Umudum eylüle kaldı :(

Kızlar gercekten umutsuz olmayın.. Siz benım basıma gelenlerı bılsenız şükür dersiniz..size yemın edıyorum bu ay doktor bana ımkansız dedı yumurtan büyümemiş dedi cok aglayınca bırde alay ettı belkı mucize gercek olur ama ben mucizeye ınanmam dedı ölümü düşündüğüm boşanmayı düşündüğm zaman oldu ve ben buay hamıle kaldım alay ettiği anda ıstersenız yaptıkları söylıım deneyın ben bunların etkılı olduguna ınanıyorum.. Hergün 2tatlı kaşığı keçiboynuzu pekmezi 1tatlı kaşığı bal ve bır avuc ceviz doktor olmazdedıgınde 30temmuzdu ve o zaman hamıleymısım sakın olun inanın sadece...

slm arkadaslar benımde umudum eylule kaldı :KK31::KK31::KK31: ben gecen yıl 4 hazıranda 2.5 aylık bebegımın kalbı durdugu ıcın aldırmak zorunda kaldım dr.um 3 ay korunucaksın dede ben yapamam dedım esıme bı an once yerıne koymak ıstıyordum bebegımı bı an once tekrar hamıle kalmak ıstıyordum esım kızdı dr.un dedını yapcaz dedı uc ay korunduk ve 10 gun sonra yanı 4 eylulde tam bır yıl olacak korunmayı bırakalı...ben ıkı uc kez kımyasal gebelık yasadım her seferınde havalara uctum mutluluktan ama sonuc husran oldu..her aya yenı umutla basladım..ve hala umudum var benım..bı gun rabbımın ol dedıgı gun gelicek bebeğim ben sabredıyorum dua edıyorum..kafama bı ara asırı derecede takıyodum olmuyo dıye hala da dusunuyorum hatta dr. bana antıdepresan bıle verdı dedı 3 ay korunarak kullan o ılaca gercekten ıhtıyacım oldugunu dusunuyorum ama kullanmıcam..3 ay benım ıcın cok uzun bı sure..sabredıp baska seylkerle oyalanıp beklıcem..bence sızde umutsuzluga kapılmayın 4-5 ayda yıkılmayın ...dua edıp bekleyelım bız elbet bı gun nasıpse gelıcek bebişlerimiz..bakın senelerce uğrasıp olmayanlar var ben 15 yıl sonra 10 yıl sonra hamıle kalan ınsanlar tanıyorum halıme sukredıyorum hep..allah yardımcımız olsun rabbım hayırlısıyla hayırlı evlatlar nasıp etsın bızlere insaallah..:KK16::KK16::KK16:

Ne güzel bazı arkadaşlarımın umutları var :nazar: keşke bende de ufacık bir
umut olsa ilk bebeğimi öyle çok istedim ki kandil gecesi dua ettim rabbim hamile olayım diye
Rabbim dualarımı kabul etti hamileydim ama sadece hamile bebeğim ölüydü kalbi atmıyordu 6 ay bitti
üzerinden tam 6 ay geçmiş ama sanki bana seneler geçmiş gibi geliyor :KK14: hiç korunmadım hiçç ama bebeğim de olmadı
her ay oldu oldu dedim gene olmadı üstüne nefret ettiğim görümcem hamile kaldı 1 aylık evliyken bana inat edercesine sürekli
bebekten bahsetmeleri, bana sürekli sende bi çocuk yaparsın demeleri, her doktora gittiğinde beni arayıp yengesi bi görsen ultrasonda çok
tatlı demeleri inanın ben artık bezdim hayattan :KK14: umudum sıfır yok hiç yok Rabbim sizlere en kısa zamanda evlat nasip etsin

umut olsa ilk bebeğimi öyle çok istedim ki kandil gecesi dua ettim rabbim hamile olayım diye
Rabbim dualarımı kabul etti hamileydim ama sadece hamile bebeğim ölüydü kalbi atmıyordu 6 ay bitti
üzerinden tam 6 ay geçmiş ama sanki bana seneler geçmiş gibi geliyor :KK14: hiç korunmadım hiçç ama bebeğim de olmadı
her ay oldu oldu dedim gene olmadı üstüne nefret ettiğim görümcem hamile kaldı 1 aylık evliyken bana inat edercesine sürekli
bebekten bahsetmeleri, bana sürekli sende bi çocuk yaparsın demeleri, her doktora gittiğinde beni arayıp yengesi bi görsen ultrasonda çok
tatlı demeleri inanın ben artık bezdim hayattan :KK14: umudum sıfır yok hiç yok Rabbim sizlere en kısa zamanda evlat nasip etsin

