Üniversite genclik hatalarim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

beyaz lale35

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2024
7
-6
34
Arkadaslae meraba ben 2 yıllık evliyim esimle 8 yildan sonra evlendik fakat ben esime ilk tanistigimizda kimseyle aramda birsey olmadi demistim konusurken bu kandirmak icin degil huzursuz etmemek icinde. Sonucta kimse gecmisini konusmaz önyargılı olabilirdi yeni tanismistik. Ama benim gecmiste 3 kisiyle cinsel yakinlasmam olmustu esimden önce vücudumu gördüler ve gögüs oldu baska şeyler yaşamadım. Bunlar 10 yıl önce oldu ve birdaha görüşmedim. Şimdi eşjme haksizlik mi ettim diye vicdan azabi yasiyorum uyumamiyorum yaninda duramiyorum dediklerimden fazlasi olmadi yinede acik mi olmaliydim kirli ve asagilik hissesiyorum tövbe namazlari kildim cok agladim fakat icim rahatlamiyo lütfen gerçek düşüncelerinizi söyleyin

Hiç yaşamamışsın gibi unut ve yoluna devam et. Olan oldu yapacak bir şey yok

Ben sormadim oda anlatmadi konusulmamasi gizli kalmasi taraftariydim esimin illaki olmustur sadece günaha mi girdim diye kuruntu yapiyorum
Evet gizli kalmalı verecek bir hesabınız varsa da Yaradana verin kendinizi de bunun için üzmeyin siz masum masum düşünürken karşıdaki acaba sütten çıkma ak kaşık mı bi silkelenin

34 yaşında kadınsınız 32 yaşında evlenmişsiniz kimseyle olmadım deseniz bile inanmaması gerekiyordu zaten. İnanmamıştır da.

30 a kadar hiç cinsel deneyimi olmayan sağlıklı biri yoktur zaten.
30 yaşına kadar cinsel deneyimi olmayan sağlıklı kişiler gayette var.

sanırım bu sıralar dine yöneldiğiniz için pişmanlık duyuyorsunuz veya kocanızı cok seviyosunuz bilmiyorum...... cinsel iliski yasanmadıysa kafaya takmayın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…