Umudumuz Umut olsun

kızlar geçmişi okuyodum dün yedim kartı canlarım griptim ilaç içemiyodum adetim gelince içtim biraz kendime geldim yoksa mahfolmuştum bayağı ağır geçiriyorum hala sesim kısık kızlar nasip beni 27 nisana eklermisin canım

geçmiş olsun nasipcimmm merviş kız nasılsın canım emellll bebişin çok tatlı maşalllah razişim gülsümüm nasılsınız

beyza nasılsın canım biz kartı yedik hakem attı bizi yine oyundan hayırlısı olsun sende adet olursun kistinden kurtulursun inş. canım

kızlar geçmişi okuyodum dün yedim kartı canlarım griptim ilaç içemiyodum adetim gelince içtim biraz kendime geldim yoksa mahfolmuştum bayağı ağır geçiriyorum hala sesim kısık kızlar nasip beni 27 nisana eklermisin canım

booşşveeerrrrrrrrrrrrr nisana umut bağlarız bizde.gelirlerse gelirler hıh:teselli:

hayırlısı sinemcim bizim bebişler nazlı napalım iyiyim canım ben sen nasılsın gribin biraz geçtimi bari

düne göre biraz daha iyiyim raziş ilaç kullanmasaydım perişan olurdum salı gecesi sabaha kadar yatamadım 3 defa üstümü değiştirdim terden

dikkat et canım orası mı çok soğuk yoksa senmi biraz ince giyiniyorsun sankim daha yeni atlatamıştın bir gribi daha

yok canım burada hava tam bahar havası çok güzel işçilerden bulaştı galiba sağlam olan gelmiyo ki yanıma hasta olan hap iatemek için geliyo bulaşıyo ister istemez

bende bekliyorum canım bugün yarın olur dr 3. ünü çağırmıştı gidicem inş bakalım kistim gitmiştir umarım sonra gelsin bebişler

geçmiş olsun nasipcimmm merviş kız nasılsın canım emellll bebişin çok tatlı maşalllah razişim gülsümüm nasılsınız

İYİM ŞEKERCİM ben çok şükür sizlerden haber alayım diye geliyorum cnmm sanada çok geçmiş olsun mikrop salgınmış..

nasipcimm geçmiş olsun oğluşuna....

X