Ümitler ve dualar yetmedi

sunLight

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2008
291
4
50
Serhan Şeşen ölüm kararını kendi verdi
Beyin ölümü gerçekleşen Serhan Şeşen için “fişi çekme” kararı ailesine kalmıştı. Ancak 26 yaşındaki Serhan bu zor kararı ailesine bırakmadı; kalbi bugün saat 14.30’da durdu.

296419.jpg

Son düzenleme:
Allah rahmet eylesin.. Ailesıne sabır versın..

gercekten cok üzüldüm..gencecık hayallerı olan bır delıkanlı...

bu dunyadadakı nasıbı bu kadarmış..

bende sema hastanesının hastası olarak burada bı kac kez sıkayetlerımı anlatan topikler acmıstım..

8 ay boyunca hamılelıgımı takıp eden dr... dogumdan sonra bana ben cocuk sevsem cocuk dru olurdum..cocukla muayenehaneme gelmeyın demıstı..ama mılyarlarımı yatırmıstım gebeyken o hastaneye..

bunuda belırtmeden gecemeyecegım..

Son düzenleme:
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, sanatçı Burhan Şeşen'in oğlu Serhan Şeşen'i yanlış bir yöntemle tedavi ettiği iddia edilen özel hastaneye soruşturma açıldığını açıkladı.

Suudi Arabistan'a gitmeden önce Atatürk Havalimanı'nda konuşan Sağlık Bakanı Recp Akdağ, özel bir hastanede yanlış tedavi sonucu beyin ölümü gerçekleştiği iddia edilen sanatçı Burhan Şeşen'in oğlu Serhan Şerşen'le ilgili soruları yanıtladı. Gazetecilerin özel hastane hakkında bir soruşturma açılıp açılmadığının sorulması üzerine Akdağ, şunları kaydetti:
''Elbette açıldı. Biz bu gibi durumlara şöyle yaklaşıyoruz. Bir hasta yakınının ciddi bir iddiası varsa onu mutlaka dikkate almak gerekiyor. Ama soruşturma sonuçlanıncaya kadar da Sağlık Bakanlığı olarak bizim bir yorum yapmamamız lazım. Çünkü biz bu noktada hakem pozisyonundayız. Benim adıma teftiş yapan teftiş kurulu böyle dönemlerde bir hakemlik rolü üstleniyor. Dolayısıyla bu meseleyi teftiş kuruluna havale ettim. Bilirkişilerle beraber incelemesi, değerlendirmesi yapılacak. Tabii, hasta yakınlarının diğer hakları, hukukları tamamen saklıdır. O hususlarda kendileri diledikleri biçimde adaletin tecellisi için başvurularını yapabilirler."

haberlerde ızlemıstım
cok zor bı karardı aıle ıcın
allah bu gorevı aıleye bıraknmamıs
allah rahmet eylesın

GENCECİK BİR HAYAT DAHA BİTTİ.
ECELE MUTLAKA BiR BAHANE LAZIMDI.
ZOR OLAN BUNUN NEDENİNİN BÖYLE İHMALKARLIĞIN ve YANLIŞ TEDAVİNİN OLMASIYDI.
VADE BURAYA KADARMIŞ.
ALLAH RAHMET EYLESiN, MEKANI CENNET OLSUN.

allah rahmet eylesin gencecik öldü gitti toprak olacak
zor bi durum
allah kimsenin başına vermesin
aileye artık karar sizin demesii fiş konusunda
nese ki rabbim onlara bile mahal bırakmadan kendi almış
çünkü öyle bi karar vermek fişi çekin demek bile günah aslında
mekanı cennet olsun

çok üzüldüm hayatının baharında gencecik bi insan
allah ailesine ve sevnlerine sabır versin...

allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun çok üzücü bi olay rabbim ailesine sanır ve kuvvet versin

ben serhan,a çok üzüldüm de arkadaşlar.
birde şöyle birşey var.
bu olaydan beri, ya aynı şey sevdiklerimin veya benim başıma da gelirse diye korkuyorum.
doktora, hastaneye güvenmek zorundayız .....
ama..........................

mekani cennet olsun .iyisallah
Allahim anne,babasina tum sevenlerine sabirlar versin(((((

:çok üzgünüm:ölümün her türlüsü acıda genç ölüm daha acı allah rahnet eylesin allah kimseye evlat acısı tattırmasın bizim ülkemizde insan hayatı neden bu kadar ucuz soruşturma açılır açılır açılr biraz medyada gündem yaratır ama çözüm yooooooooooook kalıcı çözüm gerekli artık canlar yanmasın

Can bu kadar ucuzmu ya! gencecik hayatının baharında dağ gibi delikanlıyı öldürdüler:KK43: Ben bu doktorları anlayamıyorum birde hipokrat yemini ediyorlar mesleğe başlarken yazıklar olsun böyle bilinçsiz doktorlara!
Allah rahmet eylesin,ailesinede sabır versin hayattaki en büyük acı evlat acısıymış Allah sıralı ölümler versin herkese.

allah rahmet eylesin aylesinede sabirlar.
doktor hatasiyla gencecik bir kardesimizi kayip ettik ve yanlisligi yapan dr.cezasini cekecek cünkü bu kardesimisin hakini arayacak bir taninmis ailesi var.

ya bu sekilde hayatan ayrilan ve aileleri sesini düyaramiyan diger kardeslerimizin haklarini kim ariyor.
12 sene önce iki yasinda yanlis igne sonucu kolunu kayip eden güzel kizimiz daha yeni hakini alabildi.
bu düzen ne zaman son bulacak.

insan hayatinin degeri kac para.
bunu hata yapan doktorlara sormak lagzim acaba kendi evladina nekadar deger bicer.

X