Umrede yapılacak dualarımıza ortak olun 😊

glutensiz hemsire

Asfiya'm 26/10/23 👶🏼💕
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2022
1.303
2.834
Selamun aleykum,

Allahın izniyle haftaya, 13 Eylül çarşamba günü umreye gideceğim.
Okunmuş hatim, salavat, kelime-i tevhidleriniz varsa orada dua edebilirim.
Ya da beraber hatim yapmak isteyen olursa sırayla alınan cüzler yazılabilir toplu hatim yapabiliriz.

Hayra vesile olan o hayrı yapan gibidir. Amacım dua kardeşliği 🥰🌹

Umre süresince telefonu pek kullanmak istemiyorum ama ara ara girip duaları not alıp dua isteyen kardeşlerime de dua edeceğim 🌹

Aleyküm selam ❤️ Öncelikle sizin adınıza çok sevindim, hamile olarak gideceksiniz ne güzel. RABBİM sağlıkla sıhhatle gidip gelmeyi nasip eylesin 🤲

Vazifelerinizi yaparken RABBİM güç kuvvet versin İNŞAALLAH 🤲

Duanıza benide katarsaniz çok mutlu olurum eşim ile birlikte tez vakitte umreye hacca gitmeyi istiyoruz. RABBİM 🕋 kabeye gitmeyi bizlere de nasip eylesin aminnnnnn

ALLAH kabul etsin umrenizi 🤲 🕋 🌹

Aleyküm selam ❤️ Öncelikle sizin adınıza çok sevindim, hamile olarak gideceksiniz ne güzel. RABBİM sağlıkla sıhhatle gidip gelmeyi nasip eylesin 🤲

Vazifelerinizi yaparken RABBİM güç kuvvet versin İNŞAALLAH 🤲

Duanıza benide katarsaniz çok mutlu olurum eşim ile birlikte tez vakitte umreye hacca gitmeyi istiyoruz. RABBİM 🕋 kabeye gitmeyi bizlere de nasip eylesin aminnnnnn

ALLAH kabul etsin umrenizi 🤲 🕋 🌹
Amin, Allah razı olsun. Tabi dua ederim inşallah, Rabbim size de kolaylıkla tez vakitte umreye ve hacca gidebilmeyi, en güzel şekilde ibadet edebilmeyi nasip etsin 🤲🏻🤗🌹

Selamun aleykum,

Ya da beraber hatim yapmak isteyen olursa sırayla alınan cüzler yazılabilir toplu hatim yapabiliriz.

Umre süresince telefonu pek kullanmak istemiyorum ama ara ara girip duaları not alıp dua isteyen kardeşlerime de dua edeceğim 🌹
Aleyküm selam ❤️ allah şimdiden kabul etsin ümrenizi sizin adiniza cok sevindim ümreye hac ca gitmek isteyen herkesi allah nasip etsin bende hacca gitmek istiyorum cok nasipse inşallah sizide hacca gitmeyi nasip eder .benim icinde dua ederseniz sevinirim eşim kanser hastasi ve ev almak istiyorum duana benide katarsan mutlu olurum .tekrardan allah kabul etsin ümrenizi🙏🌹❤️

Aleyküm selam ❤️ allah şimdiden kabul etsin ümrenizi sizin adiniza cok sevindim ümreye hac ca gitmek isteyen herkesi allah nasip etsin bende hacca gitmek istiyorum cok nasipse inşallah sizide hacca gitmeyi nasip eder .benim icinde dua ederseniz sevinirim eşim kanser hastasi ve ev almak istiyorum duana benide katarsan mutlu olurum .tekrardan allah kabul etsin ümrenizi🙏🌹❤️
Amin, gönlümüzce haclar umreler nasip olur inşaallah hepimize 🤲🏻 Rabbim eşinize acil şifalar versin inşaallah. Eşinizle beraber hac yapmayı nasip etsin Allahım. Tam gönlünüze göre bir eviniz olur inşaallah hayırla kolaylıkla, Amin. Duama ekleyeceğim inşaallah 🤲🏻🤗

