Umudumuz Umut olsun

kızlar şimdi benimde karnım ağrımayaa başladıı aynı adet ağrısı ne güzelll dimiiisenağlama

oylamayla bu topik ilk sırada burdayız diyoruz yani öyle mi :)))))))))
Mervecim dualarımız seninle dur bakalım daha 10 gün var adet sancısı için bile çok erken... sizde bana eylül ayında aşılama olsun ve tutsun diye dua edin..Ben anladım normal yoldan olmayacak..Çünkü eşimin sayım cidden düşük..Diğer sayfalarda okuyorum kızlar yazmış değerleri benım hiç şansım yok şekilde..doktor nasıl olur dedi anlamadım valla..

günaydın kızlar ben öteki tarafa yazdım ama bende sizin gibi düşünüyorum asıl yerimiz burası olsun ama orayı da tamamen bırakmayalım yada siz ne karar verirseniz ben uyarım. aslı gelmiş ama cevap alamayınca gitti sanırım bikaç kez sormuş size sizde atladınız heralde sonra yine gelir. bu arada dün ben aslıya çok kırıldım en az on defa direk ona muhatap alarak yazdım hiçbirine cevap vermedi. ya hepsini birden atladı yada bilerek cevap vermedi hala ondan cevap bekliyorum.

esmam mervem ayşem gülşenim emelim raziyem deryam sinemim nasılsınız hepinize kocaman günaydın canlarım

inşallah emelcimm tutar gönlünü ferah tut aşılamaya bile gerek kalmaz inş. allahın izniyle..
ya nebilim gülüm ya valla erken mi olcam acaba aynı öle sancı aman napalım olmazsa olmasınn..
şebbocumm iim gülümm başladık gene iş gününe sen nasılsın?
he rüyamda seni,ayşeyi,gülşeni, esmayı gördüm yazışıyorduk ve siz bana test yapmam konusunda ısrar ediyordunuz..özellikle sen ediyordun şebboo:)

inşallah emelcimm tutar gönlünü ferah tut aşılamaya bile gerek kalmaz inş. allahın izniyle..
ya nebilim gülüm ya valla erken mi olcam acaba aynı öle sancı aman napalım olmazsa olmasınn..
he rüyamda seni,ayşeyi,gülşeni, esmayı gördüm yazışıyorduk ve siz bana test yapmam konusunda ısrar ediyordunuz..özellikle sen ediyordun şebboo:)

ciddimisin hayırdır inşallah gündüz niyetine ben çok ısrarcı karıyımdır napim :lepi: günü gelsin de daha var bak nası ısrar ediyorum gör. ben iyiyim gülüm çok şükür. ev iş iş ev arası mekik dokuyoruz. dün akşam hem yemek yaptım hem çamaşır yıkadım bide kociş maç yapmıştı gelmiş bacağını sakatlamış lif atmış hadi onun bacağına masaj volteren sürdüm pestilim çıktı yani.

he he kesin ediyoruzdur valla...hatta şebbo o hışımla testi bile alıyordur....malum kime yap dediyse hamiş kaldı....

ciddimisin hayırdır inşallah gündüz niyetine ben çok ısrarcı karıyımdır napim :lepi: günü gelsin de daha var bak nası ısrar ediyorum gör. ben iyiyim gülüm çok şükür. ev iş iş ev arası mekik dokuyoruz. dün akşam hem yemek yaptım hem çamaşır yıkadım bide kociş maç yapmıştı gelmiş bacağını sakatlamış lif atmış hadi onun bacağına masaj volteren sürdüm pestilim çıktı yani.

bende yapmıcam test diye ısrar etcemkaydirigubbakcemile bugece kayınpederle babamı çağırdım yemeğe dün gece yemek hazırlamakla geçti hepcokacimcoook
anneler gezmede ikisidekaydirigubbakcemile3

yok kız geçen ay yaptım ertesi gün kırmızııı kartt:) bu ay bekliyoruz hep beraberr kızlar.. pazartesiye kadar yani 1 eylüle denk gelio

hadi bakalım hayırlısı mervecim...Bu ay bizden geçti bari sen ipi göğüsle...

kırmızı kart koşusunda merveeee sahalarda vee kırmızıı kartıı sıyırdıı geçttiiiiikaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

kız hamiş kalayımm herkeesee yemekkkŞeniz

kızlar şimdi benimde karnım ağrımayaa başladıı aynı adet ağrısı ne güzelll dimiiisenağlama

