. Elimden tuttu ve beni odanın arka tarafına doğru çekti. Bir saate yakın bir süre konuştuk ve konuşmanın sonunda beni uzunca bir süre dudaklarımdan öptü. Bana şarkılarından birini söyledi. Beni arabasına davet etti. Onun yanından ayrılırken bir daha onu göremeyeceğimi düşünüyordum ama iki gün sonra işyerimdeyken beni aradı. Günlerdir beni düşündüğünü söyledi. Telefonu kapattıktan sonra dizlerimin bağı çözüldü sanki, yere yığılmamak için kendimi zor tuttum. Konserine gittiğimde canım çok sıkıldı. Çünkü çok meşguldü ve benimle uzun süre ilgilenemedi. Ertesi gün beni aradı ve "Dün seninle ilgilenemediğim için özür dilerim. Seni gerçekten çok görmek istiyorum" dedi. Beni sürekli aramaya başladı. İş için şehir dışına çıkıyordum, gideceğim yerde onun yakın arkadaşları olduğunu biliyordum. Benimle birlikte gelmesini önerdim. O gece onun arkadaşlarıyla birlikte bir partiye katıldık. Sabaha kadar birlikte eğlendik, en yakın arkadaşlarından biri beni bir kenara çekip öpmeye başladı. Sarhoş olduğum için ona karşı koyamadım. Öpüşmenin dışında aramızda başka hiçbir şey geçmedi. Kendimi çok kötü hissettim. Ertesi gün beni anlayacağını umut ederek, arayıp olanları anlattım. Bana söylediği şey şuydu: "Yaptığın çok yanlış. O benim en yakın arkadaşım." Bu konuşmamızdan sonra bir daha görüşmedik.

Tanıtım becerisi
KADIN: GAZETECİ, ERKEK: OYUNCU

Onunla vizyona girecek yeni filmi için röportaj yapmaya gittiğimde tanışmıştık. Röportajdan sonra onu bazı davetlerde ve eğlenmeye gittiğim barlarda gördüm. Bir gece arkadaşlarımla birlikte barda eğlenirken yanıma geldi ve bana, "Benimle birlikte olmak ister misin?" dedi. Bu teklif karşısında çok şaşırmıştım. "Ne, seninle birlikte olmak isteyip istemediğimi mi sordun?" dedim. Birden aklıma en son beraber olduğu iki kız arkadaşı geldi, ikisi de çekici kadınlardı. Sevimli bir kadındım ama Julia Roberts kadar sevimli değildim (Tabii belirtmeliyim, Julia Roberts beraber olduğu kadınlardan biri değil). Benden daha uzun ve zayıf bir kadınla birlikte görünmek isteyeceğini düşündüm ama beni benimle birlikte olmak istediğine inandırdı.
İlk buluşmamızda bir bara gittik, içtik ve saatlerce konuştuk. Birçok ortak noktamız olduğunu gördük. Birbirine yakın yerlerde büyümüştük, ailelerimizin birbirine benzer birçok yönleri vardı ve aynı şeylere inanıyorduk. Ama onun yanında kendimi hiçbir zaman rahat hissedemiyordum. Sürekli gergindim ve bunları düşünmekten kendimi alamıyordum. Beni neden istediğine anlam veremiyordum. Daha birçok karanlıkta kalmış nokta vardı. Lüks lokantalara ve partilere gidiyorduk, herkes beni göstererek, "Bu kız kim?" diyordu. Akşam yemeğine gittiğimizde saçlarımı yaptırıyor ve daha fazla makyaj yapıyordum, çünkü herkesin beni inceleyeceğini biliyordum. Gittiğimiz her kulüpte çoğunlukla kızlar beni engelleyerek, onu aralarına alıp dans ediyorlardı, böyle durumlarda kendimi kötü hissediyordum. Zamanımızın çoğunu dışarda geçiriyorduk. Sonra birdenbire beni aramayı kesti. Beni arayıp akşam yemeğine davet edinceye kadar ne olduğunu düşünmeye başladım. Güzel bir restoranda yemek yedikten sonra onun evine gitmeye karar verdik. Konuşmaya başladığımızda telefonu çaldı, telefonu açıp her zaman yaptığı gibi cevap verdi. O anda bunu yapmak zorunda olmadığını düşündüm. Ünlü bir erkek olabilirdi ama bu yaptığı kabalıktı. O gece erken bir saatte yanından ayrıldım ve günlerce sesini duymadım. Sonra onu arayarak "Senin gerçekten mükemmel bir erkek olduğunu düşünüyorum ama ben şu aralar çok meşgulüm. Seni bir daha görmek için zamanım yok" dedim. Bu en güzel veda konuşmasıydı. Bunu yaptığım için kendimi iyi hissediyordum. Onun yanında kendimi hiç rahat hissetmemiştim.

