Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

hayırlısı olsun geç olsunda güç olması derler ya İNŞALLAH herşey senin için iiyi ve olumlu olur RABBİM yüzünü güldürür...

hımm çok güzel senin için sevindim dua edicem senin için rabbim inşlh bu sefer hayırlı sağlıklı bi şeklide kucağına almayı nasip eder bebeişini sen kaç kilo verdin nekadar zamnda verdin ben 1 ayda vermek istiyorumm ben 90 kiloyum sen kaç kiloydun vermek için başka bişşi yaptınmı bana yardımm et ben başa çıkamıyorum şu boğazımla ama ben kullanacağım ilaç senin yazdığın ilaç değil benimki tam okuyamıyorum adını reçeteten ama glugophace ve folbiol veya bu ialaçlarala zayıflayan varmı

Son düzenleme:

inş. canım hayırlısıyla sende armıza katılanlardan olursun

yarın 1:30 umutta randevum var 2'li testimizi yaptırcaz inş. herşey yolunda gider.kızlar aranızda gaz sorunu olan varmi bende 5 gündür var ne yesem gaz yapıyor buna suda dahil tam iştahım düzeldi derken şimdi de bu çıktı.

cnm mrb adını yazdgn ilaçları bende kullandm.glucophage şeker hapı ama yumurta kalitesini güçlendriyomuş.benim midem çok bulanıyodu bu hapı içerken hatta ulun beyi bi kaç kez aradım bu yüzden...iştahımı kesmiştiii.ben 5 kilo vermişim .insallah sende verirsin...hakkında herşeyin hayırlısı olsun..

saol cnm inşlh bende veririm ben bide yeşilçaya başladım ekmeğide iyice azlttım köy ekmeği yediğim için yarım dilim yiyorum inşlh veririm yaa bişi sorcam yeşilçayın bi zararı olmaz dimi haplarla birlikteee

Kızlar iyi akşamlar,deryacım sende hoşgeldin tekrar.
ben biraz önce sonucumu negatif olarak aldım malesef,çok üzgünüm.11. gün değerim sadce 1.2.
dondurulmuşlarla devam edeceğim artık.
deryacım benim adımı o uğurlu listenden silebilirsin canım.napalım kısmet değilmiş.
:85:
hepinize desteğinizden dolayı teşekkürler..

hayatım bundada vardır elbet bir hayır ihşallah dondurulmuşlarla güzel bir haber alırsın

slm arkadaşlar nerdesiniz ya bu akşam kimseler yok bugün yumoşlar toplandı 20 adet denildi bakalım hayırlısıyla yarın arayacaklar detaylı bilgi için. benim kasıklarımda çok kötü ağrı var normalde canım pektir acı felan bilmem pek ama bugün kötüyüm.birde doktorun yazdığı iğneler bitince sağlık ocağı yada herhangi hastanede yazdırabiliyormuyuz bilgisi olan varmı? bugün nakit aldım ama devamlı kullanmam gerektiği için biter

cnm hayırlısı olsun inşallah.hadi bakalım inşallah güzel haberlerini alırız.cnm ben saglık ocagında aile hekimine yazdırmıştım ssk karşılıyo..bitek vitamin ilacını ssk ödemiyo. onuda hamile kalırsan zaten saglık ocagı ücretsiz veriyo haberin olsun..Allahım emeklerimizi boşa çıkarmaz inş.

hayırlı uğurlu olsun canım inşallah hamiş haberini alırız burdan.yaa kızlar bende cuma günü regl günüm cumartesi başlıyorum çok heycanlıyım ve korkuyorum doktorum ulun bey ya tutmazsa kızlar ne yaparım ben yaa beni neler bekliyo anlatın bana ne olur çok stresliyim ben...

canım üzme kendini inşallah dondurulmuşlarla olur bundada vardır bi hayır üzülme demek boş biliyorum ama kısmet canım...

hakkında hayırlısı olsun cnm.üzüldüm.

cnm çay konusunda bi bilgim yok ben bitkisel bişey kullanmadım tedavim aşamasında.kullanan arkadaşlar varsa yazarlar burdan.benim 5 kilo fazlm vardı onu zaten verdim benim midem çok hassastır ilacada çabuk tepki verdim sabahları mutfaga girdimmi lavobada alırdım solugu...o yüzden hiç bişey denememe gerek kalmadı.kepekli ekmek yiye bilirsen onu yee.bide mekik çekk.ben bunları yapmıştım.

canım Allah razı olsun güzel duaların için...ınş ikimizde kavuşuruz..ben 5 kg verdim..bende 85 kg idim
glugophace glifor aynı şeyler zaten

canım gecmiş olsun.hayırlısı boyleymiş demekki pozitif ol bende ilk negatifi kolay atlattım şimdi ikinci için ilaçlara başladım ama hiç yenilmedim sende iyi gozukuyorsun boyle devam et inşallah sende bende 2.de başarıcaz
canım benim maşşallah cok yumurtan olmuş inşallah cok guzel embriyolar elde edersin.bu aradab kasık agrısı bende 3 gun surmuştu biraz zor ama gecer olsun deger herşeye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…