Ultrasonda kalp atisini görüp sesini duyamayanlar varmi acaba 7+0 duyamadik

Nefesim157

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2022
64
71
41
Merhaba kizlar ultrasonda bebegin kalp atisini görüyoruz ama sesini duyamiyoruz daha cok küçük dedi bir dr digeri de yavas atıyor gibi dedi benim gibi oluo bebisinin klabini duyan varmi acaba 7+0 da duyulmadi

Merhaba kizlar ultrasonda bebegin kalp atisini görüyoruz ama sesini duyamiyoruz daha cok küçük dedi bir dr digeri de yavas atıyor gibi dedi benim gibi oluo bebisinin klabini duyan varmi acaba 7+0 da duyulmadi
Bizimkide sesi hemen dinletmemişti kalbinin attığını görmüştük sadece. Bir sonraki kontrolde dinletmişti

Bizim de henüz çok küçük diye sadece ultrasonda gördük, duyamadık. Sonrasında gittiğimizde duymuştuk 🥰

Banada ilk dinletmedi zaten zararlı diye biliyorum dinlenmesi
Zaten doktor görüyor kalbinin attığını
20 haftalik olduk doğru düzgün 1 kez dinlemedik :) sağlıklıdır dert etme

Mrb sonuç ne oldu acaba bende ikız gebelik yaşıyorum 7+4 gittiğimde birinin kalp atisi yok digerinjnde yavas atıyordu 10 gun bekleyelim dedi doktorum çok tedirginim

X