Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

0fLu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2010
12.098
769
kızlar 2 gün gecikmeden sonra adet oldum... o kadar ümitlenmiştim bir de çok silik bir çizgi çıkınca kesin demiştim ama olmadı.. ekim ayındaki hayallerde suya düştü... bunda da vardır bir hayır...artık umudumuz KASIM AYI... benim gibi olanlar buyrun beraber bekleyelim.... dertleşelim.. deneyimlerimizi paylaşalımm... umarım uğurlu gelir....

Benim Bat 25 Kasım....

Son düzenleme:
kızlar 2 gün gecikmeden sonra adet oldum... o kadar ümitlenmiştim bir de çok silik bir çizgi çıkınca kesin demiştim ama olmadı.. ekim ayındaki hayallerde suya düştü... bunda da vardır bir hayır...artık umudumuz KASIM AYI... benim gibi olanlar buyrun beraber bekleyelim.... dertleşelim.. deneyimlerimizi paylaşalımm... umarım uğurlu gelir....

Benim Bat 25 Kasım....

hosgeldin canim
yeni dongun hayirli olsun
battastik senle hatirliyorum
benim yeni bat 20 kasim
umarim gelmezler

Bu arada ben bunu kasimda ask baskadir topici diye okudum
aslinda ben de buraya su an itibariyle gelmis bulunuyorum:KK1:
beni de alin araniza
umarim kasim ayi ugurlu gelir bize

Bu arada ben bunu kasimda ask baskadir topici diye okudum
aslinda ben de buraya su an itibariyle gelmis bulunuyorum:KK1:
beni de alin araniza
umarim kasim ayi ugurlu gelir bize

yok canım şimdi açtım konuyu... :) olsun o zaman sen hoşgeldin...
hep beraber beklicez bu ayı.. inşallah hayırlı haberler veririz..
her şey kısmet.. RABBİMin izniyle olur inşallah...

evet evet konu sahibine hosgeldin dedim :KK1::KK1::KK1:
tesekkur ederim
bu ay ben biraz daha umursamaz davranicam, gerci ovulasyona kadar hep oyle diyorum da, soz konusu bekleme sureci olunca heyecan basiyor.:18:
bakalim bu ay bizi neler bekliyor:44:

tesekkur ederim
bu ay ben biraz daha umursamaz davranicam, gerci ovulasyona kadar hep oyle diyorum da, soz konusu bekleme sureci olunca heyecan basiyor.:18:

aaaaaaaaaaaa bizim kızlar burdaymışşşş..merhaba canlarımm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

yeni topiğimiz hayırlı olsun...bende geldim:KK54::KK54::KK54:

hep beraber kasımda hamiş olacağız inşallah..oflucum liste hazırlasak mı canımmm...

benim bat da 1 kasım:KK54::KK54:

tesekkur ederim

Kızlarrr ben daha olmadım ama 2 gün önce kanda gebelik testi yaptırdım ve negatif çıktı :KK50: O yüzden şimdi adetimi bekliyorum, benim de umudum kasıma kaldıııı :KK5:

Benim Bat 25 Kasım....

cnm ya çok üzüldüm :KK43: bnde hep hamile olark görüyodum seni nasip işte her şerde bir hayr vrdr üzülme tatlım kasım uyu yeni bir umut olsun bizlere...

benim bat 23 kasım ama belide olmuyo geckmylede oluyorum bu ay oldugu gibi :KK43:

aaaaaaaaaaaa bizim kızlar burdaymışşşş..merhaba canlarımm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

yeni topiğimiz hayırlı olsun...bende geldim:KK54::KK54::KK54:

hep beraber kasımda hamiş olacağız inşallah..oflucum liste hazırlasak mı canımmm...

benim bat da 1 kasım:KK54::KK54:

evet canım burdayızzz :) hazırlayalım canımm :)
inşallah uğurlu gelir de hamile kalırızz hayırlısıyla... :)

cnm ya çok üzüldüm :KK43: bnde hep hamile olark görüyodum seni nasip işte her şerde bir hayr vrdr üzülme tatlım kasım uyu yeni bir umut olsun bizlere...

benim bat 23 kasım ama belide olmuyo geckmylede oluyorum bu ay oldugu gibi :KK43:

aynen canım benimde 22 kasım ama ben 25 diyorum garanti olsun diye :) hayırlısı üzüldüm ağladım geçti zaten

Kızlarrr ben daha olmadım ama 2 gün önce kanda gebelik testi yaptırdım ve negatif çıktı :KK50: O yüzden şimdi adetimi bekliyorum, benim de umudum kasıma kaldıııı :KK5:

üzülme canım her şeyde bir hayır vardır.. bende üzüldüm ama umutlar devam ediyo tabiki... :) moral bozmak yok stres en büyük etken :)

Son düzenleme:
aynen canım benimde 22 kasım ama ben 25 diyorum garanti olsun diye :) hayırlısı üzüldüm ağladım geçti zaten

kıyamam sana cnm yaa :KK43: bzde öle deyp içinde hiç yoktn sevnc yarattık k.bkma cnm inan en az senın kadr üzgnm. işnlh kasım ayı umut olr bzlere....

kıyamam sana cnm yaa :KK43: bzde öle deyp içinde hiç yoktn sevnc yarattık k.bkma cnm inan en az senın kadr üzgnm. işnlh kasım ayı umut olr bzlere....

önemli değil canım sizin bi suçunuz yokki... ben istemesem inanmazdım.. hem RABBİm istememiş demekki bu ay olmasını... her şeyin hayırlısı üzülme canım benim :)

aysunayy..........................................1 kasım

everythingwillbegreat..........................20 kasım

yagmur_gulu......................................23 kasım

oflu..................................................25 kasım

:):):) açılışı ben yaptım ama:KK17: istersen burdan devam edebiliriz oflucum

aysunayy:.............. // 1 Kasım //
slna:.................... // 11 Kasım //
everythingwillbegreat:................ // 20 Kasım //
yağmur_gulu:..............// 23 Kasım //
0fLu:..................// 25 Kasım //

Son düzenleme:
aysunayy..........................................1 kasım

everythingwillbegreat..........................20 kasım

yagmur_gulu......................................23 kasım

oflu..................................................25 kasım

:):):) açılışı ben yaptım ama:KK17: istersen burdan devam edebiliriz oflucum

sen dedin diye ben yapmıştım tamam o zaman sen devam et :) sana bırakıyorum benim yaptığım yerden devam et istersen renkli pembiş pembiş :)

X