Ugursuzluk hic bitmiyor,napmaliyim?Bildiginiz bir dua var mi?

ah ahh bende öyle ne çok fal bakardım, baktırırdım.. bide söylediklerim çıktığı için eş dost resim çeker yollardı öyle bakardım.. Allah yardımcımız olsun.. Ayetel Kürsi oku bol bol.. için sıkıldıkça bir şey ters gidecek gibi gelince hep oku içindeki o bunaltı geçene kadar.. bu baya rahatlattı beni..

Canim o insan senin icin yanlis insan olabilir,HAYIRSIZ bir insan olabilir senin icin. Fakat ask´da bu degil mi?Askin gözu kördur.Asik olunca mantikli dusunemiyorsun ask icin herseyi göze aliyorsun.Asik olunca insan o insani kaybetmemek her ne pahasina olursa olsun onunla beraber olmak ister.Yani senin yerinde asik olan baskasida olsa belkide oda ayni seyi yapardi.

Ben bundan sonra senin hayatinin cok daha guzel olacagina inaniyorum.Kesinlikle cok guzel olucak.ALLAHtan HAYIRLISINI istiyorsun ya,bundan sonra hayatinda istedigin herbirseye HAYIRLISIYLA kavusacaksin.Hayatin o kadar guzel olsun ki dönup baktiginda bile yasadigin butun bu uzuntuler aklina bile gelmesin.Yasadigim bu kadar uzuntu bunun icinmis diyesin.

ya hiç bulamasaydınız doğru yolu hiçte geç değil Rabbim öyle bir nasip etmiş ki şimdi gerçekten bir çok kişiye umutsunuz ben eminim siz çok mutlu olacaksınız inşallah bundan sonraki hayatınızda çooooook mutlu olun yaşadığınız güzel şeyler size geçmişi unutturur inşallah :)

Yanlıs anlasılmasın.
Ben sız bu sozun anlamını tasıyorsunuz, demek ıstemedım.
Sıze uyar veya uymaz, ama bana uyuyor mesela.
Ben de cok dua eden bırıyım. Ama dua etmek onemlı degıl, teslimiyet önemli.
Bu soz de bu kelimeyi çok güzel anlatmış.

Yukarıda acıkladım. Ben konu sahıbıne ıthafen yazdınız, dıye algılamadım. O soz de kendımı buldum, bu kadar.

Bu konuda bana özel msj gönderseniz çok mutlu olurum. Lütfen

Inşaallah Rabb'im hepimizin gonlune gore versin, hayirlisini versin. :)

Amin inşaallah. Suphesiz ki tum sıkıntılarin sonu feraha cikar.

Hepimizin yuzu gulsun inşaallah. :)

Yukarıda acıkladım. Ben konu sahıbıne ıthafen yazdınız, dıye algılamadım. O soz de kendımı buldum, bu kadar.

Yo yo ben anladim varmak istediginiz noktayi, konu sahibi arkadasim yanlis anlamasin diye aciklama yapmak istedim sadece. Kendimi anlatamadiysam kusura bakmayin.

Inşaallah hepimiz O'na tam teslimiyet haline erisir, huzurumuzu hic kaybetmeyiz. :)

Bana Allah yeter...

sen nasıl bir kadınsın balıkkkkk hemcinsim olduğun için gurur duyuyorum seninle biliyor musun bütün konularını okumuştum buradada sana rastladım senin yazdıklaırını okuyunca içim huzurla doluyor sen çok güçlü bir kadınsın ve eminim ki şu boşanma işin bir neticelensin eminim ki seni çok güzel günler bekliyor canım benim Allah yar ve yardımcın olsun Balık'cım

Son düzenleme:

Cok yara almis, cok haksizliga ugramis, cok yanlis yapmis, yanlislari bazen aptallik mertebesine ulasmis, zaman zaman hala ayni zayifliklari gosteren fakat dusmekten basi dondugu icin artik dik durmak zorunda oldugunu fark eden bir kadinim. :) Oldukca eksilerde aslinda kadinligim.

Asil ben senin gibi guzel insanlar tarafindan desteklendigimde, yureklendirildigimde, dualara dahil edildigimde huzurla doluyorum. Ve senin gibi manevi olarak yanimda olan her arkadasima dualar ediyorum. Cunku boyle seylere cok ihtiyacim var.

Allah senden razi olsun arkadasim. Inşaallah bir gun yasadigimiz guzellikleri de paylasiriz burada.

Rabb'im sen ve senin gibilerin yaninda olsun. :*

Bana Allah yeter...

şu başta yazdığın eleştiriler benim içinde geçerli:)37 yaşımda bir hanım olarak tavsiyem arkadaşlar..olumlu düşünmeye çalışmak,bir şeyi 40 defa söylersen olur neden demişler sizce..bu bir enerji arkadaşalar..

Sana söz veriyorum dualarımı eksik etmeyeceğim senden

Yazdıklarınızdan çok etkilendim. Yorum yapmadan edemicem
Kocaman bir sıfır mı ? Siz zorluklar karşında rabbinize sığınmayı mutlu olmayı öğrenmişsiz hepimiz ne imkanlara sahibimiz saglığımız yerinde eğitimimiz va ona rağmen mutlu olmayı Rabbime sığınmayı beceremiyoruz Bence siz çok değerli erdemler elde etmişsiz
Huzuru asıl öğrendiğimiz şeylerde aramak yanlış iyi bir meslek bol para iyi bir eş değil bize huzuru veren önemli olan rabbinden hayırlısı istek olmuyosa da vardır hayrı diyip vazgeçebilmekmiş

bahsettiğiniz şeyi bana özelden yazabilirmisiniz. ben size özel mesaj atmayı denedim ama site formatı değiştirği için bulamadım.

masallah. keske ben de senin kadar guclu ve umut dolu olabilseydim. rabbim bari bu saatten sonra yuzunu guldursun. omrun boyunca hep mutlu ol ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…