Umudumuz Umut olsun

günaydın aylincim nasılsın canım mervem hayırlısı olsun
kızlar bilmiyorum sayfayı kurtarır mıyım ama hayırlısı olsun strese girmiyorum adet olursam şaşırmam çünkü olacam gibi geliyo bana

günaydın aylincim nasılsın canım mervem hayırlısı olsun
kızlar bilmiyorum sayfayı kurtarır mıyım ama hayırlısı olsun strese girmiyorum adet olursam şaşırmam çünkü olacam gibi geliyo bana
sağol canım,sen?
mervecim yeni gördüm, üzülme be güzellik, hayırlısı olsun..

günaydın kknın güzel hamişleri hamiş olmayı canı gönülden isteyen güzel hatunları hepinize kocaman günaydın cumalarımız mübarek olsun rabbim bu müberek günün hürmetine dualarımızı kabul etsin göbüşlerimizi bebişlendirsin inşallah

günaydın kknın güzel hamişleri hamiş olmayı canı gönülden isteyen güzel hatunları hepinize kocaman günaydın cumalarımız mübarek olsun rabbim bu müberek günün hürmetine dualarımızı kabul etsin göbüşlerimizi bebişlendirsin inşallah
aminnnn:Saruboceq:
teşekkürleeerkaydirigubbakcemile3

raziş günaydın fıstık nasılsın canım

günaydın sinemim hadi bakalım bu ay ümidimiz sana kaldı bitanem benden bişi yok yaklaşık 20 gündür bir çalışma içerisine girmedik:eek: azıcık kafamı bozdu da :mymeka: kaydirigubbakcemile vermiyorumda bebekle ilgili problem değil bide zaten ara verdim bebek ne düşüncem nede yapacam :çok üzgünüm: :kahve:

günaydın sinemim hadi bakalım bu ay ümidimiz sana kaldı bitanem benden bişi yok yaklaşık 20 gündür bir çalışma içerisine girmedik:eek: azıcık kafamı bozdu da :mymeka: kaydirigubbakcemile vermiyorumda bebekle ilgili problem değil bide zaten ara verdim bebek ne düşüncem nede yapacam :çok üzgünüm: :kahve:

al işte biri daha, benden kestiniz yani iyice ümidisenağlama

herkese hayırlı cumalar arkadaşlar
çok uzun zamandan beri siteye gelemiyorum arasıra haberlerinizi okuyorum ama çalışmaya başladığımdan beri uzak kaldım...
emoşum bi türlü hayırlı olsun diyemedim allah bebişinizi sağlıkla sıhhatle büyütmek nasip etsin
gülşenim seninde haberini yeni aldım hayırlı olsun arkadaşım aynı dualarım senin içinde tabi sağlıkla büyüşün yavrularınız inşallah ......
mervişko sağlık olsun canım benim bence o kiti kullanmaya bu ayda devam et
diğer arkadaşlar tanışamadık bile bazılarınızla bern sinem hepinize hayırlı cumalar allah dualarınızı kabul etsin aylincim raziyecim sizden naber burdasınız galiba

aylincim ama sen hiçbirşey hissetmiyorum demiştin ben o yüzden dedim sana ümit verip heyecanlandırmak istemem sonra üzülmeni istemedim bitanem ama yinede senden ümidi kesmedim ama 6 gün gecikmen var ve bence kan testi yaptırmalısın kocişin bekle diyor sanırım ama sen bilirsin neyse netleşir muallakta kalmazsın

mrb öğretmen sinem dimi bende sinem 2 arada geliyodun tatilden sonra gelecem diyodun gelmedin canım çalışıyo musun

aylin bence sen kocana söylemen bi test al yap canım yaa bidaha allah korusun ya kist varsa o yüzden biran önce git bence dr.

herkese hayırlı cumalar arkadaşlar
çok uzun zamandan beri siteye gelemiyorum arasıra haberlerinizi okuyorum ama çalışmaya başladığımdan beri uzak kaldım...
emoşum bi türlü hayırlı olsun diyemedim allah bebişinizi sağlıkla sıhhatle büyütmek nasip etsin
gülşenim seninde haberini yeni aldım hayırlı olsun arkadaşım aynı dualarım senin içinde tabi sağlıkla büyüşün yavrularınız inşallah ......
mervişko sağlık olsun canım benim bence o kiti kullanmaya bu ayda devam et
diğer arkadaşlar tanışamadık bile bazılarınızla bern sinem hepinize hayırlı cumalar allah dualarınızı kabul etsin aylincim raziyecim sizden naber burdasınız galiba
sağol sinemcim,iyiyim. hoşgeldin :1hug:

aylin bencede kocanın bilmesine gerek yok canım.kan testi de yaptır.bilmesin sakla ayol.

X