Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

Dün yumurtalarım toplantı 8 tane yumurta toplanmıştı
Bugün aradılar 6 tanesi dölenmiş

çooook zorrrrr belemekk:KK52:

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

:KK49:UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER :KK49:

:KK64::KK64::KK66::KK62::KK19::KK66:
1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp) :emir_bebek::KK49:
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
5-ndevil----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
7-emine1983----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
8-hilal23---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
9-htcyldz---hamile - 2li tarama testi zamanı :nazar: ( umut - tüp 4.deneme) :emir_bebek::KK49:
10-özgemercan---hamile -hopluyorrr bebişii :nazar:( KENDİLİĞİNDEN) :emir_bebek::KK49:
11-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
12-sympathique ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
13-ceysin---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
14-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
15-fulya41-----hamile - çok güzel kızı olacak örtmenimin:nazar: ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
16-deryaberil---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49::nazar:ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAH'IMA
17-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
18-nsh--- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
19-turkal---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
20-besa3467----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:

21-sevdammmmm---tedavi başladı hayırlısıyla(umut-tüp) :nazar:
22-nurme --- (test günü : 4 nisan - umut-tüp ) :nazar:
23-pili --- ( yumurta toplandı - alman h. - tüp ) :nazar:
24-bebekteyiz --- ??? ( umut-tüp ):nazar:
25-fındık faresi --- ( iğnelerine başladı - umut - tüp ) :nazar:
26-sinems941---yumoşlar toplandı (umut-tüp):nazar:
27-
28-
29-
30-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:KK68::97::97::KK6::KK6::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ :nazar:
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak ) :nazar:
3-bolu----merkez araşırıyor-tedavisi belli olacak
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti ) :nazar:
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor) :nazar:
6-tahmer---tedaviye başlayacak-umut-tüp:nazar:
7-umud----güç vereceğiz arkadaşımıza hamileyim diyebilsin diye:nazar:
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın) :nazar:
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta):nazar:
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun ) :nazar:
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek ) :nazar:
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak) :nazar:
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak ) :nazar:
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor ) :nazar:
15-siri_ne -----adet olup başlayacak arkadaşımız(umut-tüp) :nazar:
16-elinn---( danimarka - tüp - karar değişti.nisanda başlıyorrr) :nazar:
17-panadol----(umut-2.deneme-haziran):nazar:
18-ezgi0312---umut-2.tüp denemesini yapacak :nazar:
19-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede ) :nazar:
20-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK :nazar:
21-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak :nazar:
22-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak :nazar:
23-sevgi3434--- mart sonu 7cücelerden birini almaya gidecek :nazar:
24-angel_78---allah yüzüne gülecek meleğimizin inşallah:nazar:
25-bh2006 --- tedaviye başlayacak araştırıyor :nazar:
26-kuzunaz--- rapor aşamasında :nazar:
27-tayf ---- antalyada tedavi görüp bebişine kavuşacak arkadaşım:nazar:
28-hilbay--- kontrolleri devam ediyor(umut-tüp):nazar:
29-ipekada---adet günü bekleniyor ( umut-tüp):nazar:
30-

:nazar::nazar:
Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil Erdı ve lâ fissemâi ve hüvessemi’ul alim

inşallah olursun. allah izin verirse sizlerin peşindende ben geliyoum..bende halen adet beklemekteyim.bugün farlutala başladım tabi dr ulun beyin onayıylaaa...hakkımızda hayırlısı yaaa...

canım allah hayırlısını versin. stres yapma ben 2 kutu kullandım farlutal yine adet olamamıştım . hep telaş ve stesten.. düşünmeee rahatlaaaaa olmuyo ama denee :))

Dün yumurtalarım toplantı 8 tane yumurta toplanmıştı
Bugün aradılar 6 tanesi dölenmiş

çooook zorrrrr belemekk:KK52:

oo süperrr şekerr.. amaa sana kötü bi haberim var. bu daha beklemek degil..
en zor beklemek transferden teste kadar geçecek 12 gün... diger ve en zor olan beklemede o kan testinin sonucu için beklediğin 45-60 dk... o yüzden bugunlerin tadını çıkar.. 5 gün sonra resmen anne adayı olacaksın. şimdi koş ,danset,zıpla , tepin:))) ne istiyorsa canın onu ye .1 ay sonra yiyemiceksin bulantıdan :) şekil 1a :) :KK1::KK1:

