Umudumuz Umut olsun

Nasip, Merve2 adresi aldım ben geleceğim merak etmeyin :))) Sayenizde elimle koymuş gibi bulacağım.:))))
Esma şimdien iyi alışverişler küçük annecim..ama batu yiğenlerinin en büyüğü olacak :)))
Raziye,nazmiye,pınar,ayşe,sinem,şebnem,merve,gülşen,huuu nerdesiniz?

emelcim gülşen dün gittiği hastaneden memnun kalmamış işleri var herhalde gelemedi daha

Nasip, Merve2 adresi aldım ben geleceğim merak etmeyin :))) Sayenizde elimle koymuş gibi bulacağım.:))))
Esma şimdien iyi alışverişler küçük annecim..ama batu yiğenlerinin en büyüğü olacak :)))

buyur gel hayatım başımın üstünde yerin var:lepi:

kız benim eve çok yakınsın valla bende askeri hastanenin orda özşanal var onun sokağında oturuyorum

bilmez miyim orayı...çalışmıyoken az gezmedim oralarda...perşembe pazarına da çıkardım ama şimdi burda böyle pinekliyoz...çıktığında uğra valla...tanışmış oluruz..hoş zaten tanıştık da simalarımızı görürüz...:1hug:

gel kız sen de gel....öyle bi imkan olsa da hepimiz bigün bi yerde buluşsak...süüpppppeeerrrrrrrrrr olurdu de mi?:dance:

burdayım güzelim biraz işlerim var burası yoğun bide buranın pazarı pazarada çıkacam işim başımdan aştı-tatlicadiarzu- ama okuyorum yazılarınızı cevap vermesemde a.s.

bilmez miyim orayı...çalışmıyoken az gezmedim oralarda...perşembe pazarına da çıkardım ama şimdi burda böyle pinekliyoz...çıktığında uğra valla...tanışmış oluruz..hoş zaten tanıştık da simalarımızı görürüz...:1hug:

dükkanda birtek sen mi varsın merve2

cancer(merve) bugün yok..izinli..iftara aile saadeti yaşayacaklar..anneleri..kayınvalideleri falan...hazırlık yapmak için izin aldıydı dün...

al bakalım cicilerini..ama kendini kaybetme sakın..insan o minicik el kadar şeyleri görünce kendinden geçiyo çünkü....:teytey:
evet katılıyorum sana canımmm

doğru hayatım en büyük yeğeniniz olacak küçük anneden büyük yeğen

genellikle yalnız ben oluyorum..bi arkadaş daha var ama o çıkıp evlere keşif yapmaya gidiyo..doğalgaz firmasıyız ya evlere gidip ne kadar petek konacak kombi nereye konacak falan.. o yüzden çoğunluk yalnızım..

tamam canım bakarsın bugün uğrarım sana çünkü bime gideceğim malum okullar açılıyor defter kalem muhbetti

dükkanda birtek sen mi varsın merve2

genellikle yalnız ben oluyorum..bi arkadaş daha var ama o çıkıp evlere keşif yapmaya gidiyo..doğalgaz firmasıyız ya evlere gidip ne kadar petek konacak kombi nereye konacak falan.. o yüzden çoğunluk yalnızım..

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Boddim......................................( Esma )
* Emelyucel.................................( Emel )
* uğur ve eylül..............................( Eylül )
* nazers......................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )
* umutyaren................................( Derya )
* bahtusa....................................( Badegül )
* ssensun...................................( Seher )
* aslımmm................................. ( Aslı )

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* myhope............................5 Eylül ( Ayşe )
* alabama.............................7 Eylül ( Şebnem )
* brisling..............................9 Eylül ( Dilek )
* crazybaby........................11 Eylül ( Nasip )
* CZC.................................11 Eylül ( Zeynep )
* Rahel...............................18 Eylül ( Emel )
* melankolia........................18 Eylül ( Pınar )
* raziş................................20 Eylül ( Raziye )
* nicole78...........................22 Eylül ( Merve )
* tossba8............................23 Eylül ( Aylin )
* zuzu79.............................26 Eylül ( Sinem )
* cancer..............................28 Eylül ( Merve )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

derya kardeşim onlinesin ve topikte bizi okuyorsun biliyorum ses ver küsme hemen biz senin iyiliğini istiyoruz

merhaba kızlar......merak ettiğiniz için teşekkür ederim.....saolun hepiniz....
aslı tebrik ediyorum allah kucağına almayıda nasip etsin.....
site içi saadeti bozan konunun merkezindeki kişiye hayatta başarılar diliyorum

merhaba kızlar......merak ettiğiniz için teşekkür ederim.....saolun hepiniz....
aslı tebrik ediyorum allah kucağına almayıda nasip etsin.....
site içi saadeti bozan konunun merkezindeki kişiye hayatta başarılar diliyorum

gülşencim dün hastanene ne oldu

X