Umudumuz Umut olsun

nasip günün bugünmüş ne alemsin? yok gelen giden dimi
gelen giden yok şimdilik ama bugün yarın olur sanırım yüzümde kocaman bir sivilce belirdi
valla esmaya koliyi göndereli 3 ay olacak nerdeyse verdiği adresse gönderdim
hatta ertesi günde sordum koli yerine ulaştı mı diye evet dediler bende makbuzu attım

canım sen bu ay umutlu değilim dedin de ondan sormadım..strese sokmiim diyee...sinem bekliyodu ondan...

nasipcim öyle olması gerekmez mi zaten...gelmiyolarsa hiç biyere yazmasınlar dimi..ben üzüldüm şahsen....

anladım hayatım azıcık kapriz yapayım dedimnaniknanik
boşverin biz bize yeteriz
bu arada koçişi gönderdikten sonra birgün sana gelmek istiyorum müsait olursan tabii

gelen giden yok şimdilik ama bugün yarın olur sanırım yüzümde kocaman bir sivilce belirdi
valla esmaya koliyi göndereli 3 ay olacak nerdeyse verdiği adresse gönderdim
hatta ertesi günde sordum koli yerine ulaştı mı diye evet dediler bende makbuzu attım

anladım hayatım azıcık kapriz yapayım dedimnaniknanik
boşverin biz bize yeteriz
bu arada koçişi gönderdikten sonra birgün sana gelmek istiyorum müsait olursan tabii

ne zaman istersen canım...başım gözüm üstüne...

aa nasip bende benim bildiğim bana ulaşmadı dedi esma defalarca hatta sormuştum doğmadan öncede batuş neyse cnm telefonda sorarım yazarım sanada.

hayırlısı cnm hakkında gelirse gelsin kart beklemek yok artık :)))

ne zaman istersen canım...başım gözüm üstüne...
ben sana haber veririm
aa nasip bende benim bildiğim bana ulaşmadı dedi esma defalarca hatta sormuştum doğmadan öncede batuş neyse cnm telefonda sorarım yazarım sanada.

hayırlısı cnm hakkında gelirse gelsin kart beklemek yok artık :)))

işte bu!!! bundan sonra böyle ister gelir ister gelmez eminim ki bu şekilde daha çabuk gelecek bu veletler:roflol:
ama kafa takmayacağız diye topiği ihmal etmek yok ok mi?

ben sana haber veririm

işte bu!!! bundan sonra böyle ister gelir ister gelmez eminim ki bu şekilde daha çabuk gelecek bu veletler:roflol:
ama kafa takmayacağız diye topiği ihmal etmek yok ok mi?

evet aynen ölee.gelmesinler hııhh.gelmedikleri sürece biz onlarsız kalırsak onlarda annesiz kalacak hııh (ne mantık ama):roflol: :roflol:

dimi.nasip inşallah bu ay çatlatma iğnesini olurumda gün veririm listeye eklersin:Saruboceq: :Saruboceq::emir_bebek:

inşallah hayatım bende geçen ay yaptırmıştım 3 tane kocaman yumoşlarım vardı dr çok umutluydu 4 gün geçikme oldu sonuç....hüsran o yüzden onada pas vermiyorum artuık

nasip kız esma biliyosun son güne kadar çalıştı gününden epey önce doğurduğu için de son güne kadar konuştuk ve son bir hafta nasipde bana koli göndermiş ama hala gelmedi dedi hatta ismini yanlış almışın yada o yanlış yazdı bilmiyorum sen tekrar yolladım demişsin ama yinede gelmedi diyodu. Teşekkür ederdi. Bide işyerindede bilgisayar yoktu evdede yok bize kendisi de haber vermedi kız kardeşi bize mesaj attı öyle öğrendik sizlerle paylaştık o diğer topikteki resimleri kardeşi koymuştur bizim topiği bulamamıştır vs vs. topiğe bizzat kendisinin geldiğini sanmıyorum o yüzden kızmayın esmaya. Gülşene gelince de inanın kötü bi niyeti yoktur ama mutlaka bi sebebi vardır sebepsiz birşey yapmaz diyorum ben. gelince sorarız kendisine.
emelcim bu arada bebişine tekrar maşallah allah nazarlardan saklasın darısı olmayanların isteyenlerin başınaaaa aminnn

X