Neşee ne oldu sana böyle sen hep umutluydun :KK43: Hem senin daha yaşında küçük ama etraf insanı çok etkiliyor, bende öyle oluyorum hamile görmek istemiyorum cünkü bebeğimi hatırlatıyor ve üzülüyorum. Senin gibi her ay benimde umutlarım tükeniyor hatta tükenmek üzere direniyorum. Kimse anlamıyor. Ruhumu bir karanlık kaplıyor sanki. İnşallah gececek bunlarda dua etmeye calısıyorum. O bile zor geliyor artık şeytan ondan bile uzaklaştırıyor insanı. Yaşamayan anlamıyor.

söyle bir yazılanlara baktımda bu ay uzun süredir uğraşanlar var bende çok umutsuzum bu ay. geçen ay doktora gittim ilk kez muayene ettikten sonra önce eşini elemeliyiz senin rezervler iyi sonrada hsg çektir dedi smear aldı. ama eşim doktora gitmeyi kabul etmiyor ben her ay çöküyorum mens olduğumda banada mı acımıyorsun dedim en son. sen abartıyorsun bi problem yok zamana bırakman lazım diyor. belkide doğrusunu o yapıyor ama bende böyle hiçi bişi yapmadan duramıyorum. Allahım hepimize hayırlısı nasip etsin arkaşlar bakalım ekimde kimlerin yüzü gülecek.

dün bu satırları yazarken içimi dökerken ağlıyordum... bugün adet olmam gerekiyordu. olmadım. eşim idrar testi almış.. yaptım ve çift çizgi hemen belirdi. dün ne diyodum bugün ne diyorum. iğne olucam hergün. yarın sabah doktora gidicem ve bişi olacak tekrar düşük olacak diye korkuyorum ama içimi rahat tutmaya çalışıyorum.. umudum ne kadar azdı dün.. bugüün meleğim bana geldi.. hem de sadece göğüs ağrım vardı başka bişi yoktu.. nlur herkes umutlarını göğe çıkarsın bugün.. allahıma şükürler olsun.. inşallah sorunsuz olur herşey... yaradan umutsuzluğunuzu görüyo, biliyo... unutmayın... hepinizden allah razı olsun. ilk kez umutsuzluğumu yazdım.. hepiniz bişiler paylaştınız. teşekkür ederim. en kısa zamanda en sağlıklı, en güzel haberlerinizi verin nolur... paylaşalım... çoğaltalım umudumuzu, mutluluğumuzu

bende agustosta dördüncü düsügümü yaptim,nasipse bende eylülden itibaren korunmayi birakacagim.insaallah eylülde kalbinden geceni Allah kucagina verir.

dün bu satırları yazarken içimi dökerken ağlıyordum... bugün adet olmam gerekiyordu. olmadım. eşim idrar testi almış.. yaptım ve çift çizgi hemen belirdi. dün ne diyodum bugün ne diyorum. iğne olucam hergün. yarın sabah doktora gidicem ve bişi olacak tekrar düşük olacak diye korkuyorum ama içimi rahat tutmaya çalışıyorum.. umudum ne kadar azdı dün.. bugüün meleğim bana geldi.. hem de sadece göğüs ağrım vardı başka bişi yoktu.. nlur herkes umutlarını göğe çıkarsın bugün.. allahıma şükürler olsun.. inşallah sorunsuz olur herşey... yaradan umutsuzluğunuzu görüyo, biliyo... unutmayın... hepinizden allah razı olsun. ilk kez umutsuzluğumu yazdım.. hepiniz bişiler paylaştınız. teşekkür ederim. en kısa zamanda en sağlıklı, en güzel haberlerinizi verin nolur... paylaşalım... çoğaltalım umudumuzu, mutluluğumuzu

arkadaşım tebrik ederim.allah sağlıkla kucağıuna almayı da nasip etsin.Darısı bizlerin başına.Böyle şeyleri okudukça ne kadar umutlanıyorum bir bilsen...Geçen yazdıklarını okudum ne kadar da umutsuzmuşsun. arada gelişmelerden haberdar et.bize de moral olsun.

arkadaşım tebrik ederim.allah sağlıkla kucağıuna almayı da nasip etsin.Darısı bizlerin başına.Böyle şeyleri okudukça ne kadar umutlanıyorum bir bilsen...Geçen yazdıklarını okudum ne kadar da umutsuzmuşsun. arada gelişmelerden haberdar et.bize de moral olsun.

çok teşekkürler arkadaşım bu sabah doktora gittik. 540 çıktı değerim adetimin 2. günü bu değer için doktor hamileliğimi tebrik etti. 2 gün sonra tekrarlayacağız dedi. hiç anlamadım ya. bu ay hiç dosya taşıdım, spor yaptım.. düşükten sonra uğraşacağız galiba dedim.. pıhtılaşma hafif düzeyde olduğundan doktorum sırf beni tatmin etmek için belki de iğne verdi.. bu iğneeler gözümü korkuttu ama dayanıcaz bir de elevit verdi.. şimdilik sorun yok. umarım böle devam eder.en kısa zamanda senin de gü<zel haberini alırım. herkesin...

