ümitleri Nisan'a kalanlar...

umuttttt

Kızımmmm oğlummmmm hep benimle kalın....
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2013
4.026
2.933
34
13 aylık evliyim 10 aydır bebek için uğraşıyorum. 10 ay adetle hüsran yaşadım anlayacağnız ancak sonuca ulaşamadık. artık kesin tedavi kararı aldık.çünkü bu süreçte her şeyi denedik neredeyse... rahim filmi çekildi hiç bir sıkıntı çıkmadı çok şükür. geçen ay serephone kullandım 3 yumurtam gelişti kendiliğinden çatladı ama gelmedi bebişim. . çörek otu bal tarçın karışımı uyguluyorum, eşimde keçiboynuzu özü kullanıyor şuan... incir de yiyorum .2 3 aydır adet gecikmesi yaşadığım için adet günümden bu yane civan perçemi kullanıyorum 4 5 gün daha kullanıp bırakıcam. umarım bu ay gerçek olur hayallerim. paylaşalım yaşadıklarımızı. mutlu haberleri verelim.ben bütün süreçi ve kullandıklarımızı anlatıcam size... siz de paylaşın benimle :))))) yarın gene serephone ile süreç başlıyor bu ay takmıyorum önceki kadar zayıflamaya adapte ettim kendimi.

adetim 4 nisan...

Rabbim gönlüne göre versin inşallah.soğan kürü denedin mi?deneyenler duymuştum da bi dene istersen

Rabbim gönlüne göre versin inşallah.soğan kürü denedin mi?deneyenler duymuştum da bi dene istersen

daha bebek düşünmeye başladığımız ilk dönemde denemiştim canım ama uzun süreli değil 15 gün kadar içmiştim. ama malesef o da dermanım olamadı :KK43:( elbet birgün birşey vesile olacakta bakalım ne?

X