Umudum eylüle kaldı :(

Merhaba arkadaşlar, arada okuyorum forumda yazılanları, kimisi bebişine kavuşmuş, kimisi umutla bekliyor,kimisi umutsuz.Allah herkesin yardımcısı olsun. bu gün adetten sonra 10. gün. çalışmalara ne zaman başlamalı, ne kadar süre devam etmeli bilmiyorum.benim gibi umudu eylüle kalanlar ne yapıyor acaba?

benimde umudum eylüle hemde 2 gnüm kaldı allah yardımcımız olsun

canım netten baksana yumurtlaam dönemlerine madem testlerin yok gün aşırı devam ediceksiniz:)
ben hiç takip etmiyorum nasılsa gün aşırıyı gecmiyo:KK1::KK1::KK1::KK1:

Canım düzenli olmayan adet döneminin neyine netten bakayım. o dediğin düzenliler için. bakalım olmazsa yarından sonra gün aşırı artık :)

arkadaşlar bu işler planlı olmuyor.. takvimler testler hepsi boş.. o anın zevkini çıkarttın çocuk için yaklaşmayın eşlerinize.. işte o zmaan oluyor.. ben hem pkoyluydum hemde doktorun dediğine göre menepoza giriyordum ve yaşım 25 daha.. ve sadece bı ay klomen kullandım onda yumurtan buyumedı dedı .. ve ben o ay hamıle kalmısım üstelik şimdi üçüz yada ikiz diyorlar kesınlık için kalp atışını beklıyoruz.. içinizi rahat tutun mucizeler beklenmedik zamanlarda gerçekleşir:)

Merhaba arkadaşlar, arada okuyorum forumda yazılanları, kimisi bebişine kavuşmuş, kimisi umutla bekliyor,kimisi umutsuz.Allah herkesin yardımcısı olsun. bu gün adetten sonra 10. gün. çalışmalara ne zaman başlamalı, ne kadar süre devam etmeli bilmiyorum.benim gibi umudu eylüle kalanlar ne yapıyor acaba?

Canım merhaba, adetin bittikten sonra çalışmaya başla bi dahaki olası tarihe on gün kalana kadar devam edin bence hiç riske atmayın bana bir doktor gelecek ay muhtemel adet tarihinden 14 gün geri say o zaman yumurtlama dönemidir demişti ben bu ay bunu uyguluyorum umarım olur hepimizinde :emir_bebek:

slm arkadaslar benımde umudum eylule kaldı :KK31::KK31::KK31: ben gecen yıl 4 hazıranda 2.5 aylık bebegımın kalbı durdugu ıcın aldırmak zorunda kaldım dr.um 3 ay korunucaksın dede ben yapamam dedım esıme bı an once yerıne koymak ıstıyordum bebegımı bı an once tekrar hamıle kalmak ıstıyordum esım kızdı dr.un dedını yapcaz dedı uc ay korunduk ve 10 gun sonra yanı 4 eylulde tam bır yıl olacak korunmayı bırakalı...ben ıkı uc kez kımyasal gebelık yasadım her seferınde havalara uctum mutluluktan ama sonuc husran oldu..her aya yenı umutla basladım..ve hala umudum var benım..bı gun rabbımın ol dedıgı gun gelicek bebeğim ben sabredıyorum dua edıyorum..kafama bı ara asırı derecede takıyodum olmuyo dıye hala da dusunuyorum hatta dr. bana antıdepresan bıle verdı dedı 3 ay korunarak kullan o ılaca gercekten ıhtıyacım oldugunu dusunuyorum ama kullanmıcam..3 ay benım ıcın cok uzun bı sure..sabredıp baska seylkerle oyalanıp beklıcem..bence sızde umutsuzluga kapılmayın 4-5 ayda yıkılmayın ...dua edıp bekleyelım bız elbet bı gun nasıpse gelıcek bebişlerimiz..bakın senelerce uğrasıp olmayanlar var ben 15 yıl sonra 10 yıl sonra hamıle kalan ınsanlar tanıyorum halıme sukredıyorum hep..allah yardımcımız olsun rabbım hayırlısıyla hayırlı evlatlar nasıp etsın bızlere insaallah..:KK16::KK16::KK16:

canım seni tebrik ediyorum tüm duaların kabul olsun inş. ama o kadar uzun yıllar sürmesin ya biran önce anne olalım inş. :)

Canım merhaba, adetin bittikten sonra çalışmaya başla bi dahaki olası tarihe on gün kalana kadar devam edin bence hiç riske atmayın bana bir doktor gelecek ay muhtemel adet tarihinden 14 gün geri say o zaman yumurtlama dönemidir demişti ben bu ay bunu uyguluyorum umarım olur hepimizinde :emir_bebek:

Merhaba kızlar. Bakın benim 8. gün ovulasyon testim. Siklusum tam 27 gün olup şaşmamasına rağmen, ortalamalara göre de 13-14. gün yumurtlamam gerekmesine rağmen ben hamile kalıp düşük yaptığım ay 9. günde yumurtladığımı anladım. O yüzden bu ay testi 8. günümde uygulamaya başladım. Teste kalsa 10. gün test yapmaya başlanması gerekiyor. Yani kısaca demek istediğim şu; siklusunuz ne kadar düzenli olursa olsun, yumurtlamanız erken ya da geç olabiliyor. O yüzden teste de adetiniz bittiğinde başlamanız en uygunu. Ve adet bittiği günden itibaren bir sonraki adete kadar gün aşırı beraberlik şansımızı yükseltecektir. Bakalım ben bu ay da böyle deneyeceğim, inşallah buluşurlar bu ay.[/I][/B][/COLOR]

Son düzenleme:
X