Neşee ne oldu sana böyle sen hep umutluydun :KK43: Hem senin daha yaşında küçük ama etraf insanı çok etkiliyor, bende öyle oluyorum hamile görmek istemiyorum cünkü bebeğimi hatırlatıyor ve üzülüyorum. Senin gibi her ay benimde umutlarım tükeniyor hatta tükenmek üzere direniyorum. Kimse anlamıyor. Ruhumu bir karanlık kaplıyor sanki. İnşallah gececek bunlarda dua etmeye calısıyorum. O bile zor geliyor artık şeytan ondan bile uzaklaştırıyor insanı. Yaşamayan anlamıyor.

Etraf öyle bi duruma getirdi ki canı beni :KK14: artık bezdim bıktım, umudum yok hiç
hep diyorum kesin çok geç olacak nasıl dayanayım arkadaşım ben :KK14: bazılarını görüyorum
seneler sonra olmuş Allahım sabır vermiş onlara ama bana hiç yanımda destek olan yokki hep köstek
hep köstek :KK14: görümcem desen hamileliğiyle övünüp durur bi arkadaşı var 1 senelik evli 1 sene sonra bebeği oldu
o 1 senelik evli ben 1 aylık evliyim ondan önce hamile kaldım der durur burda bana da laf geliyo :KK19: Allah büyük diyorum artık arkadaşım
rabbim bizede nasip etsin tez vakitte inşallah

Rabbim sağlıcakla dünyaya getirmeyi nasip etsin arkadaşım :KK16: Rabbim sana
evlat acısı yaşatmasın, bizler içinde duanı eksik etme

inan canım çok üzüldüm seni çok iyi anlıyorum. benim görümcemde bana aynısının bi değişiğini yapıyor. bana başkalrının çocuklarının foto. gösteriyor bak ne kadar tatlı falan diye... allah ıslah etsin... ne diyeyim:KK43:((

arkadaşlar ara ara yazdıklarınızı okuyorum.Allahtan bana ve eşime öyle nispet yapan insanlar yok.bize sadece artık yapın bir tane deyip duruyorlar.sanıyorlar ki biz düşükten sonra bebek düşünmüyoruz,korunuyoruz.halbuki düşükten sanra bir düşük daha oldu haberleri yok.olmasın da zaten. onlara laf anlatmak daha bi can sıkıcı.Allah büyük arkadaşlar, o kötü niyetli görümceleri, insanları Allahım bildiği gibi yapsın.
eşim bugün rüya görmüş ben hamileymişim ve bebek ölü doğuyormuş, çok üzülüyomuş :KK43: canım benim nasip bu ay inşallah, hayırlısıyla

Merhaba kızlar. Ben de 12. ay sonunda hamile kaldım fakat 5. haftamda düşük yaptım mart ayında... 5 aydır da gelmiyor bebiş. Hep bu ay inşallah bu ay inşallah diyoruz ama sonuç hüsran. Bu defa kolaylaştırmak için soğan kürü yaptım 2 kür. Şimdi de incir kürüne başladım, eşim de keçiboynuzu kürüne başladı. Eylül ayını bekliyoruz şimdi. İnşallah diyoruz ama bakalım... BAT 19 Eylül. İnşallah hepimiz müjdeli haberlerimizi duyururuz buradan birbirimize :KK49:

Merhaba arkadaşlar, arada okuyorum forumda yazılanları, kimisi bebişine kavuşmuş, kimisi umutla bekliyor,kimisi umutsuz.Allah herkesin yardımcısı olsun. bu gün adetten sonra 10. gün. çalışmalara ne zaman başlamalı, ne kadar süre devam etmeli bilmiyorum.benim gibi umudu eylüle kalanlar ne yapıyor acaba?

Merhaba arkadaşlar, arada okuyorum forumda yazılanları, kimisi bebişine kavuşmuş, kimisi umutla bekliyor,kimisi umutsuz.Allah herkesin yardımcısı olsun. bu gün adetten sonra 10. gün. çalışmalara ne zaman başlamalı, ne kadar süre devam etmeli bilmiyorum.benim gibi umudu eylüle kalanlar ne yapıyor acaba?

slm canım kac gunde bır adet oluyorsun keske onu da yazsaydın..mesela ben 30 gunde bır oluyorum yumurtlama 15.gun oluyo ama ben bu ay 14.gun yanı dun yumurtlamam oldu.. e tabı boş gecirmedik:KK17::KK17::KK17:sadece yumurlama gunune odaklanmııyorum ben.. adetın 12.gununden 20.gunune kadar yoğun calısıyoruz dıger gunlerde gun aşırı çalısıyoruz :KK30::KK30::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:eger yumurtlama gununu anlayamıyosan eczanelerde ovulasyon testlerı satılıyo onlardan alabılırsın canım ben bı ara kullandım ama normalde de anlıyorum seffaf akıntımın fazla oldugu gun yumurtlyorum ben..:KK34::KK34::KK34:

