Umudumuz Umut olsun

ayşee liste nasip sana emanet demiş sanırım hadi yap bakalım görevini nasip gelmicek herhalde:KK43:

razişşşşşşşş idrar testi evde ne zmn yapcan? hatırlarsanki nasipinde negatif çıktıydı..

ben yapmıştım pazartesi evde negatif çıktı mervecim çarşamba sağlık ocağındada idrardan baktılar o zamanda negatif çıktı c.tei evde tekrar yapıcam o zaman bir hafta olacak gecikmem tabi o zamana kadar olmazsam inşallah olmamda benim de bebişim vardır rabbimin izniyle:1hug:

günaydın kızlar ben bugün de çok yoğunum büyük ihtimal gelemeyeceğim. herkesi çok öpüyorum allah herkesin gönlüne göre versin.
emelim hayırlısıyla bu ay bize yeğenimizi getirecek moralini yüksek tut iyisin dimi hayatım.
kuzeyin batuşun fındık kurdunun anaları sizler dee iyisiniz bebişler de iyi maşallah
pınarcım hayırlısıyla herşey güzel olacak
raziyem yeni hamişim hayırlı haberlerini bekliyoruz
aslım nazmiyem sizin bebişler ve sizde iyisiniz inşallah
sinemim ayşem asiyem merveikim :) hadi sıra bize gelsin artık yaw
beni herdefasında unutuyosun ama hadi neyssse sehercim maşallah iyimişsiniz
herkese iyi muhabetler sonra görüşürüz

günaydın kızlar ben bugün de çok yoğunum büyük ihtimal gelemeyeceğim. herkesi çok öpüyorum allah herkesin gönlüne göre versin.
emelim hayırlısıyla bu ay bize yeğenimizi getirecek moralini yüksek tut iyisin dimi hayatım.
kuzeyin batuşun fındık kurdunun anaları sizler dee iyisiniz bebişler de iyi maşallah
pınarcım hayırlısıyla herşey güzel olacak
raziyem yeni hamişim hayırlı haberlerini bekliyoruz
aslım nazmiyem sizin bebişler ve sizde iyisiniz inşallah
sinemim ayşem asiyem merveikim :) hadi sıra bize gelsin artık yaw
beni herdefasında unutuyosun ama hadi neyssse sehercim maşallah iyimişsiniz
herkese iyi muhabetler sonra görüşürüz

kaydirigubbakcemile3gülşen merve bakın artık biizm isimler yazılmamaya başladı sace batunun kuzeyin ve fındık kurdunun anneleri olarak anılıyoruz görüyomusunuz:dilcikar::dilcikar:

Sağol ayşecim sen nasılsın özledik valla senin oklavalarını. yoksa bu kısların söz dinleyeceği yok. oklavayı yiyince rahatlıyoruz genelde
iyiyim canımmmm:1hug:
hoşgeldin ayşecim senin oklavanı bile özlemişim:)) yok ayşecim daha gelen giden yok inşallah hamişimdir ama ben kendimi herşeye hazırlıyoum allahım hayırlısını versin canım sen nasılsın güzelim
aman aman gelmesin zatennnnnn:Saruboceq:
kız sırf senden oklava yemek için ben sordumkaydirigubbakcemile3 özlemişim ohh
ben de yedim ya neyseeee:dilcikar:
ayşee liste nasip sana emanet demiş sanırım hadi yap bakalım görevini nasip gelmicek herhalde:KK43:
gelecek gelecek adamsa gelmesin dicemmmmmm de gelmezse nasıl dövemCADIARZUneyse biz beklemeye devam edelim dayanamaz gelir oooooookaydirigubbakcemilebu arada kızlar nasipin lekesi ve ağrısı var bugün doktora gidecekti inşallah bişey yokturrrr Allahım sen yeğenlerimizi bize bağışla yarabbimmm:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
şebom kolay gelsin canımmmmm:1hug:

[ben de yedim ya neyseeee:dilcikar:

gelecek gelecek adamsa gelmesin dicemmmmmm de gelmezse nasıl dövemCADIARZUneyse biz beklemeye devam edelim dayanamaz gelir oooooookaydirigubbakcemilebu arada kızlar nasipin lekesi ve ağrısı var bugün doktora gidecekti inşallah bişey yokturrrr Allahım sen yeğenlerimizi bize bağışla yarabbimmm:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
şebom kolay gelsin canımmmmm:1hug:[/QUOTE]

İnşallah Nasip in bebeği iyidir cnm bize haberlerini verirsen iyi olur merak ederiz şimdi.

