Uğursuz olduğunu düşünen var mi?

Negatif baktığınız için olumsuz enerjileri üzerinize çekiyorsunuz muhtemelen ne olursa olsun olumlama yapın anında görürsünüz. Bazı insanların enerjileri çok kötü yanındayken bile negatiflik huzursuz hissederim ki bu karakterle hiç alakalı değil mesela bi arkadaşım var dünya iyisidir sohbeti muhabbeti her şey çok iyi ama gel gör ki oda hep olumsuzdur ve olumsuz şeyler onu bulur olmayacak şeyler olur hep ve yanındayken o enerjisini alır gergin hissedersin, bazı insanlarda tam tersi aurası enerjisi o kadar pozitif ve yüksek oluyor ki ağzını açmasa bile mod yükseliyor. Bence bu konuları araştırın biraz

Ben benim de verebileceğim örnekler var böyle. Kesin bu da böyle olacak diyorum ve öyle oluyor yakın zamanda düşük yaptım ikinci kez hamile kaldım bu da düşecek bak görürsün dedim eşime 3-4 güne o da düştü. Yani nasıl oluyor bilmiyorum ama öğrenilmiş çaresizliği ve kendini gerçekleştiren kehaneti yaşıyorum. Her şey düşüncede bitiyor işte ama her şey de o kadar yolunda gitmiyor ki tersinin olacağına inanamıyorum. Olana da olmayana da şükürler olsun Düzelecek inş

Olumlu düşünürseniz olumlu olur. Felaket tellalı gibi bak kesin şu şey olumsuz olacak derseniz tabiki de olumsuz sonuçlanacaktır.
Bi söz duymuştum; söz duadır diye , ağızdan çıkana çok dikkat etmek lazım .
İşin özeti : İyi düşünün iyi olsun.

Bende bazen düşünüyorum sonra salak misin dünya senin etrafında mi dönüyor diyip kendime geliyorum herşey sizinle ilgili değildir öyle düşünün.

Negatif düşünerek hepsini çekiyorsunuz gibi geldi. Bu bayramda da kurbanlık ölür gibi bu enerjinizle son cümlenize cevap vereyim, ilk çözüm bu kafa yapısından kurtulmak

Aslında değildim ama her sey beni buldukca soylenmeye basladim

Artık iyiyi çagıracak hal de kalmadı

Bence de var artık benimle çalışma grubu yapmak istemiyorlar resmen

Ah benim konum gelmiş uzun zamandır ben de kemdimde aynı şeyleri hissediyorum. Evlendim evime hirsiz girdi arabanin anahtarlarini alip otoparkta otturup bindi gitti. 2 hafta sonra bizden aracılarla para istediler 2 bilezik bozup arabamızı bozuk geri aldık. Işe girdim yeni evliyken 2. Senemin dolmasina yakin sirlet batti 38 senelik sirket en son haciz memurlarinda kurtarmak icin ne var ne yok kostur kostur topluyordu benim bi maasim ve tazminatim icerde kaldi. Cocugum oldu uzun sure ara verdim ise sonra uluslarasi satista mukemmel bi pozisyona girdim cok iyi para kazaniyordum hop ortadoguda savas butun islerim durdu pazarim kapandi ben yine issiz kaldim. Ne bilim ufak ufak daha bir suru sey sayarim buyuk seyler de evlendim evleneli surekli bir hayat mucadelesi icindeyim. Ama negatifi cekiyoruz sanirim enerji cok onemli hep olumsuz dusundugumuz icin sanirim ister istemez basimiza olumsuz seyler geliyor. Bir de iyi giden şeyleri ya da guzel planlarinizi insanlara anlatmayin bazilari sacma diyebilir ama nazara da cok inaniyorum. En son sevdigim isten cikarildigimda arkadasim dedigim insanin yuzundeki pis sırıtışı gorunce anladım.

Sizinki yine nispeten ufak bahtsizliklar Allah beterinden saklasın. Biz sirket kurup ortaklarimizin 3 kagitlari ve sonra sirket batmasiyla da ugrastik yazinca bile yoruluyorum. Berbat günlerdi. Allahım kaderim gülsün artık güzel şeyler istiyorum bekliyorum artık. Yine iyi dayandık diyorum

Düşüncelerin yüzünden bence sen yazınca farkettim markette hep ikinci kasayı açarlar siradaysam ona geçerim ama hep bişe olur aslında ilk durdugum kasada beklesem sıra daha çabuk gelicek benim arkamda kiler alır ben beklerim dakkalarca,ama yazdığını okumasam aklıma gelmiycekti bence ugursuzum nasipsizim diye düşünme çünkü çekiyorsun kendine

Evet çok fesat insanlar var ben de enerjilerini hissediyorum ama sadece bununla açiklanır mı bilmiyorum

Negatif düşünerek hepsini çekiyorsunuz gibi geldi. Bu bayramda da kurbanlık ölür gibi bu enerjinizle son cümlenize cevap vereyim, ilk çözüm bu kafa yapısından kurtulmak
Ama o kadar beni buluyor ki nasıl cikayim bu kafadan kolay gelmedim

Evet çok fesat insanlar var ben de enerjilerini hissediyorum ama sadece bununla açiklanır mı bilmiyorum

Tabiki de hayır biraz algıda seçicilik olumsuza odaklanıp olumsuzu gördüğümüz için hayatımızda iyi şeyleri şanslı olduğumuz anları farketmiyoruz. Eminim çok şanslı olduğunuz anlar da vardır. Sağlığımız mesela büyük şans ve nimet. Etrafımda çok ciddi sağlık sorunlarıyla boğuşan insanlar var görünce üzülüyorum ve hayatın ne kadar boş olduğunu anlıyorum artık. Sağlığınız ruhsal durumunuz iyise çok şanslısınız geri kalan tüm sorunlar çözülür.

Yani tabii öyle bakınca çok şukredecek sey var ama bazen geliyor ugursuzum dusuncesi

Bir de şu şekilde düşünün:

Görevi telafi edebilmişsiniz işten atılmamışsınız demek ki şanslısınız.

İki defa hastalığı olan kurbanı yiyip zehirlenip ölmek yerine hayvanlar ölmüş ve hayatta kalmışsınız. Demek ki iki kat şanslısınız.

İlişkileriniz bir şekilde yürümemiş, bu kişilerle evlenip beş sene sonra boşanmak yerine maddi ve manevi kayıptan yol yakınken kurtulmuşsunuz demek ki şanslısınız.

Diğerlerine değinmiyorum bile.

Ne kadar pozitifsiniz

Kendini gerçekleştiren kehanet kavramını öğrendikten sonra böyle düşünmemeye çalışsam da benzer şeyler yaşıyorum. Kimisi yıldız düşüklüğü diyor, kimisi nazar diyor.. bense travmalarımla yeterince yüzleşmemiş olmakla yorumluyorum. Çünkü bir şeyin en kötüsüne hazırlık yapmazsam çok fena patlarım korkusu ile çok titiz davranıyorum ancak her seferinde tam da düşündüğüm gibi en kötü senaryo ile karşılaşıyorum. Şifamızı bulmamız gerekiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…