Sahte Arkadaş
KADIN: GARSON ERKEK: MÜZİSYEN
Onunla yaşadığım şehre konser vermek için geldiğinde tanışmıştım. Konserden sonra onun arkadaş grubuyla birlikte partiye gittik. Arkadaşlarından biri yanıma gelerek, "Senden çok fazla hoşlanmış, sen de istiyorsan bu geceyi onunla geçirebilirsin" dedi. Otel odasına gittim. Aramızda hiçbir şey geçmedi, beni zorlamadı ve etkilemeye de çalışmadı. Bu olaydan sonra uzun bir süre onu görmedim. Ama o beni sürekli aradı ve kararlı bir şekilde mail atmaya devam etti.
Bir gün arkadaşlarıma söylediğim sözler aklıma gelmişti. Benim daha önce hiç bu kadar güçlü bir ilişkim olmadığını söylemiştim. Çünkü iyi bir ilişki için öncelikle karşımdaki insanla derin sohbetler etmem gerekiyordu. "Biz birbirimizin ruh eşiyiz" demiştim. Ama sonra başka şeyler düşünmeye başladım. İlişkimiz çok zordu, çünkü bunlar sadece benim hissettiğim duygulardı, onu hiç görmüyordum. Çok yoğun olduğunu biliyordum, bazen gazetelerde fotoğrafları çıktığında onu görebiliyordum. Evimin yanındaki gece kulübünden model ya da oyuncularla birlikte çıkarken birkaç kez ona rastladım. Şans, bana ihtiyacım olan son darbeyi vurabilmem için bir koz verdi. Bir gece gittiğim partide kızlardan birinin onun hakkında konuşmasına kulak misafiri oldum. Kız "Çok yoğun olduğundan sürekli bağlantı halinde olabilmek için bana kameralı cep telefonu aldı" dedi. Bana da aynı şeyleri yaptığından onu tanıyordum. Kıza yaşadıklarının doğru olup olmadığını sordum. Ona bu kızdan bahsettiğimde, onunla görüştüğünü itiraf etti. İlişkimizi bitirdim.

Psikolojik Baskı
KADIN: BAR İŞLETMECİSİ ERKEK: OYUNCU
En iyi filmlerinden biri gösterime girdiği sıralarda gazeteci bir arkadaşım onunla görüşebilmem için bana bir randevu ayarlamıştı. Bir kafede öğleden sonra buluştuk. Daha sonra akşam yemekleri için birbirimize randevu vermeye başladık. Genellikle akşam yemeğine çıkıyor ya da onun evinde buluşuyorduk. Beni sık sık evine maç izlemeye çağırıyordu. Çok sinirli olduğu zamanlar odasının köşesinde bulunan yoga minderine oturarak, yoga yapıyordu. Ben sıkıcı olduğunu düşünsem

de, o yoga yapmaktan çok hoşlanıyordu. Her şeyden bahsediyor, keyifli sohbetler yapıyorduk. Birlikte bilgisayar oyunu oynuyor, bir şeyler içiyor ve birlikte oluyorduk. Birlikte yaptığımız bir başka şey ise onun film setine gitmekti. Beni yönetmenin odasına götürüyor, çektikleri sahneleri izletiyor ve görüşlerimi alıyordu.
Bu şekilde her şey yolunda giderken bir süre sonra bana karşı garip davranışlarda bulunmaya başladı. Huysuzluk çıkarmaya ve beni tedirgin etmeye başladı. Bir gün birlikte suşi yemeye gittiğimizde olanları hatırladıkça sinirleniyorum. Yemeği yedikten sonra bana dönüp, "Üzerimde hiç para yok, hesabı sen öder misin?" diye sordu. O sırada benim de üzerimde hiç para yoktu. Param olmadığını söylediğimde birden kendini kaybederek, bağırmaya başladı. "O zaman bir daha üzerinde para olmadan dışarıya çıkma! Zaten sinema biletinin, içtiğin içkilerin ve aldığın diğer her şeyin parasını ben ödedim. Senin de yediğimiz yemeğin hesabını ödemen gerekmez mi?" dedi.
Yaşadığım bu olaydan sonra bir daha onu görmemeye karar verdim. O da benim düşündüklerimi hissetmiş olmalı ki, bir daha beni aramadı. Onu en son televizyonda gördüm. Saç stilini değiştirdiği dikkatimi çekti. Herhalde kendisiyle ilgilenen başka kadınlar bulmuştur.

X