deryacım burda olmak istemeyeni tutan yok zaten degilmi.rahatsız olan açmasın okumasın yorumlarıı.zaten herkes tecrübelerini paylasıyo.fikir ediniyo.ben keşke daha önce üye olsaymışım diyorum çünki çevremde tüp bebek konusunda bana yardımcı olucak kimsem olmadı bu zamana kadar hep kendimiz ugraştık herşeylee...bazen işin içinden çıkamayıp oturup agladıgım bile olmuştur.ama artık burdan aklıma takılan bazı sorulara cvp buluyorum.insanın hangi aşamalardan geçicegini bilmesi güzel bişey..tabikide tedavim ve ilaç konusunu her zamn dr. uma danışıyorum.........sen kendini boşuna üzme bence .bebegini düşünnn...hayatta yaşayabilecegin en güzel duyguyu annelik duygusunu doyasıya yaşa ve kocaman gülümse hep.. :KK52:

haklısın canımmmmm

tek düşüncem bebeğim... ama dualarım asla bencilce değil ... hep benim gibi hamile arkadaşlarımın bebeklerini sağlıklı doğurmaları için
tedavi gören,başlayacak olan yada normal yolla el açıp anne olmak isteyen tüm kullar için bu süreclere gelip sağlıkla bebişlerine kavuşmaları için dua ediyorum .

rabbim sesimizi duysun inşallah

kızlar çok gergin ve yorucu bir gündü... iyi geceler hepinize.

canım allah hayırlısını versin. Stres yapma ben 2 kutu kullandım farlutal yine adet olamamıştım . Hep telaş ve stesten.. Düşünmeee rahatlaaaaa olmuyo ama denee :))

oo süperrr şekerr.. Amaa sana kötü bi haberim var. Bu daha beklemek degil..
En zor beklemek transferden teste kadar geçecek 12 gün... Diger ve en zor olan beklemede o kan testinin sonucu için beklediğin 45-60 dk... O yüzden bugunlerin tadını çıkar.. 5 gün sonra resmen anne adayı olacaksın. şimdi koş ,danset,zıpla , tepin:))) ne istiyorsa canın onu ye .1 ay sonra yiyemiceksin bulantıdan :) şekil 1a :) :KK1::KK1:

Haklısın canımmmmm

tek düşüncem bebeğim... Ama dualarım asla bencilce değil ... Hep benim gibi hamile arkadaşlarımın bebeklerini sağlıklı doğurmaları için
tedavi gören,başlayacak olan yada normal yolla el açıp anne olmak isteyen tüm kullar için bu süreclere gelip sağlıkla bebişlerine kavuşmaları için dua ediyorum .

Rabbim sesimizi duysun inşallah

kızlar çok gergin ve yorucu bir gündü... Iyi geceler hepinize.

ah ah birde bana sorrrrr yatayım ben yoksa eşim beni yatağa almayacak çok kızıyor internete girmeme girip neden canını sıkıyordun diyor ?

Iyi geceler

canım bak yukarıda yazdım . Konu seni de baglıyor... Uroloji doktorunun yazısını saglık kuruluna girdiğinde istiyor numune... O yazıyı alıp gitmen gerek . Istersen git numunedeki doktorlardan muayene ettir eşini orda al yazıyı. Internetten randevu alınıyor. Alın gidin . Elinizde kaşeli imzalı doktorun yazısı olsun . Zeynep kamilde de tekrar gerekirse ürologa girersiniz. Ama zeynep kamil prosedürlerini bilmiyorum .

Allah yardımcın olsun ama hızlı hareket et.....

1 aya yakın sürüyor.

arkadaşım çok teşekkürler ben yarın sabah için ürolojiden randevu almıştım sabahleyin gideceğiz zeynep kamile yani bakalım ne diyecekler eğer zor olacaksa zaten direk numuneye giderim allah sizlerdende razı olsun numune banada daha kolay gibi geliyor bakalım

haytım eşinin spermiogram sonuçu elinizde değilmi işte ilk zeynep kamile git tüp bebk bölündeki doktorla görüş o sana ne yapman gerektiğini anlatır zaten onlar seni ürolojiye gönderiyor doktorda sonucuna bakıp gerekirse bir spermiogram daha istiyor ondan sonra tüp bebk için uygundur diyor ama sen önce git randevu almana gerek yok tüp bebekteki doktorla konuş sonuçlarınıda yanında götürmeyi unutma

canım teşekkür ederim cevabın için senden henüz bu cevabı almadan önce ben ürolojiden randevu almıştım zaten yarın sabah oradayım zaen ürolojiden çıkınca direk gidicem tüp bebek bölümüne zaten ne internette neden telefonda tüp bebek randevu seçeneği yok o yüzden direk gidip konuşacağım bu arada raporu ne kadar sürede veriyorlar acaba inşallah adet tarihime kadar yetişir

Herkes deneyimlerini tecrübelerini paylaşsın diye burada zaten ki bir nevi tedaviye yeni başlayan arkadaşlara ışık olsun, kimsenin kimseye doktorluk yaptığı yok sadece deneyimleri doğrultusunda yaşadıklarını anlatıyor gayet de yardımcı oluyor bence sağolsun üşünmeden her sorduğumuz u cevaplıyor bence teşekkür etmemiz gerekirken bu şekilde yargılamak saçma.

ah ah birde bana sorrrrr yatayım ben yoksa eşim beni yatağa almayacak çok kızıyor internete girmeme girip neden canını sıkıyordun diyor ?