Etraf öyle bi duruma getirdi ki canı beni :KK14: artık bezdim bıktım, umudum yok hiç
hep diyorum kesin çok geç olacak nasıl dayanayım arkadaşım ben :KK14: bazılarını görüyorum
seneler sonra olmuş Allahım sabır vermiş onlara ama bana hiç yanımda destek olan yokki hep köstek
hep köstek :KK14: görümcem desen hamileliğiyle övünüp durur bi arkadaşı var 1 senelik evli 1 sene sonra bebeği oldu
o 1 senelik evli ben 1 aylık evliyim ondan önce hamile kaldım der durur burda bana da laf geliyo :KK19: Allah büyük diyorum artık arkadaşım
rabbim bizede nasip etsin tez vakitte inşallah

Rabbim sağlıcakla dünyaya getirmeyi nasip etsin arkadaşım :KK16: Rabbim sana
evlat acısı yaşatmasın, bizler içinde duanı eksik etme
ah canım benım yaa..ne zalımler var dunyada benımde gorumcem dogum yapıcak en gec 5.inde..ama o hıc oyle seyler yapmadı bana allah razı olsun bu zamana kadar bı kotulunu de gormedım tamam ultrason resımlerı felan hep getırdı gosterdı ama nıspet yapar gıbı degıldı gıttık beraber aldık kıyafetlerını besıgını felan hep benımde fıkrımı sordu bu mu olsın yoksa bu mu dıye..tabı bende burukluk oldu ama bellı etmemeye calıstım :KK14::KK14::KK14: canım yazdıklarını okuyunca ne kadar sanslıyım dedım kendı kendıme allahım sana en kısa zamanda hayırlı bı evlat ve de bol bol sabır versın canım:KK43::KK43:ne kadar uzulme takma desekte dusunuceksın yıne ama rabbım bızlere haayırlısını versın bellı kı gorumcen gellecegını hıc dusunmuyo.. belkı senın bebegın gec olcak ama onun evladından daha hayırlı bı evlat olacak..oyle dusun sende hayırlısını ıste rabbımden canım benım :KK54::KK54::KK54:

Canım, adetin ne kadar düzenli olursa olsun, yumurtlama günün değişebiliyor. Bak mesela benim 26 gün siklusum. Çok da düzenlidir, ben hep 13-14.gün diye düşünürdüm yumurtlama zamanımı. Fakat hamile kalıp düşük yaptığım ay muhtemelen 9. günümde olmuştum. Geçen ay da ovülasyon testi yaptım, 10. günümde çiftti. Yani demek istediğim erken olabiliyor, aynı zamanda geç de olabilir, değişiyor işte anlayacağın. Sana tavsiyem; adetinin bittiği gün temizlenip o gün çalışmalara başlaman ve gün aşırı devam etmen. Ben bu ay öyle deniyorum, erken yumurtlamaya karşı. 4. günümde başladım, 6-8-10 gideceğim inşallah. Sonuçta sperm 3 gün canlı kalabiliyor, yumurtalarımız da 24 saat. Birinden birini yakalar ümidim var işte anlayacağın :21:

Ben 28 günde bir adet oluyorum ama bu aydan önce 25. gün oldum. Normalde düzenlidir ama son düşükten sonra biraz düzensiz gibi.geçen ay ovulasyon testi aldım 13. gün çift çizgiyi gördüm. 28. günde adet oldum.bu ay evimde değilim, testlerimde evde kaldı.onun için ne zaman başlamalı bilmiyorum annemlerde olunca sürekli de olamıyor.doğru zamanı ayarlamaya çalışıyorum.bu akşam zaten olmaz .kocam evde yok

Ben 28 günde bir adet oluyorum ama bu aydan önce 25. gün oldum. Normalde düzenlidir ama son düşükten sonra biraz düzensiz gibi.geçen ay ovulasyon testi aldım 13. gün çift çizgiyi gördüm. 28. günde adet oldum.bu ay evimde değilim, testlerimde evde kaldı.onun için ne zaman başlamalı bilmiyorum annemlerde olunca sürekli de olamıyor.doğru zamanı ayarlamaya çalışıyorum.bu akşam zaten olmaz .kocam evde yok

canım netten baksana yumurtlaam dönemlerine madem testlerin yok gün aşırı devam ediceksiniz:)
ben hiç takip etmiyorum nasılsa gün aşırıyı gecmiyo:KK1::KK1::KK1::KK1:

X