Umudum eylüle kaldı :(

mucizeguyem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2009
104
0
Üç ay önce düşük yaptım. Ondan sonra her ay deniyoruz ama olmuyor.Bu ay da geçti. Allahım eylülde hayırlısıyla bir evlat nasip etsin inşallah. bat 20 ağustos

canim bende nisanin sonlarina dogru düsük yapmisdim, odur budur bizde deniyoruz nedense olmuyor....simdi bu ay doktorum dediki, eger bua yda hmis kalmaz isen adetin oldugu andan 12 gün say ve 12 gün abna gel kan testi ve özel ultrasyon ile bakicam yumrutlama vvarmi birsey varmi yokmu diye, sende öyle yap???

slm bende ocak ayında düşük yaptım ve parça kaldığından kürtaj olmak zorunda kaldım. 3 ay korunduk 4 aydırda deniyoruz ama olmuyor. bu sabah gene kırmızıları gördüm moralim çok bozuk. aynı kaderi paylaşıyoruz acaba düşük yapınca böyle geç mi oluyo. ooooof çok sıkıldım artık oturup ağlamak istiyorum.

biz de eşimle öyle düşünüyoruz.Bu ay artık son. Olmazsa bir doktora görünüp tahlillerimizi yapacağız.Ben ilk evlendiğim ay da hamile kaldım ama boş gebelikti.Kese oluştu ama bebek oluşmadı.Nisanda da tekrar hamile kaldım ama o da düşükle sonlandı. ikimizde bir aksilik olmasından korkuyoruz.allah yardımcımız olsun.

Kırmızları görünce halimizi bi görseniz.Eşim 'bende bi sıkıntı var yoksa niye olmasın' diyo.ben de 'öyle olsa hamile kalamazdım.önceden kaldım demekki ben de bi terslik var' deyip duruyoruz. Aylar geçtikçe umudumuzu da neşemizi de yitirmek korkuyorum

sabredın kızlar ınsallah eylülde hep beraber hamıle kalacagız.. benım bat 15 agustosdu ama gelen gıden yok gec dollenmedıler varsa da dıye test de yapmıyorum oturdum kırmızı beklıyorum beklemeketen yoruldum ya

İnşallah gelmez kırmızılar. sen başlat güzel haberle, bizde arkandan gelelim inşallah :)

Malesef benim de çikolata kist var.bikaç aydır deniyoruz.ama olmadı.bu ay da olmadı.az önce kesinleşti doktor olumsuz konuştuğu için umutlanmak bile yanlış geliyor.ama dayanamıyorum test yapıyorum ve tek çizgi

canim benim aglama, yüce rabbimin bir bildigi varki gec bebeis veryior yada erken veriyor...dilerim allahdan tez azamnda hamsi kalirsin ama bakdinki kac aydir olmyuor o zaman dojktoruna git danis anlat, söyle pisikolojik depresyona giriyorum bana bir hal care....doktorun altinda olanlar daha cabuk hamis kaliyorlr, cevremdenden bu gözelemledim ben....

simdi benim bu ay kücükde olsa bir umudum var diyeceksinki nyie:

benim adetmin gelmesine 5 gün var yani bat 28.08. iki günüd feci gögüs sancisi cekiyorum resmen aciyor ve cokda sisdi gögüslerim, blellerime arada igne batirircasina agrilar giriyor, akintim var bembeyaz ve hafifden kokuyor, arada karnima batmalar oluyor ve sanci gibi ama adet sancisina benzemiyor, hayirlisi allahdan benim gözümden bakilinca hamis belirtileri ama belkide baska birseydir, esim bana diyor agir kaldirma uzan istirahat et, diyorum kaptirma kednini belki abska birseydir ama o diyor benim icme doguyor bu sfere oldud yie hayirlisi alahdan.... benimde olgum 2 bcuuk yasidna ve babsisna ben bir tane kardes istyiorum diyor esim üzülüyor....

Allah yardımcın olsun canım. pek bilgim yok bu kistle ilgili ama bir tedaviye başladın mı? Ben de bu ay yumurtlama döneminden itibaren sol kasığımda çok ağrılar yaşadım.hatta bu nedenle hamile miyim diye daha da ümitlendim.Şimdi diyorum ki acaba kist yada başka bir rahatsızlığım mı var. Bu aydan sonra bir doktora gideceğim.

Gün sayıyorum.geçsin günlerde başlayım çalışmlara.bekleyeyim yine umutla acaba hamile miyim diye.ama geçmek bilmiyor günler böyle sayınca. eşim sıkıntılı bu aralar baabası rahatsız.hastane köşelerinde koşturup duruyor.bende peşinde.Umuudum diye boşuna demiyorum bu bebeğe.bebeğimiz evimizin neşesi olacak umudumuz olacak,bana bacı,kardeş, çocuk ,eşime anne,baba olacak.Çok şey yüklüyoruz belki bu bebeğe ama ne bileyim. hayali kurmak bile bizi mutlu ettiğine göre iyi gelecek diyorum.ezan okunuyor şimdi.Allah yardımcımız olsun.Bizi çocuksuzlukla sınamasın inşşallah.

bugün kendimi çok kötü hissediyorum nedense. Bu konuyu görünce baştan sona okurken gözyaşlarımı tutamadım. 5 aydır korunmuyoruz. bi kimyasal gebeliğim oldu. Çok hafif düzeyde kan pıhtılaşması varmış onu öğrendim.. eşimde de ben de bi sıkıntı bulamadılar. aklınız gelecek herşeyi yaptırdık. doğuda görev yapıyoruz. ve olduğumuz yerden nefret ediyorum desem az kalır. gün sayıyoruz resmen. bebek buraya bağlanma sebebimdi remen. 2. ayda hamile kaldım. bata bir gün kala 33 çıkmıştı. hiç sevinmemiştim. 2 gün sonra eşimin sonucu aldığında 0 gördüğündeki yüzü gözümün önüne geldiğinde kahroluyorum. bunu atlattık ama 3 aydır olmuyo. ateşim düşüyo hastalanacağım kesin.. bugün 1 yıldır okuduğum foruma ilk kez bu konuyla ilgili yazdım. meğer ne kadar saklamışım kendimi, dik tutmaya çalışmışım omuzlarımı, bugün yere çöktüm sankii.. bi umudum olsa... bi bebeğim olsa,, hepimizin.. isteyen herkesin... canı acımasa kimsenin.. tedirgin olmasa, çok bunaldım belki... halbuki 1 aylık mükemmel bi tatildi ve umutluydum.. allaha şükrediyorum kii eşimle hiçbir sorunum yok... annem herşeyimmm... bi torun versek bi bebişimiz olsa... kusurabakmayın... yazmasam bağıracaktım neredeyse...

sabredin kızlar olur bana ımkansız denıldıgınde hamıle oldugumu öğrendim yanı dün ve 5+2 inanın umudunuzu kaybetmeyin

Halinden anlayan insanların arasında içini boşaltmak iyi geliyor galiba.Allah tez zamanda bir bebek nasip etsin inşallah arkadaşım. seni çok ama çok iyi anlıyorum.Çok şükür umudumuz var. ama yoruluyoruz ve yıpranıyoruz sanırım umut ederken.Eşimi teselli etmek bana düşüyor ya en çok o canımı yakıyor. İlk defa burda paylaşıyorum ben de duygularımı ve rahatlıyorum. Bu ay artık bir bebek görünce içim yanıyor, çocuğu olmayan birileriyle karşılaşınca gözlerim doluyor. Allahım dualarımızı geri çevirme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…