Iyi geceler

canım heryeri herşeyi okuma.. okuduğun şeylerde şu yorumu yap hep... o ayşe , fatma.. onun grip olması ile benim grip olmam bile farklı..bünyelerimiz ve bünyelerimizin verecegi etki , cevap farklı de...sadece fikir edinmek , tedavinin , gidişatın bilgisini temel olarak almak için oku.. moralini bozup evham yapma.. ve eşine de de ki , kızlar bana destek oluyor. senin bile anlayamayacagın duyguları onlarla paylaşıyorum çünkü onlar da ayı yolda çaba veriyor. beni çok iyi anlıyorlar destek oluyorlar de....
ben öyle dedim ve eşimde gördü bunu. çünkü topicten 4 kişi ile sürekli telefonlaşıyorum ben.. o yüzden gördüki onlarla tlflaştığımda moralim düzeliyor , gülüyorum . o yüzden engel olmuyor artık . bilgisayarı kendi elime veriyor. al sen kızlarınla görüş ben maç izliyim diyor :))

arkadaşım çok teşekkürler ben yarın sabah için ürolojiden randevu almıştım sabahleyin gideceğiz zeynep kamile yani bakalım ne diyecekler eğer zor olacaksa zaten direk numuneye giderim allah sizlerdende razı olsun numune banada daha kolay gibi geliyor bakalım

allah yardımcın olsun , yüzünü güldürsün...

deryaberil inan sayende bazı konularda çok daha iyi aydınlanıyorum bu yüzden teşekkür ederim hatta bi yazında benim verdiğim bilgilerden rahatsız olan varmı demişsin ya eğer bundan rahatsız olan varsa burada bulunmasınlar zaten ki burada amaç bu, bir şeyler paylaşmak yani , herkesin bilmediği bir şeyler vardır ve sonuç olarak bazı şeyleri hepimiz yaşayarak öğreniyoruz... onun dışında bir şey daha sormak istedim bende ileri derecede pko hastasıyım eşime umut tüp bebkte yapılan teste göre 11 milyon sperm sayısı %35 hareket ve %2 morfoloji çıktı Ulun bey de bu morfoloji ile ancak tüp bebekte başarı sağlanabileceğini söyledi ki bende zaten KK da uzun süredir bulunduğum için biliyorum bu şekille aşılama olmayacağını fakat kafama takılan en büyük soru şu ki bu sonuçla biz tüp bebeğe müstehak görülebilirmiyiz acaba sayı olarak 5 milyonun üstünde olmamalı diye biliyorum ama morfoloji bazen sayıdand a daha önemli bir sorun bilirsin sayı çok yüksekte olsa morfoloji önemli bir sorun ... kriter neydi erkek faköründe bunu öğrenmek istiyorum

canım benim sperm testiniz krugere göre bakıldı ise , üzerinde toplam molilite sayısı diye bir bölüm olacak . oradaki sayı muhtemelen .... x10üzeri 6 şeklindedir... bu rakam önemli rapor için. diger 11 milyon önemli degil güzellik . bizimde 14 milyondu.. ama toplam molilite sayısı 4milyondu o yüzden aldık . elinizdeki tüm testleri kontrol ettir... eger yakında yoksa kadıköyde invitro diye bir yer var 35 tlye orda yaptırın. orda bu deger çıkıyor.
allah yardımcın olsun.

Herkes deneyimlerini tecrübelerini paylaşsın diye burada zaten ki bir nevi tedaviye yeni başlayan arkadaşlara ışık olsun, kimsenin kimseye doktorluk yaptığı yok sadece deneyimleri doğrultusunda yaşadıklarını anlatıyor gayet de yardımcı oluyor bence sağolsun üşünmeden her sorduğumuz u cevaplıyor bence teşekkür etmemiz gerekirken bu şekilde yargılamak saçma.

