Umrede yapılacak dualarımıza ortak olun 😊

Yaaa 🙈 ismim duygu istediğim bir dilek var onun için ederseniz çok çok çok sevinirim Allah razı olsun 🙏🧡
Amin Duygu kardeşim, tamam inşaallah dua listeme ekleyeyim ismini. Rabbim hakkında hayırlı olacak şekilde bir an önce kabul etsin duanı 😊🌹
Umreye gidip duaya ihtiyacı olanları düşünmeniz ne kadar güzel. Allah iyi kalbinizin hatrına umrede ettiğiniz tüm duaları kabul etsin. İki canlı olarak kutsal topraklarda bize dua edecek olmanız bizim için ne büyük nasip ❤️
Amin, Allah razı olsun çok mutlu oldum duanıza 🥰🌹

Oncelikle Allah kabul etsin ama gordugum kadariyla 34 haftalik hamilesiniz, uluslararasi ucusa izin var mi 34 haftada kontrol ettiniz mi?
Amin 🌹
Türkiye de ve pek çok ülkede tekil gebeliklerde 36.haftaya kadar uçuş serbest. Ama 36.haftadan gün almama şartı var.
Suudi Arabistan ile de iletişim kurduk, 38 haftaya kadar uçuşa izin veriliyormuş. Sağlık raporumuzu da alıp gideceğimiz için sorun olmayacak.

Selamun aleykum,

Allahın izniyle haftaya, 13 Eylül çarşamba günü umreye gideceğim.
Okunmuş hatim, salavat, kelime-i tevhidleriniz varsa orada dua edebilirim.
Ya da beraber hatim yapmak isteyen olursa sırayla alınan cüzler yazılabilir toplu hatim yapabiliriz.

Hayra vesile olan o hayrı yapan gibidir. Amacım dua kardeşliği 🥰🌹

Umre süresince telefonu pek kullanmak istemiyorum ama ara ara girip duaları not alıp dua isteyen kardeşlerime de dua edeceğim 🌹
Benim Salat-ı Tefriciye'm varda dua edebilir misiniz duanmın hayirli bir şekilde kabul olması için😊

Amin 🌹
Türkiye de ve pek çok ülkede tekil gebeliklerde 36.haftaya kadar uçuş serbest. Ama 36.haftadan gün almama şartı var.
Suudi Arabistan ile de iletişim kurduk, 38 haftaya kadar uçuşa izin veriliyormuş. Sağlık raporumuzu da alıp gideceğimiz için sorun olmayacak.
Rabbim, yavrucugunuzu sağlikla kucağınıza alabilmenizi nasip etsin.
Ibadetinizi kabul etsin
Dualariniza eklerseniz, Bizlere de hac ve umre nasip etsin,
Sağlık problemlerim icin de dua edebilirseniz cok mutlu olurum. 🌹

safi.naz safi.naz Oydar Oydar M mavsbulut yosunlukek yosunlukek penyez83 penyez83 E erzurumluavukat George Mc George Mc Y yeni bahar R rainyy S sempatikmaria Freddy Freddy zeyno genc zeyno genc

Konuyu güncelleyeyim, dün akşam Medine'ye geldik. İlk dualarımı edip sizlerden selam götürdüm. Dua istediklerinizi dilim döndüğünce kendi dualarımla birlikte Rabbimize arz ettim. Allah kabul etsin 🤲🏻 Yarından sonra Mekke'ye geçeceğiz orada dualara devam 😊🌹 Bende sizlerden dua beklerim Rabbim hepimizin dualarını kabul ve makbul eylesin, kolaylıklar versin. Umut edip beklediğimiz herşeye kavuşma sevinci yaşayalım bol bol şükür edelim.
İbadetleri yaparken bana sabır sebat ve güç kuvvet versin. Hamile olduğumu pek hissetmiyorum çok şükür ama Mekke daha yorucu olacak dualarınızı esirgemezseniz sevinirim 😊

Belki merak eden olur kimse hamile misin diye sormadı bile. Bir sürü para verip rapor aldık, en azından bir kişi baksaydı bari dedim. Belki de hamileliği ağır geçen kişilere nazaran daha hareketli olduğum içindir bilemedim 🤭😅

Eklentiler

• IMG-20230913-WA0002_edit_165221971061767.jpg
    IMG-20230913-WA0002_edit_165221971061767.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 33
Rabbim, yavrucugunuzu sağlikla kucağınıza alabilmenizi nasip etsin.
Ibadetinizi kabul etsin
Dualariniza eklerseniz, Bizlere de hac ve umre nasip etsin,
Sağlık problemlerim icin de dua edebilirseniz cok mutlu olurum. 🌹
Size cevap yazdığımı hatırlıyorum ama göndermemişim sanırım kusura bakmayın ama dua ettim aklımdaydınız 😊