Şebnemcim Ahihoyyytllah kolaylkıklar versin cnm

nazmiye senin ufaklık bizi çatlatacak anlaşılan ben hala kararlıyım kız o kesin erkekler lamp diye açıp gösteriyorlar ama kızlar utangaç oluyo naniknanik ama sen hala usgni koymadın koysan kesin tahmin yapacam ben:dilcikar::dilcikar:

evet canım ya bende kız olacagına ınananıyom utangac ve nazlı..hayırlısıylaa..canım bu sefer doktorda resım alamadı plesanta tam bebegın ustune dogru gelmıs..bırazda o yuzden goremedı galıba..heryonden baktı hıcbısey anlasılmayacak bu ssefer rresım cekınmek ıstemıyo dedı vermedıı...

Nazmiyecim benim yeğenimde göstermedi abimin bebeği 3 lü usg de karar verdiler kız diye oda hiç göstermiyodu . Doktor kız bu kesin dedi ama belli olmaz dedi sonra 3 lü usd de eminiz dedi. Hayırlısı olsun bakalım...

Maşallah kizlar herkez burda ne güsel ya sitemiz yine şenlendi ayşem ve oklavan ay ne güsel özlemişiz ya
merve üzülme bak findiğin zarar görücek findiğini düşünnnnn yoksa çok kizicam

kaydirigubbakcemile3gülşen merve bakın artık biizm isimler yazılmamaya başladı sace batunun kuzeyin ve fındık kurdunun anneleri olarak anılıyoruz görüyomusun

evet nolcek itirazın mı var şekerim naniknanik

iyiyim canımm

aman aman gelmesin zatennn

ben de yedim ya neyseee

gelecek gelecek adamsa gelmesin dicemmmmmm de gelmezse nasıl dövemCADIARZUneyse biz beklemeye devam edelim dayanamaz gelir oooooookaydirigubbakcemilebu arada kızlar nasipin lekesi ve ağrısı var bugün doktora gidecekti inşallah bişey yokturrrr Allahım sen yeğenlerimizi bize bağışla yarabbimm
şebom kolay gelsin canımmmm

saol canımcım napalım iş olunca çalışıyoz çok şükür. sizede kolaylar gelsin
bu arad geçmiş olsun nasip kendine dikkat et

[ben de yedim ya neyseeee:dilcikar:

gelecek gelecek adamsa gelmesin dicemmmmmm de gelmezse nasıl dövemCADIARZUneyse biz beklemeye devam edelim dayanamaz gelir oooooookaydirigubbakcemilebu arada kızlar nasipin lekesi ve ağrısı var bugün doktora gidecekti inşallah bişey yokturrrr Allahım sen yeğenlerimizi bize bağışla yarabbimmm
şebom kolay gelsin canımmmmm:1hug:

İnşallah Nasip in bebeği iyidir cnm bize haberlerini verirsen iyi olur merak ederiz şimdi.
Şebnemcim kolaylkıklar versin cnm[/QUOTE]

amin canım saolsın sizede kolay gelsiiiin

ben geldim huuuuu kimse yokmuuuuuuuuukaydirigubbakcemile
hamişlerim hamişmiyim diyenlerim üzerine görenlerim arada kaşınıp oklava yiyenlerim nerdesiniz anacımmm:eek:

Sağol asiyecim iyiyim canim 29 gidicem doktora bakalim ozaman gösterirse görücez eşim ekek diyor ama sanirim kizim olcak sağlikli olsunda bir an önce öğrenmek istiorum kizlar ya benim karnim artik belli oluyor helede yemek yeyince iyice net oluyor sizce normalmi sizin nezaman başlamişti billi olmaya

kaydirigubbakcemile3gülşen merve bakın artık biizm isimler yazılmamaya başladı sace batunun kuzeyin ve fındık kurdunun anneleri olarak anılıyoruz görüyomusunuz:dilcikar::dilcikar:

sevdim ben bu sıfatı......kuzeyin annesi olayım bir ömür boyu:asigim::nazar::nazar::nazar:

X