Üniversite genclik hatalarim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
sanırım bu sıralar dine yöneldiğiniz için pişmanlık duyuyorsunuz veya kocanızı cok seviyosunuz bilmiyorum...... cinsel iliski yasanmadıysa kafaya takmayın
Kesinlikle hicbirsekilde cinsel iliski olmadi evet esimi cok seviyorum uzun bir birliktelikten sonra evlendik

Saçmalama yaaa unut gitsin 100 yıllık şey. Ağlanacak bir şey yok. Eşiniz ilgilendirmez bu senin özelin. Özelinle ilgili neyi ne kadar anlatacağın senin kararın. Bu kandırmak değil ki.

Kesinlikle hicbirsekilde cinsel iliski olmadi evet esimi cok seviyorum uzun bir birliktelikten sonra evlendik
seni cok iyi anlıyorum benimde degmeyecek insanlarla böyle münasebetlerim olmustu sonradan ilişkim olmamasına rağmen pişmanlık duydum nasıl yaptım diye. insanın vücuduna olan saygısıyla alakalı geçmişi çok düşünmeyin olmuş bitmiş.

Şimdi bende eşimin geçmişini bilmem eşimde benim bilmez. Ben gereksiz görüyorum konuşması geçmesi de gereksiz bence. Geçmiş geçmişte kalmıştır fakat şimdiden sonra söylerseniz de büyük sıkıntı çıkar. Baştan söyleseniz belki çok tepki vermezdi ama aradan kaç yıl geçmiş farklı konuşmuşsunuz şimdi itiraf etseniz aranız daha kötü açılır. Sizde unutun geçmiş geçmişte kaldı diyin geçin.

Unut gitsin. Geçmişi şimdi deşmek zarar getirir.

Canını sıkmak için bu kadar cebelleşme ya. Yaparken işlemişsin günahını zaten şimdi niye pişirip pişirip tekrar önüne koyuyorsun ki. Eşine anlatma asla kaç yıl geçmiş üstünden. Yeni bir sayfa açmışsın bu sayfadan devam et.

8yillik sevgililik 2 yıllık evlilik yeni mi dank ediyor Allah aşkına? Boş kaliyorsunuz heralde 10 yıl onceyi dusunebildiginize göre.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…