Tekrar cevaplayayım, Amin Allah razı olsun. Rabbim size de kolaylıkla nasip etsin inşaallah, rahatsızlıklarınıza da acilen şifalar versin hiç var olmamış gibi kaybolup gitsinler inşaallah 🤲🏻🌹

safi.naz safi.naz Oydar Oydar M mavsbulut yosunlukek yosunlukek penyez83 penyez83 E erzurumluavukat George Mc George Mc Y yeni bahar R rainyy S sempatikmaria Freddy Freddy zeyno genc zeyno genc

Konuyu güncelleyeyim, dün akşam Medine'ye geldik. İlk dualarımı edip sizlerden selam götürdüm. Dua istediklerinizi dilim döndüğünce kendi dualarımla birlikte Rabbimize arz ettim. Allah kabul etsin 🤲🏻 Yarından sonra Mekke'ye geçeceğiz orada dualara devam 😊🌹 Bende sizlerden dua beklerim Rabbim hepimizin dualarını kabul ve makbul eylesin, kolaylıklar versin. Umut edip beklediğimiz herşeye kavuşma sevinci yaşayalım bol bol şükür edelim.
İbadetleri yaparken bana sabır sebat ve güç kuvvet versin. Hamile olduğumu pek hissetmiyorum çok şükür ama Mekke daha yorucu olacak dualarınızı esirgemezseniz sevinirim 😊

Belki merak eden olur kimse hamile misin diye sormadı bile. Bir sürü para verip rapor aldık, en azından bir kişi baksaydı bari dedim. Belki de hamileliği ağır geçen kişilere nazaran daha hareketli olduğum içindir bilemedim 🤭😅
Rabbim tüm hayırlı dualarınızı kabul eylesin , kolaylıklar ihsan eylesin size. Bende hamileyim 1 kasımda gideceğim umreye Allah nasip ederse 🤲🏻 aklınıza gelirsem benden de selam götürün Efendimize 🌹

Allah razı olsun sizden. Inşaallah siz de dualarınizin kabul oldu sevincini yaşarsınız. Evladınıza sağ salim kavuştursun sizi Yüce Allah.
Sıkıntılı olduğum bir dönemdeyim, mesajınızı görünce mutlu oldum.

Allah kabul makbul etsin🤲 kolaylıklar versin ❤️
Bize de nasip olsun inşallah, eşimin ve ailemin hidayet, afiyet üzerine olması için,
Ailemdeki büyük problemin güzelce son bulması için dua istiyorum
Allah razı olsun 🌹

Size cevap yazdığımı hatırlıyorum ama göndermemişim sanırım kusura bakmayın ama dua ettim aklımdaydınız 😊

Tekrar cevaplayayım, Amin Allah razı olsun. Rabbim size de kolaylıkla nasip etsin inşaallah, rahatsızlıklarınıza da acilen şifalar versin hiç var olmamış gibi kaybolup gitsinler inşaallah 🤲🏻🌹
Ayyy estagrfirullah ne kusuru 😍😍😍
Allah razi olsun, aglayacak derecede duygulandim.
Rabbim gonlunuzden gecen, dilinize dokulen, dokulemeyen, her ne duaniz, muradiniz, dileğiniz var kabul etsin.
Umreniz makbul olsun inşallah.

ALLAH razı olsun 🤲 ibadetleriniz umreniz kabul olsun aminnnnn 🤲

Selamun aleykum,

Allahın izniyle haftaya, 13 Eylül çarşamba günü umreye gideceğim.
Okunmuş hatim, salavat, kelime-i tevhidleriniz varsa orada dua edebilirim.
Ya da beraber hatim yapmak isteyen olursa sırayla alınan cüzler yazılabilir toplu hatim yapabiliriz.

Hayra vesile olan o hayrı yapan gibidir. Amacım dua kardeşliği 🥰🌹

Umre süresince telefonu pek kullanmak istemiyorum ama ara ara girip duaları not alıp dua isteyen kardeşlerime de dua edeceğim 🌹
aleyküm selam , Allah kabul etsin umrenizi benimde kızkardeşimin kayınpederi kanser hastası onun için dua istiyorum. adı ABDULLAH EMİR lütfen onun adınada dua edermisin

Ayy çok teşekkür ederim Allah ihtiyacınız olan ne varsa onu en hayırlı şekliyle versin sağlıklı Bi şekilde bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin
Allah razı olsun 🤲

X