Umudunuzu asla kaybetmeyin♥️

Hikayeniz uzun ve çok yorucu. En çok da sizin sabrınız bana örnek oldu sağlıkla büyütün evlatlarınızı inşallah
Yaa çok teşekkür ederim bu yol benim için çok zor ve meşakkatliydi ama sonunda Allah emeklerimi boşa çıkarmadı şükürler olsun amin inşallah umarım sizler benim kadar uğraşmadan tez zamanda kavuşursunuz yavrularınıza

Ayyy ne mutlu size benimde sol tüpüm kapalı tüp bebek sürecindeyim sizden rica etsem rahim filminizin görüntüsünü paylaşabilir misiniz

Güzel dilekleriniz için teşekkür ediyorum amin

Olumsuz düşünmeyin bilirsiniz ki önemli ’i şey moral bu süreçte

Yaa hatırladım sizi Ekim 2020 dondurulmuş embriyo transferi topiğindeydik beraber ☺ çok sevindim sizin adınıza umarım bizlerde aynı mutluluğu yaşarız, sizde hayırlısıyla sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alırsınız ☺

Evet ben de hatırladım sizi inşallah sizler için dua ediyorum tez zamanda sağlıkla kavuşursunuz yavrularınıza amin inşallah

Teşekkür ederim o kadar negatiften sonra istesemde olumlu düşünemiyorum
Bana asla çocuğun olmaz dediler ameliyat lazım tüp bebek lazım dediler tüplerin tıkanmış sağ tüpünü komple almalıyız vs vs vs dedler en son hatta bir doktor kistimin kötü huylu olduğunu bile söyledi. Sonuç ? Allah’a şükürler olsun sağlığım yerinde ve çok şükür hiç bir tedavi olmadan hamile kaldım. Şimdi 6 aylık bir kızım var. Bende çok umutsuzdum. Depresyondaydım. Allah’a inan ve güven. Gerçekten teslim olduğun zaman Allah’a bıraktığında ve kafanı boşaltınca oluyor. Kesinlikle stres bu sürecin en büyük düşmanı. Freee oluyoruz ve moralimiz yüksek olsuuuuunnn

Ne mutlu size çok sevindim Allah sağlık sıhhatli uzun ömür versin

Merhabalar bende Ankaradayım ve tüp bebek için merkez araştırıyorum. Siz tedaviyi burada olduysaniz nereye gittiniz ?
Cem Atabekogluna gittim bütün tedavilerimde en son yumurta toplanan kliniği değiştirerek genarta geçiş yaptım

Maşallah canım sağlıkla büyüsünşer inşallah. Bende 3 yıl uğraştan sonrahamile kalmıştım 8. Haftada kalbi durdu geçen hafta kürtaj olmak zorunda kaldım ilk çok yıkıldım ama asla isyan etmedim sonu ne olur bilmiyorum ama hayat gerçekten süprizlerle dolu djanızı eksik etmeyin oljr mu bizlere sevgilerle

Çok sevindim işte bu nasiptir Allah uzun ömürler versin bahtı açık olsun kuzunun

Dualarım sizlerle inşallah en yakın zamanda güzel haberlerinizi alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…