çok teşekkür ederim güzelim . fikrimi savunduğun için...rahatsız olan gitsin dedim işte :)

elimden geldiğince hep geçmişi tek tek okuyorum , hepinize cvp yazmaya çalışıyorum . başkası cevap versede bana sordunuz ise muhakkak yazıyorum bende...

ben bir söz verdim kendime yardım edicem , destek olucam arkadaşlarıma diye... allah gücünü verdikce buradayım , araızdayım arkadşlar...

bu sabah çok fenaydım kızlar. dün gece kocaaa borcam içine elma ,muz , armut doğradım güzel güzel oturdum hepsini yedim . özlemişim meyve yemeyi süper geldi. . . sabah o kadar meyve yemektenmidir bilmiyorum öyle fena midem bulandı ki ölüyorum sandım . kahvaltı hazırlamaya diye kalktım mutfakta yıkılıyordum nerdeyse.. çok kötü oldum ve korktum bebeğime bişey olmasın diye. gerçi zorlamama gerek kalmıyor zaten direk içten geliyor bu bulantı... hani hastayken bazen zorlarız çıkarsam da rahatlasam diye yok öyle bişey varsa durmuyor zaten...

halsizim ve yine migrenim tuttu... biraz uzandım ama agrıdan uyuyamadım . şimdi biraz dinlenip buzdolabını , fırını ,fritoz ve tost makinamı temizleme niyetindeyim . hayırlısı ...

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

:KK49:UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER :KK49:

:KK64::KK64::KK66::KK62::KK19::KK66:
1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp) :emir_bebek::KK49:
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
5-ndevil----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
7-emine1983----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
8-hilal23---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
9-htcyldz---hamile - 2li tarama testi zamanı :nazar: ( umut - tüp 4.deneme) :emir_bebek::KK49:
10-özgemercan---hamile -hopluyorrr bebişii :nazar:( KENDİLİĞİNDEN) :emir_bebek::KK49:
11-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
12-sympathique ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
13-ceysin---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
14-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
15-fulya41-----hamile - çok güzel kızı olacak örtmenimin:nazar: ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
16-deryaberil---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49::nazar:ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAH'IMA
17-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
18-nsh--- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
19-turkal---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
20-besa3467----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:

21-sevdammmmm---tedavi başladı hayırlısıyla(umut-tüp) :nazar:
22-nurme --- (test günü : 4 nisan - umut-tüp ) :nazar:
23-pili --- ( yumurta toplandı - alman h. - tüp ) :nazar:
24-bebekteyiz --- ??? ( umut-tüp ):nazar:
25-fındık faresi --- ( iğnelerine başladı - umut - tüp ) :nazar:
26-sinems941---yumoşlar toplandı (umut-tüp):nazar:
27-
28-
29-
30-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:KK68::97::97::KK6::KK6::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ :nazar:
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak ) :nazar:
3-bolu----merkez araşırıyor-tedavisi belli olacak
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti ) :nazar:
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor) :nazar:
6-tahmer---tedaviye başlayacak-umut-tüp:nazar:
7-umud----güç vereceğiz arkadaşımıza hamileyim diyebilsin diye:nazar:
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın) :nazar:
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta):nazar:
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun ) :nazar:
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek ) :nazar:
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak) :nazar:
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak ) :nazar:
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor ) :nazar:
15-siri_ne -----adet olup başlayacak arkadaşımız(umut-tüp) :nazar:
16-elinn---( danimarka - tüp - karar değişti.nisanda başlıyorrr) :nazar:
17-panadol----(umut-2.deneme-haziran):nazar:
18-ezgi0312---umut-2.tüp denemesini yapacak :nazar:
19-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede ) :nazar:
20-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK :nazar:
21-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak :nazar:
22-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak :nazar:
23-sevgi3434--- mart sonu 7cücelerden birini almaya gidecek :nazar:
24-angel_78---allah yüzüne gülecek meleğimizin inşallah:nazar:
25-bh2006 --- tedaviye başlayacak araştırıyor :nazar:
26-kuzunaz--- rapor aşamasında :nazar:
27-tayf ---- antalyada tedavi görüp bebişine kavuşacak arkadaşım:nazar:
28-hilbay--- kontrolleri devam ediyor(umut-tüp):nazar:
29-ipekada---adet günü bekleniyor ( umut-tüp):nazar:
30-

Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil Erdı ve lâ fissemâi ve hüvessemi’ul alim

olur sonuçta bildiğin,güvendiğin doktorlar var. tabii ki 14. haftaya kadar yolu var. ultrasonu yapan kadın erkek falan dedı ama doktorum ben 2-3 hafta sonra net söylerim dedi. aslında ben küçüklüğümden beri hep oplum olursa adını emre koycam derdım eşim emre... ona yakın ya eren ya emir diyorum bakalım hayırlısı :)

bence kaşıma tahriş edersin karnını... ama neden gitmedin canım doktora hemen gıt bence. bu kanamalar çok göreceli oluyor. zaman geçirme biran evvel git,müsait degilsen bile bi alo de doktoruna!

