Üniversitedeki hocama aşık oldum

Bölüm başkanı diyorsunuz aranızda baba kız olacak kadar yaş farkı var. Aklı başında biradan diyorsunuz üzgünüm öğrencisine bakacağını sanmıyorum. Boşa hayal kurmayın.
Neyse en azından derslere azimle çalışıyorum oradan pay çıkartırım:)

Hala şansımı zorluyorum lütfen beni tut
Asla böyle bir şey yapmamalisin. Üniversitede bu tarz davranışlar farklı algılanır ,hocalar arası rekabet de varsa adamın feristahina kadar iftira atarlar. Lütfen kimsenin böyle bir şey yaşamasına müsade etmeyin. Duygularınızı içinizde yaşayın. Hocaniza karşı duyduğunuz aşk ya da hoslanti değil hayranlık.

Bence bu konu fake.
Ya Çağlacım neden fake olsun?Bazı konular vardır ki çevreye açamazsın, dertleşmek istenir, kafa karışıklığı vardır.Gayet bariz bu haldeyim birileri ile konuşmak istiyorum.Neden birisi dalga geçer, diğeri fake diye olumsuz yorumlarda bulunur?Türk kadınlarında ciddi anlamda problem var.Asla yapıcı değilsiniz, derdimi, kafa karışıklığımı anlattığıma pişman oluyorum.Azıcık pozitif olun, destek verin.Ya da o negatifliğinizi alıp çekin gidin.

Etik değil bana göre. Hocana aşık olabilirsin duygularına engel olamayabilirsin ama hem yaş farkınız çok fazla babanız yaşında hem de bir eğitimci. Öğretmen öğrenci ilişkisi olacaksa da en azından bireyin okulu bitince olmalı. Adam evli de olabilir.

Ben çok seviyeli bir öğrenciyim ki hoca ile diyalogumuz ders dışında asla olmuyor.Ders içinde de sınıfa soru yönelttiğinde ya da uygulamalarla ilgili aşamalarda katılım sağlamak için aktif izin istiyorum.Dışarıdan bakan ilgili bir öğrenci olduğumu düşünür.Belki bugün özel olarak iyi akşamlar hocam dedim asla laubali bir profil değilim.

Hediye alacağım ya da önerin diye bir mesaj okudum ona istinaden yazdım. Böyle olmanıza çok sevindim. Arkadaşlar arasında da lafının çok dolaşmasına izin vermeyin. Dediğim gibi siz de mimlenirsiniz. Bileginizin hakkıyla aldığınız her puan için;" tabiii Nisa kara hocanin gözdesi düşük vermez !" diye arkandan konuşurlar. Tamamen senin iyiliğini istiyorum yanlış anlama.

İlişki yaşamak gibi hayalim yok ama ben duygularımı içimde tutmayı becerebilen birisi değilim.Bunun farkına varmasını istiyorum ötesi yok tabii evliyse tamamen bu konuyu derinlere gömerim.Etik olmadığının farkındayım da inanın hayatın akışı çok farklı.Bazen mantık devredışı olabiliyor.

Estağfurullah, yararıma olacak çok şey söylediniz ve haklısınız.Ben zaten öyle yaftalardan çok korkan birisiyim.Belki masumane ve saçma bir duygu karmaşası o pozisyona ne beni ne hocamı düşürsün isterim.Biraz üzerine düşünmek gerekiyor, mantıklı olmalıyım

İyi misiniz siz? Yani bu yaptığınız sorunlu ve insani davranışlardan uzak olduğunuzu gösteriyor. Gidin işinize Allah aşkına çocuk musunuz siz?
Tam isminin hakkını vermişsin yargı makinesi.Mahalle karısı gibi sataş diye bu başlığı açmadım.Yazma daha fazla içeriğime hadi yol al.Teşhisimi senin gibi çapsız mı koyacak hadi oradan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…