Amin, gönlümüzce haclar umreler nasip olur inşaallah hepimize 🤲🏻 Rabbim eşinize acil şifalar versin inşaallah. Eşinizle beraber hac yapmayı nasip etsin Allahım. Tam gönlünüze göre bir eviniz olur inşaallah hayırla kolaylıkla, Amin. Duama ekleyeceğim inşaallah 🤲🏻🤗
Allah razi olsun sizden .allahta sizi hacca gitmeyi nasip eder

Selamun aleykum,

Canım benim bende 4 senedir çocuk istiyorum banada dua edermisin.adım zübeyde

Allah kabul etsin umrenizi de tüm ibadetlerinizi de dularininizi da.benim için de dua edersiniz çok mutlu olurum🩷

Kalbimden geçen bir duam var bir de maddi manevi şifa bulabilmem için o mübarek yerlerde duanıza yer verebilir misiniz
Bu arada çok ince düşüncelisiniz Allah razı olsun🙏

Beni de katar mısınız? Benim duam :
"Mesleğimde beklediğim başarılara ulaşmayı Allah nasip etsin tez zamanda kolaylıkla. Yüreğimdeki niyetlerimin kabul oldu sevincini yaşatsın Allah'ım bana."
Allah kabul etsin ibadetlerinizi, sağlıcakla gidin gelin. Teşekkür ederim.

Allah kabul etsin umrenizi de tüm ibadetlerinizi de dularininizi da.benim için de dua edersiniz çok mutlu olurum🩷

Kalbimden geçen bir duam var bir de maddi manevi şifa bulabilmem için o mübarek yerlerde duanıza yer verebilir misiniz
Bu arada çok ince düşüncelisiniz Allah razı olsun🙏
Amin Allah razı olsun🌹 Tabi inşaallah dua ederim, Rabbim maddi manevi şifa ihsan eylesin, hayırlı muratlarınızı hayırla kolaylıkla nasip etsin. 🤲🏻🌹

Benim icinde dua eder misin benim bir sikintim var onun gecmesi icin istedigim bir sey var onun kabul olmasi olmasi icin. Allah kabul etsin umreni

Rabbım hayırlı etsin inşallah dolu dolu geçer umreniz.Orada her saniye çok önemli.Bir hastamız var yoğun bakımda şuan uyanması bekleniyor.Yaşı genç bir kadın.Lutfen ona dua eder misiniz şifası için.Rabbim razı olsun

Bana da dua eder misiniz 🥹🙏
Tabiki ekledim listeye 😊🌹 yalnız baya komik olacak benim dua. Yosunlu kekin hakkında en hayırlısının en güzelini ver Allahım mı diycem bilmiyorum. Onu da bi şekilde düzenliycem🤭🤗
Rabbım hayırlı etsin inşallah dolu dolu geçer umreniz.Orada her saniye çok önemli.Bir hastamız var yoğun bakımda şuan uyanması bekleniyor.Yaşı genç bir kadın.Lutfen ona dua eder misiniz şifası için.Rabbim razı olsun
Amin, Allah razı olsun. Allah acil şifalar versin, üzüldüm.. Tabi inşaallah dua ederim onu için de. 🌹

Umreye gidip duaya ihtiyacı olanları düşünmeniz ne kadar güzel. Allah iyi kalbinizin hatrına umrede ettiğiniz tüm duaları kabul etsin. İki canlı olarak kutsal topraklarda bize dua edecek olmanız bizim için ne büyük nasip ❤️

Tabiki ekledim listeye 😊🌹 yalnız baya komik olacak benim dua. Yosunlu kekin hakkında en hayırlısının en güzelini ver Allahım mı diycem bilmiyorum. Onu da bi şekilde düzenliycem🤭🤗

Amin, Allah razı olsun. Allah acil şifalar versin, üzüldüm.. Tabi inşaallah dua ederim onu için de. 🌹
Yaaa 🙈 ismim duygu istediğim bir dilek var onun için ederseniz çok çok çok sevinirim Allah razı olsun 🙏🧡

Selamun aleykum,

Oncelikle Allah kabul etsin ama gordugum kadariyla 34 haftalik hamilesiniz, uluslararasi ucusa izin var mi 34 haftada kontrol ettiniz mi?

X