MERVE YOKSA YUMURTLUYOR MUSUN HANİ BAZI KİŞİLERDE GEÇ OLUYORMUŞ YA OLABİLİR Mİ ADET SANCISI OLAMAYACAĞINA GÖRE YADA ÜŞÜTTÜN MÜ Kİ:sm_confused:

günaydınlar canlarımmmmmmmlülülülülülülülülülülülü
mervecim ya bende rüya gördüm ama sizi değil biryere gitmişim aniden pc aranıyom fellik fellik şimdi bu kızlar beni merak eder diye anca buldum çalıştıramıyom offf ne rüyaydı amaaaaaaaaa:roflol::roflol:
razişim rahelim üstüne görüyormuşsunuz benden geçti galibaaaaaa önümüz ramazan bari bereket ayında bereketlenelim bebişlenelim inşallah canlarımmmmmm:Saruboceq:
esmam şebbom gülşenim aslım günaydınnnnnnnhihoyyythihoyyyt

he he kesin ediyoruzdur valla...hatta şebbo o hışımla testi bile alıyordur....malum kime yap dediyse hamiş kaldı....

kelin ilacı olsa kendi keline sürermiş dimi sırnaşık şey hadi bakalım inşallah hamiş adaylarının keline ilac olur ısrarım kaydirigubbakcemile3

bende yapmıcam test diye ısrar etcemkaydirigubbakcemile bugece kayınpederle babamı çağırdım yemeğe dün gece yemek hazırlamakla geçti hepcokacimcoook
anneler gezmede ikisidekaydirigubbakcemile3

sende şöyle bi üç günlük gecikme olsun bak ben sana nasıl yaptırıyorum o testi. sende dünden gönüllü koşa koşa gitcen testi almaya sen yeter ki hamiş kal hayatım gönlün nasıl isterse öyle yaparsın.

GÜNAYDIN ŞEBNEMCİM BEN KIRMIZI KART YEDİM ÇOK KÖTÜ KARNIM AĞRIYOR ÖĞLEDEN SONRA DR. GİDİYORUMsenağlama

boşver hayatım takma kafana bakma benim böle konuştuğuma artık bende saldım çayıra emele kızıyorum ama nerden biliyon kart görceni belki hamişlik belirtisidir dimi ama. doktora gidip napcan kontrol mü test falanmı yoksa şu sistit meselesi mi?

MERVE YOKSA YUMURTLUYOR MUSUN HANİ BAZI KİŞİLERDE GEÇ OLUYORMUŞ YA OLABİLİR Mİ ADET SANCISI OLAMAYACAĞINA GÖRE YADA ÜŞÜTTÜN MÜ Kİ:sm_confused:

valla gülüm geç yumurtluyorsam işi sıkı tutuyorum ozaman ben nolur nolmaz diyekaydirigubbakcemile3

sende şöyle bi üç günlük gecikme olsun bak ben sana nasıl yaptırıyorum o testi. sende dünden gönüllü koşa koşa gitcen testi almaya sen yeter ki hamiş kal hayatım gönlün nasıl isterse öyle yaparsın.

şebbo evde test hazır geçen ay 2 tane almıştımkaydirigubbakcemile3 sakladım bide çantalarımın olduğu rafa en arka kısma koydum ki zor olsun almamkaydirigubbakcemile3

mervecim ya bende rüya gördüm ama sizi değil biryere gitmişim aniden pc aranıyom fellik fellik şimdi bu kızlar beni merak eder diye anca buldum çalıştıramıyom offf ne rüyaydı amaaaaaaaaa:roflol::roflol:
razişim rahelim üstüne görüyormuşsunuz benden geçti galibaaaaaa önümüz ramazan bari bereket ayında bereketlenelim bebişlenelim inşallah canlarımmmmmm:Saruboceq:

hayır olsunn bebek olsunn gülümmmhihoyyyt

günaydın canım seninde rüyan hayır olsun hayatım . nicin senden geçiyomuş ayşecim niye öyle söleyip beni üzüyosun hayatım yakışıyomu sana sen nerdeyse üç aylık hamişsin de senin haberin yok öyle demiyomuyduk anacım. illa kötekmi istiyon :eek:klava:

boşver hayatım takma kafana bakma benim böle konuştuğuma artık bende saldım çayıra emele kızıyorum ama nerden biliyon kart görceni belki hamişlik belirtisidir dimi ama. doktora gidip napcan kontrol mü test falanmı yoksa şu sistit meselesi mi?
CANIM BENİM ÇOK SANCILI OLUYOR HEM O HEMDE HALA YANMA VAR BİDE İKİSİ ÜSTÜSTE GELDİ DELİRCEM YANİ :bbo:

X