inş. canım önemli olan sağlıklı bi şekilde dünyaya gelmeleri biz eşimle isim konusunda baya sorun yaşıycaz ama hayırlısı bakalım. kaşımamaya çalışıyorum artık zaten haftaya gitcez diye gitmedim otobüslere binmek çok zor geliyo midem kötü oluyo.şimdi o kadar fazla kaşınmıyo zaten

canım teşekkür ederim cevabın için senden henüz bu cevabı almadan önce ben ürolojiden randevu almıştım zaten yarın sabah oradayım zaen ürolojiden çıkınca direk gidicem tüp bebek bölümüne zaten ne internette neden telefonda tüp bebek randevu seçeneği yok o yüzden direk gidip konuşacağım bu arada raporu ne kadar sürede veriyorlar acaba inşallah adet tarihime kadar yetişir

hayatım çünkü direk oraya gidip doktorla görüşüyorsun onlar ne yapman gerektiğini sana söylüyorlar ama 2 aya yakın sürüyor raporu alman orası tüp bebek üzerine olduğu için çok kalabalık gerçi ben 6 ayda ancak ancak almıştım ama bizim başka sorunlar çıktı üroloji doktoruda sağolsun biraz gıcık bizi çok uğraştırdı

Canım bende bir süre daha umuta devam edicem 15 gün sonra randevumuz var Biz o tarihte 11+4 olcaz Doktor birşey demedi ama ikili test yaparmı acaba Doktor başka testler istedi mi senden Doğumu Ulun bey demi yapacaksın

doktorun o zaman bilgi verir heralde sana 12. ve 14 hafta arasında yapılıyo sanırım.bende bu aydan sonra umuta gitmiycem artık aslında sürekli oraya gitmek isterdim ama hem muayene ücreti hemde tahliller felan baya bi masraflı oluyo bide yol sorunu var tabi. ben zaten kan tahlili ve idrar tahlili yaptırmışımtım doktorum sonuçlarımın güzel olduğunu söyledi bide enfeksiyonlarla ilgiliydi sanırım bi tahlil istedi onuda yaptırdık yeni sigorta hastanesinde. bu arada benim doktorum süleyman bey canım sen ulun beyde düşünüyosun doğumu Rabbim yardımcımız olsun hepimizede sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin.

dikkat et deryacım kendine yorma kendini fazla öyle evet o bulantılar bi başka oluyor ve çok fena yapıyo insanı. bak şimdi ben iyice heyecanlanmaya başladım şu ikli test için inş. sonucuda güzel olurda rahat bir nefes alırım

Deryacım sen bu topikte önemli bir görev üstlendin.Bu görevler, sana danışanlara yol göstermek ,zaman zaman destek olmak onlar adına dua etmek vb... gibi çok önemli şeyler
Senden ricam bu topiğe katılan yazan herkese hoşgörülü olman Senin iyi niyetin bir gün mutlaka anlaşılacaktır.Ablalık görevi de maalesef sana düşüyor.Biz hepimiz seni destekliyor çabalarını takdir ediyoruz.Bu topikteki herkes Umut Tüp bebeğe giden yani Umut kızları.Umut kızları herkese örnek omalı.Diğer topiklerde olmayan sıcaklık bağlılık bu topikte olmalı.Sen bunu yapabilirsin.Biz sana güveniyoruz.:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

inş. canım önemli olan sağlıklı bi şekilde dünyaya gelmeleri biz eşimle isim konusunda baya sorun yaşıycaz ama hayırlısı bakalım. kaşımamaya çalışıyorum artık zaten haftaya gitcez diye gitmedim otobüslere binmek çok zor geliyo midem kötü oluyo.şimdi o kadar fazla kaşınmıyo zaten

bakma ben emir , eren falan diyorum ama arada bizimki mırın kırın edıyor sadece senın evladın mı falan diye :) aman gun bi yaklaşsın , cinsiyetimiz tam bir belli olsun o da hallolur.şuanki kaşınmalar bebekten degıl cildin kurudugu için oluyordur. sabah akşam kremlen,her gün 10 dk lık kısa duş al. ıyı gelecektir.

sizin umut bence gereksiz pahalı 150 lira yahu ...bi muayneye gidiyorsun çaat 150 kagıt! bebek gelecek be bek :KK70: paraları tutmak gerek. verilecek yer var verilmeyecek yer var. sen nerde oturuyordun ?

X