Ufolar!!

bencede çok mantıklı. Sonsuz evrende o kadar galaksiler yıldızlar içinde egoistce olur inanmamak.Ama daha yeni yeni açıklamaya başladılar.İnsanlar henüz buna hazırlıklı değiller.

evet canım haklısın söylediklerinde ama birgün tüm açıklığıyla ortaya çıkacagını düşünüyorum yalnız değiliz sonsuz evrende!

bende inanıyorum dogrusu hatta bazen düşünüyorum mesela ufoları nasıl üretiyolar ve nasıl bir yer bazen akklıma gelıyo dgrusu

Çıkmaya başladı bile.Amerikan ve rus hükümetinin sakladığı belgeler ortada.saklancak bir şey kalmadı. Dua edelimki ALLAH bizi iyilerinle karşılaştırsın.

Dediğim gibi insanlar korktukları için kabul edemiyorlar. Bende 1997 senesinde aynı senin gördüğün gibi topa benzeyen ve altınsarısı turuncu yeşil kendi ekseninde yavaş yavaş dönen bir ufo görmüştüm. Sırtım ona dönük olduğu halde onun enerjisini hissedip arkamı döndüm ve karşılaştım. Bizimkiler benle bayağı dalga geçtiler. İnanırmısın bana gülen inanmayan babam bile geçen sene gördü, ve heyecanla anlattı yaşadığı olayı. Şimdi kimseye laf söyletmiyor.....

macera oluyor ne güzel =) bu dünyada yanlız değiliz sonuçta..cinler uzaylılar insanlar hayvanlar herşey var...korkutmasınlarda görünmelernden bişey olmaz =))

neyse kızlar vallaha sohbete doyum olmuyor fakat uykum çok geldi. Başka bir zaman tekrar tartışırız bu konuyu. Herkeze tatlı rüyalarjeyyara.s.

evt 18 bin tane alem var ve biz bunları düşünmeye kalksak en fazla 1000 tanesini bulabiliriz kimbilir bilmedigimiz ne allemlervar düşünün bir

ben görmedim kızlar ama inanıyorum ve her programı takip etmeye çalısıyorum.istanbulda özel arastırma merkezi bile oldugunu biliyorum.gercekten merak konusu amerikanın elinde var ama açıklamıyorlarCADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…