umuda yolculuk

iclal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2008
28
7
Kızlar ben de bu siteyi takip ediyorum 2,5 yıl çocuğumuz olmadı kanallarınız kapalı hamile kalamazsınız 0cak 2009 da tüp bebek denedik olmadı...bir sonraki ay ben hiç kendime dikkat etmedim görümcemin düğünü vardı devamlı oynadım halay bile çektim bu telaşede adet günümün geçtiğini geç farkettim test yaptım ve hamileyim önce beta hcg düşük dendi sonra 2 ye katlandı kesek gözüktü bu kadar gecikmeye kese küçük dendi ama galiba geç döllenme olmuş kese büyüdü haftaya kalp atışları için gideceğiz inşallah bu sınavıda geçeriz ve bebeğimizin kalp atışlarını duyarız..bu uzun mseajı umudunu kaybedenler içn yazdım umutsuz olmayın çıkmayan candan ümit kesilmezmiş...be hamileliliğimi şuna bağlıyom tüp bebek tutmadı mayısta yenisini deneyecektik kendimi mayısa şartladım ve rahat bıraktım her şey beyinde bitiyomuş bunu anladım .Allahım hepimize bu mutluluğu nasip etsin...

canım çok tebrik ediyorum rabbim tamamına erdirsin ve tüm olmayanlarada nasip etsin inşallah

Tebrikler sağlıklı ve rahat bir hamilelik geçirmeni dilerim. Güzel bir örnek bizler için de:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…